far camındaki çizikler

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

far camındaki çizikler

İleti hetepe » 28 Tem 2008, 10:39

2 far 500 olur mu? tanesi 150 benim bildiğim.

D ü n y a l ı l a r d a n t i s k i n i y o r u m (G.O.R.A.)
Dünya güzel sanıyordum...Kafam güzelmiş....
Kullanıcı avatarı
hetepe
RS
RS

Ad Soyad: Engin '73
Nereden: Ankara
Arabanız: Fabia 1,4TDI HB '08 80 PS

İleti BLUEJAZZ » 29 Tem 2008, 01:58

irfant link için teşekkürler.süpersin:)tam benim sorunum benim fabiş Bodrum'da uzun süre yatınaca mikalar buğulu gibi olmuş.Ama benim bunu yapacak zamanım yok.sanırım zamanı olacak bi vatandaş bulunca ben parayı bulmaya bakıcam.
hetepe bırak farları, sislere tanesi 250 çekti manavkuyu girişteki donatım.dediğine göre octinine sis farlarıbile daha ucuzmuzmuş.niyeyse fabia pahalıymış.Alakası yok ama paylaşayım istedim tatile çıkarken sağ ön cam düştü ankara caddesinde.donatıma götürdüm deişcek dediler.tamir olmaz mı derken bakalım bi yaptılar.sonra ben farkına bile varmadan 3.sanayide bi yere tamir ettirim 120 kaat fatura çıkardılar.e ödedim tabi.ilk model arabam,ilk fabiam.anlamıyoz kli yetkili ervis olayını.salak gibi direk donatım yerine 3.sanayi yegirsem 40-50 olcak tı bu iş.deneyim işte.
BLUEJAZZ
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti altinkum » 29 Tem 2008, 12:13

izmir donatim skoda zaten cok kazik sekilde parca satiyor.
Burdan kiniyorum abicim onlari. Parca siparis verdik taaa Bursa dan.
altinkum
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti Zama_Zingoo » 29 Tem 2008, 13:43

Ben zımparalama işlemini dün yaptım arkadaşlar. Antalya'da ikamet ettiğim için fazla güneşten dolayı her iki far da üstten sararmaya başlamıştı, geri kalan bölgeler de soluklaşmıştı. Daha önce hiç sulu zımpara yapmadım. Bazı sitelerden araştırdığım kadarıyla bilgi sahibi oldum. Sonuçlarına katlanma riskini göze alarak, 600-800-1000-1400 zımparalar ile işe başladım. önce 600 ile kuru, diğerlerini ıslak olarak uyguladım. Kurumasını bekledim, daha sonra pasta cila uyguladım. Bir süre sonra da farlara "Henkel Polish Cleaner" adlı ürünü uyguladım. Farlar yeni alınmış gibi olmasada gerçekten hoş bir parlaklığa kavuştu. En azından artık farların içindeki parlaklığı görebiliyorum LOL Araştırdığım sitelerdeki yorumlarda "dikkat edin, sulu zımpara ustalık isteyen bir iştir, acemi iseniz bu işlemi yapmayın, daha kötü olur..." gibi uyarılar belirtilmişti. Ben bu işi hayatımda ilk defa yapmama rağmen başarılı oldum. Eğer siz de farlarınızın solukluğundan şikayetçiyseniz, hiç düşünmeden deneyin Smile Kolay gelsin...
Zama_Zingoo
Yeni Üye
Yeni Üye

Önceki

Fabia

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 23 misafir