FABİA KOLTUK ISITMASI

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

FABİA KOLTUK ISITMASI

İleti emirkaansbp » 06 Tem 2007, 23:56

[quote="toGah"]niye yaw ben bütün kış kullandım :D
hatta bir arkadaş vardı.. çok gülmüştük ona koltuk ısıtmaları için...

soğuk bi günde aldım onu beraber işe geliyoruz arabada 5 kişiyiz koltuk ısıtmalarıda açık...

farketmedi baştan bu sonradan aga noluo alttan sıcaklık gelio dedi.

hee ısıtmalı koltuklar ya ondandır dedim..

yaw nası bşi abi bu zaten hava soğuk oturuyon koltuğa o ısıtıyo mal kalkıo o ısıtıo mal kalkıo dedi..

biz koptuk artık :)
[/QUOTE]

böbrek sancısı çekenler için

çocuğu olmayanlara için

k.ının kıymetini bilenler için

konforu hissetmek için dört dörtlük bir seçenek  ısıtmalı koltuklar. kışın yatağınızdan daha kıymetli olacağına emin olabilirsiniz. arabanız buz gibiyken sıcacık koltuğa oturunca cısss LOL etkisinden sonra denizden üşümüş bi şekilde çıkan birinin kızgın kumlara bastığında hissettiği duygunun aynısı hissedeceğiniz kesin.. ama mayıştırma etkisi fazla olan bir konfor. uzun yolda da eklem ağrıları yapıyor.

emirkaansbp
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti lazianke » 07 Tem 2007, 15:09

yanlış bilmiyorsam alt takımların fazla ısınması kısırlık sebebi ve uzun yol şoförler risk altında.Smile
lazianke
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Ömer
Nereden: Rize

İleti marjinaliter » 31 Tem 2011, 21:46

bugun aracı temizlerken bende yeni farkına vardım ön koltukların her ikisininde altında kablolar var koltuklara baglı olan acaba koltuk ısıtması için mi ? fakat aracta herhangi bir düğme yok bunun için bilgisi olan varmı arkadaşlar? aracım 2005 elegance bu arada
marjinaliter
CLASSIC
CLASSIC

Nereden: Çorum
Arabanız: fabia 1,4 elegance

İleti dursunsahin » 08 Şub 2012, 22:08

lazianke yazdı:yanlış bilmiyorsam alt takımların fazla ısınması kısırlık sebebi ve uzun yol şoförler risk altında.

Erkek sürücüler için doğru bir bilgi.
..::Fabia'mı seviyorum::..
..::Fabia'mı seviyorum::..
Kullanıcı avatarı
dursunsahin
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: Dursun ŞAHİN
Nereden: Giresun
Arabanız: Skoda Fabia 1.4 TDI Ambiente 2006

İleti scania_seat_skoda » 08 Şub 2012, 22:38

aracımın ön koltukları ısıtmalı,aile 4 kişi malum havalarda oldukca soğuk koltuklarda deri,bir yere giderken şöför tarafı benim,diğer koltuğu kapmak için evde mini bi 100 metre engelli koşuluyor ilk giden koltuğu kapıyor,bu denli kıymetli ısıtmalı koltuk.bende bu yüzden aracımı satıp SÜPERB almayı düşünüyorum.sırf arka koltuklarda ısıtma olduğu için yani.
Kullanıcı avatarı
scania_seat_skoda
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: ufuk usta
Nereden: Kocaeli
Arabanız: 2001 1.9 TDI octavia combi L&K 110 kw 6 vites

İleti skodahastası » 08 Şub 2012, 22:43

scania_seat_skoda yazdı:aracımın ön koltukları ısıtmalı,aile 4 kişi malum havalarda oldukca soğuk koltuklarda deri,bir yere giderken şöför tarafı benim,diğer koltuğu kapmak için evde mini bi 100 metre engelli koşuluyor ilk giden koltuğu kapıyor,bu denli kıymetli ısıtmalı koltuk.bende bu yüzden aracımı satıp SÜPERB almayı düşünüyorum.sırf arka koltuklarda ısıtma olduğu için yani.

100 metre engelli koşu haa bu arada süperb yeni kasa mı düşünüyorsunuz
FABİA RS SEVGİSİ-SKODA HASTASI-ELEGANCE HAYRANI

2012 SKODA YETİ 1.2 TSI DSG KONFOR PAKET+SİWİNG+YOL BİLGİSAYARI+ SİYAH TAVAN+GÜMÜŞ TAVAN ÇITASI+YOL BİLGİSAYARI
2004 SKODA OCTAVİA 1.6 AMİBANTE PLUS(ESP FALAN HERŞEY VAR):(satıldı)
Kullanıcı avatarı
skodahastası
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: KERİM
Nereden: İstanbul (And.)
Arabanız: 2012 Skoda Yeti Konfor paket +siwing+siyah tavan

İleti scania_seat_skoda » 08 Şub 2012, 22:57

ahhh imkan olsada metalik bordo süperb combi L&K alabilsem 96 bin tl sanırım.2005 - 2006 ,35 bin civarı bi makina düşünüyorum,çok özel bişi olursada max 40 bin tl verebilirim.bu aralarda fiyatlar tavan yapmışya satıp biraz beklemek gerek gibi.
Kullanıcı avatarı
scania_seat_skoda
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: ufuk usta
Nereden: Kocaeli
Arabanız: 2001 1.9 TDI octavia combi L&K 110 kw 6 vites

Önceki

Fabia

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 11 misafir