NE KADAR ACEMİCE VE YAVAŞ

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

NE KADAR ACEMİCE VE YAVAŞ

İleti ileli-61 » 02 Nis 2006, 19:08

ARKADAŞLAR BİLMİYORUM SİZDE KATILIRMISINIZ BANA FAKAT SKODA FİRMASI GERÇEKTEN O KADAR ACEMİ VE O KADAR YAVAŞ ÇALIŞIYOR Kİ.SERVİSLERİ BEN YAŞADIĞIM İLDEKİ SERVİSİNE BAKIYORUM ÇOK İYİ DEĞİL PROFESYONEL MANADA.TEKNİK BİLGİ O KADAR YOK.GENEL DURUMLARINA BAKIYORUM 3 MODEL ARAÇ İLE PİYASADALAR.HER MARKANIN NERDEYSE 20 MODELİ VAR HER SEGMENTTE SKODANIN İSE 3 MODELİ ODA AYNI SEGMENTTE.NEDEN BU KADAR AĞIRLAR BİLİNMEZ.3 SENEDEN BERİ YENİ BİR MODEL ÇALIŞMASI YAPIYORLAR HAZİRANDAN SONRA NİHAYET ÇIKARACAKLAR ODA SINIRLI SAYIDA BİŞEY ANLAMIŞ DEĞİLİM BU FİRMADAN.ŞUAN Kİ SATIŞI VE BAŞARISI SADECE VE SADECE ARAÇLARININ KALİTESİNDENDİR.ARAÇLARI BİZİM GİBİ KULLANICILAR SATTIRIYOR.NEYSEKİ BU KONUDA ŞANSIMIZ VAR ARAÇLARI GERÇEKTEN ÇOK İYİ.BENCE SKODANIN GENEL OLARAK DURUMUNU GÖZDEN GEÇİRMESİ VE PROFESYONEL MANADA ÇALIŞMALAR YAPMASIDIR.YOKSA BU PİYASADA ŞANSI ÇOK AZ.KENDİ KANAATİMCE.SİZLERDENDE BU KONUYA YORUMLARINIZI BEKLİYORUM.

ileli-61
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti yonetici » 03 Nis 2006, 17:30

Değerlendirmeniz sadece Türkiye pazarı için geçerlidir. Avrupada 2.0 FSI motorlu Fabia ile 1.0 motor Fabia Junior bile var ama Türkiyede bu motor seçeneklerinin adını bile duymamış olabilirsiniz. Model sayısının fazlalığı ise gerekli bir özellik değildir ülkemizdeki düşük, orta, yüksek gelirli kesime uyan kasa, donanım, motor çeşitliliğini sağlayabilmektedir.
Kullanıcı avatarı
yonetici
Mesaj Panosu Yöneticisi
Mesaj Panosu Yöneticisi

Ad Soyad: Skodam Yöneticisi
Nereden: İstanbul (And.)

İleti real81 » 05 Nis 2006, 14:41

slm, skodanın  piyasadaki  modellerle başedebilecek seviyede araçları var bence, sadece reklam  yatırımı yapmadığı için satışları  bu kadar yavas diye düşünüyorum. belirttiğiniz servis kalitesine gelince diğer markaların servisleri de gunluk gulistanlık değil. lütfen markamıza sahip çıkalım. saygılar, kazasız günler
real81
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti ileli-61 » 06 Nis 2006, 14:43

REAL KARDEŞİM İNAN SENİN KADAR BU MARKAYI SEVİYORUM . SKODADAN BAŞKA MARKA ARABADA ALMADIM.AMA EKSİKLERİNİDE SÖYLEMEMİZ GEREKİYOR.REKLAMA GEREK VAR TABİKİ AMA EN BÜYÜK REKLAM BİZ KULLANICILARIZ ARAÇLAR KALİTELİ ZATEN SATTIRIYOR KENDİNİ.BENİM DEMEK İSTEDİĞİM DİĞER FİRMALARIN TİCARİ ANLAMDA OLSUN HUSUSİ ANLAMDA OLSUN BİR SÜRÜ MODELLERİ VAR.NİÇİN SKODA BUNU YAPMIYOR.YOKSA BAŞKA BİRŞEY DEĞİL.

ileli-61
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti real81 » 06 Nis 2006, 16:24

PEK YAKINDA YENİ MODELLER GELİYOR ......
real81
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti ileli-61 » 06 Nis 2006, 18:44

MESELA NE GELİYOR BİZİDE BİLGİLENDİRİRMİSİN.BENDE FABİA VAR FAKAT,AİLE İÇİN DAHA GENİŞ BİR ARAÇ ALMAYI DÜŞÜNÜYORUM.ROOMSTAR GELECEKMİ MESELA YADA NE ZAMAN GELECEK.

ileli-61
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti yonetici » 06 Nis 2006, 23:37

RoomStar fabiadan daha geniş bir araç olmayacağı için eğer Fabia dar geliyor ise Octavia almanızı öneririm.

Ticari araç meselesine gelince ülkemizde Skoda Praktik adında station wagon dizel bir fabia zaten satılmakta.

Daha büyük ticari araçlar ise Wolkswagen Group (Seat, Skoda, Audi, Wolksvagen) bünyesinde sadece Wolksvagen markası altında üretilmektedir oda zaten sınırlı sayıda adet ve model. Neden derseniz ticari araç apayrı bir pazardır pazarlama stratejileri tamamen farklıdır hedef kitlesi daha sınırlıdır. Üstelik ülkemizde yerli üretim ticari araçlarda bulunduğundan Skoda ticari araç yapsa bile buraya getirmez.

Kullanıcı avatarı
yonetici
Mesaj Panosu Yöneticisi
Mesaj Panosu Yöneticisi

Ad Soyad: Skodam Yöneticisi
Nereden: İstanbul (And.)

Fabia

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 8 misafir