Aracımdaki Uyarı İşaretleri

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

Aracımdaki Uyarı İşaretleri

İleti gurcan014 » 05 Ağu 2011, 20:46

selam kırmızı ısık firen hidroliginden de olabılıyor bendekı yanıp sonuyor ıkaz verıyordu lpg bende de var sarı ısaret cıkmıyor ama genelde lpg olanlarda cıkıyormus .onları cozdum sımdıde dıreksıyon cıkdı tas gıbı oldu bakalım kaca patlıcak

gurcan014
Yeni Üye
Yeni Üye

Nereden: Rize
Arabanız: fabia

İleti SER53 » 05 Ağu 2011, 21:13

cineration yazdı:
simboz yazdı:kırmızı ışık balata sorunundan kaynaklanıyo sarı işaret bende var o arabanda lpg varsa onun için zengin veya fakir nasıl ayarlandıysa gaz sistemin onun için yanar benzinde sürdüğün sürece yanmaz ama gaza gecersen yanar..

sarı ışık direksiyon açı sensörü arızalandığında da yanar
haberin ola...

Direksiyon açı sensörü veya direksiyon pompası gibi arzılararda sarı direksiyon sembolü yanıyo şu an benim araçta yanık vaziyette duruyor, direksiyon açı sensörüm arızalı bi para denkleştirip yaptıramadım
Kullanıcı avatarı
SER53
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: ümit
Nereden: Ankara
Arabanız: fabia 2001 1.4 mpi

İleti balarest » 06 Ağu 2011, 02:50

sarı ısk yakıt sıstemı ıle alakalı genelde fabılarda kronık bır sorun. benım fabıa sport opet harıcı bır yerden benzın aldıgımda anında yanardı. bazende motor elektronıgı ıle de alakadar olur. arızayı bılgısayarda sıldırmek cozum olmaz. zıra arıza bılgısayara baglattıgınızda pasıf halde ıse o sırada gozukmez.
balarest
CLASSIC
CLASSIC

Nereden: Kayseri

İleti SERHAT ATAÇER » 07 Ağu 2011, 11:03

SARI IŞIK 2007 KATOLAĞINDA EKSOZ GAZI İLE ALAKALI ARIZA DİYOR AMA BENİM 2007 FABİAMDA BUJİ ATEŞLEME BOBİNİ ARIZ YAPTIĞINDA YANMIŞTI SERVİS ARIZAYI GİDERİNCE SÖNDÜRDÜ MOTOR ARIZAZI İLE ALAKALI ARIZA IŞIĞI OLDUĞUNU DÜŞÜNÜYORUM
SERHAT ATAÇER
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: SERHAT ATAÇER
Nereden: Tekirdağ
Arabanız: 2007 1.4 FABİA CLS

İleti yusufunal1979 » 08 Ağu 2011, 22:21

aynı sarı lamba benim arcımda da yanıyor geçen ay kırşehir de yandı bir ara söndü şırnak a gelmek için yola çıktım şanlıurfa benzin aldım lamba tekrar yandı şu anda şırnaktayım hala yanıyor beni sinir ediyor fakat gidebileceğim bir servis yok ne tavsiye edersiniz nasıl söner.:(
'' İNSANI YAŞATKİ DEVLET YAŞASIN''
yusufunal1979
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: yusuf ünal
Nereden: Antalya
Arabanız: skoda fabia 1.4 comfort

Önceki

Fabia

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 8 misafir