FABİA 2 ye bakmaya gittim ama hüsran:((

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

FABİA 2 ye bakmaya gittim ama hüsran:((

İleti zaferdurukan » 03 Arl 2010, 18:02

dün linkini gönderdiğim yeni kasa fabia ya heyecan içinde bakmaya gittim içimden dedim ki galerici de olsa kötü bi şey değil dedim:) neyse araca bakdım gerçi bomboş idi tek hava yastığı ve klima vardı ama olsun dedim çok güzel içine oturdum çalıştırdım:love: :love: bayıldım resmen . sonra adamla konuştuk 16500 ver senin olsun ama plaka ptesi çıkacak dedi çekme belgesi var haczi vardı onu kaldırdık vs vs vs. ama basiret bağlanmış bir kere. hemen bostancı sanayine ustamın yanına götürdük. yüzümde salak ötesi bi gülümseme var( bu arada 39 yaşında bi adamım) aracın yna kapı altı hafif içeri göçmüş o şekil bırakmışlar ama rahtasız edici görüntüsü yoktu.
neyse ustam ve yanında ki kaportacılar geldiler baktılar. doğal olark galericiler huzursuz olmaya başladılar. ne yazık ki araç tavan hatriç komple boyalı çıktı:((((((( yahu ben hala aracı almak istiyordum inanırmısınız? hasip ustam bi yandan kaportacı bi yandan bana manyaklaşma sakın dokunma bu araca çekme belgeli ve komple boyalı vs vs zorla arabanın yanından uzaklaştırdılar neticede arabayı aldırmadılar :P iyide aldırmadılar ama şu an kesinlikle başka bi araca bakmıyorum uzun sürede olsa bekleyecem fabia 2 mi:cry: :cry: :cry:

zaferdurukan
CLASSIC
CLASSIC

İleti mustklc » 03 Arl 2010, 18:15

iyi yapmışssın. aracı alsaydın 3 günde soğurdun
WEB TABANLI ÇÖZÜMLER:
http://www.webkod.com/
BLOG:
http://www.webkod.com/blog/
Kullanıcı avatarı
mustklc
SCOUT
SCOUT

Ad Soyad: Mustafa KILIÇ
Nereden: Kırşehir
Arabanız: Skoda Fabia 1.4 TDI Classic

İleti Henien » 03 Arl 2010, 21:00

mustklc yazdı:iyi yapmışssın. aracı alsaydın 3 günde soğurdun

+1

Aman hocam, ilk heves geçtikten sonra arabayı yıkayınca ufacık kusurlar bile insanın canını sıkıyor. İyi yapmışsın. Allah gönlüne göre ama hatasız bir fabia 2 nasip eder inşallah...
KANITIN YOKLUĞU, YOKLUĞUN KANITI OLAMAZ
Kullanıcı avatarı
Henien
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: Hakan
Nereden: Ankara
Arabanız: Mitsubishi ASX

İleti hakanerdogan » 03 Arl 2010, 21:18

Allah kurtarmış.
hakanerdogan
ELEGANCE