ÖN TAKIM ACİL YARDIM

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

ÖN TAKIM ACİL YARDIM

İleti fozdenak » 09 Oca 2011, 20:41

Arkadaşlar merhaba.ön salıncak burçları ile ilgili konu açılmış ama orada aradığım cevabı tam olarak bulamadım.o yüzden yeniden açtım.öncelikle bu konuda özür dilerim.kasislerden ve çukurlardan geçerken arabadan gacırtı geliyor.Ayrıca frene bastığımda küt diye vuruyor.Ustaya götürdüm salıncak burçları gitmiş dedi.Lakin salıncaklar değişecek yeni arabalarda parçalar tek tek değişmiyor sağ ve sol salıncağı değiştirmek gerekiyor dedi.Tabi bunu yemedim.araştırma yapıp tekrar gittim yedek parça bulduğumu söyledim.Arka salıncak burçları iyice gitmiş fakat ön salıncak burçları söküldükten sonra bakılacak dedi.Bir de rot mili lazım dedi.Arka salıncak burcu aradım ama bulamadım internette.Arka salıncak burcu arka salıncak takozu mu demek?Ve bildiğiniz bir site varsa online (yedek parça) arka ve ön salıncak burcu satan bana link verebilir misiniz? teşekkürler arkadaşlar.:( :( :(

Skoda Fabia 1.4I Classic 2005 101 HP
fozdenak
CLASSIC
CLASSIC

Nereden: Kırklareli
Arabanız: Skoda Fabia Class

İleti C@GL@R » 09 Oca 2011, 20:46

otostart
otoyedekparcacim

bu siteleri bir inceleyiniz.
tüm araçların arıza tesbit cihazı için bana ulaşın..
Kullanıcı avatarı
C@GL@R
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: ÇAĞLAR
Nereden: Isparta
Arabanız: Seat LEON 1.6 Stylance 2007 / Lpg(atiker)

İleti SKODA 135 » 09 Oca 2011, 23:37

fozdenak yazdı:Arkadaşlar merhaba.ön salıncak burçları ile ilgili konu açılmış ama orada aradığım cevabı tam olarak bulamadım.o yüzden yeniden açtım.öncelikle bu konuda özür dilerim.kasislerden ve çukurlardan geçerken arabadan gacırtı geliyor.Ayrıca frene bastığımda küt diye vuruyor.Ustaya götürdüm salıncak burçları gitmiş dedi.Lakin salıncaklar değişecek yeni arabalarda parçalar tek tek değişmiyor sağ ve sol salıncağı değiştirmek gerekiyor dedi.Tabi bunu yemedim.araştırma yapıp tekrar gittim yedek parça bulduğumu söyledim.Arka salıncak burçları iyice gitmiş fakat ön salıncak burçları söküldükten sonra bakılacak dedi.Bir de rot mili lazım dedi.Arka salıncak burcu aradım ama bulamadım internette.Arka salıncak burcu arka salıncak takozu mu demek?Ve bildiğiniz bir site varsa online (yedek parça) arka ve ön salıncak burcu satan bana link verebilir misiniz? teşekkürler arkadaşlar.:( :( :(

Kardeşim bunlar eskidiyse değişir ve çok ucuz parçalar, bunlar için salıncaklar değişmez. Ayrıca bulunmayan parçalar değil hangi Skoda parçacısına gitsen bulursun.
Oyuncak sanmayın ahlâk-ı milli, rûhî millidir.
Onun ilkâsı en korkunç ölüm, mevt-i külli'dir.
Mehmet Akif ERSOY
Kullanıcı avatarı
SKODA 135
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Abdullah Pınarlı
Nereden: Uşak
Arabanız: Skoda Favorit

İleti cineration » 11 Oca 2011, 12:48

bir burç için koca salıncak mı değişirmiş
nerden çıkarıyorlar bu lafları
nasıl bir ustalıktır bu anlamadım
Ben skoda Fabia almadan önce sanki yollarda hiç Fabia yoktu
Kullanıcı avatarı
cineration
AMBIENTE
AMBIENTE

Nereden: Sakarya
Arabanız: 2001 model Fabia 50KW(68BG)

İleti mustklc » 11 Oca 2011, 13:56

burç için salıncak değişmez.

gider burcu alırsın 10 tl birşeydir. eski salıncağı söktürürsün sanayide tornacıya gidersin eskisini söker yenisini takar hadi o da 20 tl olsun. salıncağı takan usta da duruma göre 30-50 arası bir işcilik alır. 50den fazla verme. sanayinin adamı da pis yahu, biri gelse de öpsek diye 4 dolanıyorlar
WEB TABANLI ÇÖZÜMLER:
http://www.webkod.com/
BLOG:
http://www.webkod.com/blog/
Kullanıcı avatarı
mustklc
SCOUT
SCOUT

Ad Soyad: Mustafa KILIÇ
Nereden: Kırşehir
Arabanız: Skoda Fabia 1.4 TDI Classic

İleti fozdenak » 12 Oca 2011, 16:05

Arkadaşlar yardımlarınızdan dolayı hepinize teşekkür ederim ..
Skoda Fabia 1.4I Classic 2005 101 HP
fozdenak
CLASSIC
CLASSIC

Nereden: Kırklareli
Arabanız: Skoda Fabia Class

Fabia

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 6 misafir