YARDIM

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

YARDIM

İleti ileli-61 » 21 Mar 2006, 16:10

SAYIN SİTE ADMİNİ VE FABİA KULLANICILARI YAZDIĞIM KONU İLE İLGİLİ BİLGİSİ OLAN YOKMU ALLAH AŞKINA.YADA SADECE BENİM ARACIMDAMI BÖYLE BİR SIKINTI VAR.LÜTFEN BU KONUDA SİZDE YARDIMCI OLUN.

ileli-61
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti felicia » 25 Mar 2006, 00:42

sana aksigorta yardımcı olur arkadaşım. yaptır kaskoyu git tosla duvara al paranı...
felicia
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti ileli-61 » 25 Mar 2006, 16:16

FELİCİA SEN BAYAĞI SIKINTI ÇEKTİN KARDEŞİM HERHALDE ARABAN İLE AMA BİR TEZAT VAR BU İŞTE.BENİM BURDA FELİCİA KULLANICILARININ HEPSİ ÇOK MEMNUNLAR ARAÇLARINDAN.BENİM KENDİ ARABAMDAKİ SIKINTI BÜYÜK BİRŞEY DEĞİL SADECE MERAK EDİYORUM NE OLDUĞUNU.ÖĞRENMEK MAKSATLI YOKSA BİR ZARARI YOK VE AŞIRI DERECEDE MEMNUNUM ARACIMDAN BEN.
ileli-61
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti yonetici » 26 Mar 2006, 03:05

Şimdi bendede Fabia var ama lambanın şeklini anlatmadığınız için bir yorum yapamıyorum. Siz servisin dediğine bakmayın onlar arabanın öyle civcivli kısmından zaten anlamazlar lambanın konumunu, rengini, üzerindeki şekili biraz daha anlatırsanız lambanın ne işe yaradığını bulmaya çalışalım.

Kullanıcı avatarı
yonetici
Mesaj Panosu Yöneticisi
Mesaj Panosu Yöneticisi

Ad Soyad: Skodam Yöneticisi
Nereden: İstanbul (And.)

İleti ileli-61 » 27 Mar 2006, 12:30

SAYIN SİTE ADMİNİ SERVİSTEN YENİ BİR BİLGİ ALDIM AMA DEDİKLERİNİ YAPTIM YİNE DEVAM EDİYOR.ARKA KOLTUKLAR TAM YATIYOR YA.GÜYA ARKA KOLTUKLARI KAPATIRKEN YANİ YERİNE OTURTTURURKEN TAM OTURMAMIŞ AYAKLARI.ONDAN YANIYORMUŞ,HATTA BENİM ARKA TARAFIMDA BİRİSİ OTURDUĞUNDA HAFİF BİR SESTE GELİYOR KOLTUKTAN.BEN BİR İHTİMAL VERDİM AMA SIKINTI DÜZELMEDİ.DİYORUMKİ ACABA EĞER SIKINTI O İSE VE BU 3-5 AYDIR VAR ARTIK YERİNİ İYİCİ AÇTI VE YUVASI AÇILDI KOLTUĞUN ARKADAKİ KİLİDİNİN.O YÜZDEN SIKINTI GEÇMİYOR SİZ NE DERSİNİZ.
ileli-61
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti yonetici » 27 Mar 2006, 20:38

Fabiaların arka koltuk tıkırtıları ile ilgili şikayetleri duydum oradan ses geliyor olabilir ama arka koltuk yerine oturdu mu oturmadı mı o kadarda sensör takmış olduklarını sanmıyorum. Hem aracınız yeni ise o koltuk tıkırtısına yol açan parça garantiden değiştiriliyor.
Kullanıcı avatarı
yonetici
Mesaj Panosu Yöneticisi
Mesaj Panosu Yöneticisi

Ad Soyad: Skodam Yöneticisi
Nereden: İstanbul (And.)

Fabia

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 18 misafir