DİREKSİYON POMPASI

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

DİREKSİYON POMPASI

İleti artrockm » 24 Oca 2011, 23:14

Merhaba arkadaşlar aranıza yeni katıldım. benim aklıma takılan bir sorun var ve bunu sizinle paylaşmak istedim. geçen gün bi köpeğe çarptık ve tampon düştü yerine taktırmak için kaportacıya gittim usta söktü tamponu tamir vs. burada bir sorun yok dedim akünün altından göremiyoruz direksiyon hidroliğini bari tampon inmişken bakayım. direksiyon pompasına elimi attığımda yumuşacık sünger gibiydi azcık daha sıktım su gibi birşey aktı (hani süngeri sıkarsınız su akarya onun gibi) acaba pompa mı deforme oldu da şekli bozuldu yoksa pompanın üzerinde böyle yumuşak bir koruma mı mevcut direksiyonuda durduğun yerde çevirince ses geldi bende kıllandım iyice.simdiden cvplarınız için tşk ederim

Kullanıcı avatarı
artrockm
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: engin basaran
Nereden: Bursa
Arabanız: Skoda Fabia 1.4 Comfort

İleti artrockm » 30 Oca 2011, 14:12

6 gündür bir allahın kulu cvp yazmamış ya
Kullanıcı avatarı
artrockm
CLASSIC
CLASSIC

İleti muammerpehlivan » 01 Şub 2011, 21:22

slm arkadaşlar ben sakaryadan muammer pehlivan pehlivan hidrolik direksiyon tamir ve bakım üzerine dörtyola iş yeri açtım sorunlarınız için yardıncı olmak isterim 05412665454 0264 2751122 nolu tlfnlardan ulaşabilirsiniz
muammerpehlivan
Yeni Üye
Yeni Üye

Ad Soyad: muammerpehlivan
Nereden: Sakarya
Arabanız: skoda

İleti cineration » 02 Şub 2011, 09:02

muammerpehlivan yazdı:slm arkadaşlar ben sakaryadan muammer pehlivan pehlivan hidrolik direksiyon tamir ve bakım üzerine dörtyola iş yeri açtım sorunlarınız için yardıncı olmak isterim 05412665454 0264 2751122 nolu tlfnlardan ulaşabilirsiniz

hayırlı olsun demeye uğrar bir çayını içerim nasipse
Ben skoda Fabia almadan önce sanki yollarda hiç Fabia yoktu
Kullanıcı avatarı
cineration
AMBIENTE
AMBIENTE

Nereden: Sakarya
Arabanız: 2001 model Fabia 50KW(68BG)

İleti diseqc » 02 Şub 2011, 09:42

bir sorun olcağını sanmıyorum bizim direksiyon pompaları kapalı sistemler o eline gelen sünger büyük ihtimalle pompayla kasa arasında amartisör görevini gören bir dolgu malszemesi olabilir sen dokununcada görevini biraz olsun yitirmiştir ve kasayla olan bağlantısı artmıştır bu nedenden dolayı doğal olan sesi kasaya daha cok değeceğinden sesi duyar olmuşsundur diye düşünüyorum..
Kullanıcı avatarı
diseqc
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: murat
Nereden: Rize
Arabanız: Peugeot 1.4 HDI Bipper

İleti artrockm » 02 Şub 2011, 17:49

sağol kardeşim sende olmasan bize kimse cvp vermeyecek :)))) ha bu arada swich sorunu için bugün içini dışını söktüm kapının tam klidi sökeceğim zaman anahtar ufak geldi bi büyüğü vardı o da büyük oldu tekrar geri toplamak zorunda kaldım :) cok zormuş cam mekanizmasını yerine oturtmak ama en azından öğrenmiş oldum. tşk ederim paylaşımın sayesinde bir cok sorunu kendim halledebildim :)
Kullanıcı avatarı
artrockm
CLASSIC
CLASSIC

Fabia

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir