Motorvac ürünü

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

Motorvac ürünü

İleti DEEPMURAT » 28 Ekm 2010, 16:18

FABIA 1.4 TDI AMBIENTE
2007 - 80 HP - BLACK

Kullanıcı avatarı
DEEPMURAT
CLASSIC
CLASSIC

Nereden: Ankara
Arabanız: FABIA 1.4 TDI Ambiente

İleti pusu » 28 Ekm 2010, 16:47

ben güvenmiyorum bu ürünlere. çizik giderici diye 60 tl verip kalem aldım. kalemin içinden sadece yağ çıktı belkide zeytin yağıdır. sürünce sadece yağ izi kalıyor çizik falan kaybolmuyor. :=)) internet artık dolandırıcılık merkezi oldu. denetim yok.
pusu
CLASSIC
CLASSIC

İleti hdoner » 28 Ekm 2010, 17:31

pusu yazdı:ben güvenmiyorum bu ürünlere. çizik giderici diye 60 tl verip kalem aldım. kalemin içinden sadece yağ çıktı belkide zeytin yağıdır. sürünce sadece yağ izi kalıyor çizik falan kaybolmuyor. :=)) internet artık dolandırıcılık merkezi oldu. denetim yok.

:? Geçmiş olsun desenize o kalemlere bulaşmamak gerek :mrgreen:
Kullanıcı avatarı
hdoner
AMBIENTE
AMBIENTE

İleti C@GL@R » 28 Ekm 2010, 19:26

bu ürün olmasada bundan daha adi olanları kullandım hiçbir zararını görmedim hatta faydasını gördüm.
tüm araçların arıza tesbit cihazı için bana ulaşın..
Kullanıcı avatarı
C@GL@R
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: ÇAĞLAR
Nereden: Isparta
Arabanız: Seat LEON 1.6 Stylance 2007 / Lpg(atiker)

İleti CetinOto » 31 Ekm 2010, 16:56

Merhaba Arkadaşlar;

Arkadaşın Birisi Ürünün Orjinal Olup Olmadığyla ilgi Bir Soru Sormuş, Bu ürünü Hepsiburadaya Tedariğini sağlayan firma Olarak ürün orjinaldir diyebilirim, Ürün Açıklamasında bu ürünle ilgili motorvac TEscilli Belgesi vardır. Lütfen Onu inleceyelim ve Ondan sonra sahte olup olmadığı dair yorum yapalım aklınızda kuşkular kalmasın Ben bu Sayfayı Tesadufen Gördüm , Kalem konusuna Deyinmişsiniz Doğru kalemin heryerde sahtesi var 99 tl lık kalem bıranda 4 tl tedarık edılıyor... arada nekadar fark var ama bu ürünü kesınlıkle sahtesını olsa bıle ınternete satamassınız vs baska bır yerde aksı taktırdı karbon teknık fırması anında yasal işlemler baslatabılır o yuzden... aklınızda şüpheleri bu ürün hakkında silebilir rahatlıklık sipariş verebılırsınız istersenız yerımınızn adresını veryımı gelın inceleyın..

http://www.hepsiburada.com/Liste/carbon ... ryId=26005
CetinOto
Yeni Üye
Yeni Üye

Ad Soyad: Lewent
Nereden: İstanbul (Avr.)

İleti tolga_kaan_ » 31 Ekm 2010, 19:29

Kocaman patent belgesinin resmini koymuşlarda neden parantez içinde MADE İN USA yazıyor. Ben orayı tam anlayamadım. Madem Patenti bahsi geçen firmaya ait neden TR de üretilmemiş çelişkili geldi bana. Ben opetin finn 25 diye bi katkısını koydum teflon kapladığını iddia ediyor. Ses azalması ve sabah ilk marşta biraz olumlu yönde gelişme var sanki. ( Psikolojik te olabilir. )
tolga_kaan_
CLASSIC
CLASSIC

İleti DEEPMURAT » 01 Kas 2010, 09:38

CetinOto yazdı:Merhaba Arkadaşlar;

Arkadaşın Birisi Ürünün Orjinal Olup Olmadığyla ilgi Bir Soru Sormuş, Bu ürünü Hepsiburadaya Tedariğini sağlayan firma Olarak ürün orjinaldir diyebilirim, Ürün Açıklamasında bu ürünle ilgili motorvac TEscilli Belgesi vardır. Lütfen Onu inleceyelim ve Ondan sonra sahte olup olmadığı dair yorum yapalım aklınızda kuşkular kalmasın Ben bu Sayfayı Tesadufen Gördüm , Kalem konusuna Deyinmişsiniz Doğru kalemin heryerde sahtesi var 99 tl lık kalem bıranda 4 tl tedarık edılıyor... arada nekadar fark var ama bu ürünü kesınlıkle sahtesını olsa bıle ınternete satamassınız vs baska bır yerde aksı taktırdı karbon teknık fırması anında yasal işlemler baslatabılır o yuzden... aklınızda şüpheleri bu ürün hakkında silebilir rahatlıklık sipariş verebılırsınız istersenız yerımınızn adresını veryımı gelın inceleyın..

http://www.hepsiburada.com/Liste/carbon ... ryId=26005

Merhaba, sözkonusu arkadaş benim.İlanla ilgili şüphelerim vardı şimdi daha da arttı.Bir kere 'ürün orjinaldir diyebilirim' ne demek.Amerikada Motorvac isimli carbonclean işini kendi makina ve kimyasallarıyla yapan bir firma var.Sizden öğrenmek istediğim bu ürünün sözkonusu motorvac firmasıyla bir ilgisi olup olmadığıdır.Benim tahminim ilgisi yok.Sadece Türkiyede bu isim alınıp ve tescil edilmiş.Doğru mudur?

FABIA 1.4 TDI AMBIENTE
2007 - 80 HP - BLACK

Kullanıcı avatarı
DEEPMURAT
CLASSIC
CLASSIC

İleti CetinOto » 01 Kas 2010, 17:11

Motorvac Ürünü Olmayan bir ürünü bir neden hepsiburadaya koyalım Yada Neden Ürüne okadar para veripte Reklam Verdirelim Sahte olan bir ürüne bunları yapabılırmıyız birde hepsiburada gibi bir kurumsal firmada neyse ki ben size konuda yardımcı olmak istedim ama siz daha çok kuşkulanırınız artığını bahsedıyorsunuz, Siz bu ürün orjianalmi acaba diye soru sormuşsunuz ben orjianl diye yanıt verdim.. eğer halen kuşkulanırız varsa devam edebilir... Buara Tescil belgesini Motorvac Firmasını Koymamızı istediği Onlara Sahte olup olmadıyla ilgili mailler gittiği için.. 2. Ürün Amerikan Motorvac Firmasından Gelip Türkiye Bayisi Karbon Teknik Firmasında Tedarik edilmektedir... İnternet Sitesi : http://www.carboncleanturkiye.com/ bu siteden sorulanızı sorabilir. iletişim bölümden bu ürünün sahte olup olmadıysa ilgili bilgi alabilirsiniz.

İyi Günler
CetinOto
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti DEEPMURAT » 01 Kas 2010, 17:36

Merhaba,
Aşağıdaki linkten kontrol edince doğru söylediğinizi anladım.Kusura bakmayın bir arkadaşımızın dediği gibi internet artık dolandırıcılık merkezi oldu,ortalık sahte ürünlerle dolu, kime neye güveneceğinizi bilemiyorsunuz.
http://www.motorvac.com/international/distributors.html

FABIA 1.4 TDI AMBIENTE
2007 - 80 HP - BLACK

Kullanıcı avatarı
DEEPMURAT
CLASSIC
CLASSIC

İleti CetinOto » 01 Kas 2010, 18:06

Sorun değil Efendım, Ama Tabikide insan neye güvenceğini bilemiyorsunuz örğ. Kalem faciası Fix İt Pro sanırım Amerikan reklamı var diye ayn ürün yapıp burada satılıyor ürün burda 99 tl ama bazı yerlerde ürün 4 tl bayilere teklif edılıyor... İnsanlar Resmen kandırılıyor.. Zaten Ürün orjianelde olsa çiziği zaten silemez 1. renk farketmeden bir çiziği kapatması neredeyse imkansız sadece .çok hafif çizikleride etkili ama çizik denmıcek çizikler kandırmaca yani..
CetinOto
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti sener » 01 Kas 2010, 18:41

bende o fix it aldım, Alibaba internet sitesinden. çinden geldi. 10 tane aldım ve hepsine kargo dahil 25 lira para verdim, bana tanesi 2,50 liraya geldi bugün kullandım ve dedikleri kadar olmasada başarılı bir sonuç aldım. ürünü kullanırken dikkat edilmesi gereken aracın temiz ve kuru olması ve ayrıca güneşli havada sürülmesi gerekiyormuş. tabiki araç orjinal boyası gibi beklentiniz olmasın. sadece çiziğin göze batmasını engelliyor.
sener
Yeni Üye
Yeni Üye

Fabia

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 14 misafir