Fabia Kaza

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

Fabia Kaza

İleti Bluedays » 01 Şub 2011, 15:16

Selam Arkadaşlar,
Ne yazıkki, gözümüzden sakındığımız fabiamız kaza yaptı. Bir şahıs aracımıza vurdu. Sol arka çamurlukta hasar var. Ankara'da nereye götürmemi tavsiye edersiniz? Kaskom var. Ak sigortadan yaptırmıştım.

Tavsiyelerinizi bekliyorum.

Sizler, yani yeni Türkiye'nin genç evlatları! Yorulsanız dahi beni takip edeceksiniz, Dinlenmemek üzere yürümeye karar verenler, asla ve asla yorulmazlar.Türk Gençliği gayeye, bizim yüksek idealimize durmadan, yorulmadan yürüyecektir. M.Kemal ATATÜRK
Kullanıcı avatarı
Bluedays
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: Alem Adam
Nereden: Ankara
Arabanız: 2005 Fabia 1.4 Special HB 101 Hp

İleti diseqc » 01 Şub 2011, 15:37

geçmiş olsun
Kullanıcı avatarı
diseqc
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: murat
Nereden: Rize
Arabanız: Peugeot 1.4 HDI Bipper

İleti hetepe » 01 Şub 2011, 15:44

Geçmiş olsun, cana gelmesin...
Kaskonuz olduğuna göre yetkili serviste yaptırmanız sağlıklı olur.
Şaşmaz'da Ünaldı'yı, konya yolunda AND'ı öneririm, ATA'dan memnun kalmadım.
D ü n y a l ı l a r d a n t i s k i n i y o r u m (G.O.R.A.)
Dünya güzel sanıyordum...Kafam güzelmiş....
Kullanıcı avatarı
hetepe
RS
RS

Ad Soyad: Engin '73
Arabanız: Fabia 1,4TDI HB '08 80 PS

İleti quickcan » 01 Şub 2011, 15:48

and'ın ak sigorta ile anlaşması var. hiç gitmedim ama ata'dan iyidir.

OCTAVIA
V
ıRS
Kullanıcı avatarı
quickcan
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: Can ÇAKMAK
Arabanız: 2005 Octavia A4 Ambiente Plus

İleti xMEGANx » 01 Şub 2011, 16:01

Geçmişler olsun resim varmı ?
-Peugeot 307 Makyajlı 1.6 HDI Comfort Alp Beyaz //
-PΞUGΞФТ З07

MUSTAFA KEMAL ATATÜRK
* B O S S
*Skoda Tutkunu *Octavia Hayranı *Elegance Zevki
Kullanıcı avatarı
xMEGANx
SCOUT
SCOUT

Ad Soyad: MEHMET ÖZCAN
Nereden: İstanbul (Avr.)
Arabanız: Peugeot 307 Yeni Kasa Beyaz 1.6 HDI / 34 EU 8105

İleti hknycl » 01 Şub 2011, 16:38

2008 de bende ufak bi kaza yapmıştım zeki ünaldı da kaskodan yapılmıştı.işçilik güzeldi ama bana göre gerekmediği halde sol çamurluğu kaskodan değiştirmişler ben istanbul da olduğum için arabayla ilgilenememiştim o zaman.

ama arabayı sıfır düzeyinde teslim ettiler işçilik 10 numaraydı.
hknycl
CLASSIC
CLASSIC

İleti Bluedays » 01 Şub 2011, 16:48

xMEGANx yazdı:Geçmişler olsun resim varmı ?

Teşekkür ederim dostlar. Şu an işyerimdeyim. Akşam flaşlı olarak da olsa, fotosunu çekmeye çalışacağım. Yarın koyarım fotoğrafını.

Benim merak ettiğim çamurluk darbe almış, ya yapıp, boyayacaklar, yada değiştirecekler, iki durumda da arabam metalik sahra beji rengi, işçilik yönünden boyandığı belli olur mu?

Önemli olan işçilik tabiiki. Buradan aldığım yorumlara göre götüreceğim servise karar vereceğim.

Cumartesi günü servise bırakacağım. Bu yüzden yorumlarınıza ihtiyacım var dostlar.
Şimdiden teşekkür ederim.
Sizler, yani yeni Türkiye'nin genç evlatları! Yorulsanız dahi beni takip edeceksiniz, Dinlenmemek üzere yürümeye karar verenler, asla ve asla yorulmazlar.Türk Gençliği gayeye, bizim yüksek idealimize durmadan, yorulmadan yürüyecektir. M.Kemal ATATÜRK
Kullanıcı avatarı
Bluedays
ELEGANCE
ELEGANCE

İleti msakdogan » 01 Şub 2011, 17:42

Geçmiş olsun. İzmirde olsan sana 4*10'luk bi usta tavsiye ederdim...
"İnsan..İlk önce kendisine dürüst olmalı."
Kullanıcı avatarı
msakdogan
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Murat Akdoğan
Nereden: İzmir
Arabanız: FABİA 2001 1.4 101 ELAGANCE+

İleti Bluedays » 01 Şub 2011, 23:00

Dostlar işte fotoğraf,
Bunu değiştirir mi servis yoksa düzeltip, boyar mı? Arabamın bu ilk kazası. Hiç hatası yoktu:( lütfen düzgün işçiliği olan memnun kalacağım bir yer önerin ankarada olan.

Kullanıcı avatarı
Bluedays
ELEGANCE
ELEGANCE

İleti quickcan » 01 Şub 2011, 23:27

servis değiştirir. değişim olacağı için ata'ya gidebilirsiniz! onlar boya işini iyi yapar zannımca. renk farkı olmasın diyorsanız (ki ben hep öyle düşünürüm) araca komple pasta cila yaptırın.

OCTAVIA
V
ıRS
Kullanıcı avatarı
quickcan
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: Can ÇAKMAK
Arabanız: 2005 Octavia A4 Ambiente Plus

İleti berkin » 02 Şub 2011, 00:20

Geçmiş olsun .Allah daha kötülerinden sakınsın .
Kullanıcı avatarı
berkin
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: YILMAZ HATİP
Nereden: Kocaeli
Arabanız: YETİ 1,6 TDİ ELEGANCE GREENLİNE MATO KAHVE

İleti y.emre » 02 Şub 2011, 00:24

servis bunu düzeltmekle uğraşmaz değiştirir ve boya farkı ne yaparsanız yapın olur , satarken bu resim elnzde olrsa pek sıkıntı çekmezsiniz
Kullanıcı avatarı
y.emre
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: yunus emre yıldız
Nereden: Sakarya
Arabanız: 2001Felicia- 2007 Era -2010 Rio-2007K2500-2010H100

İleti skodacı_71 » 02 Şub 2011, 00:28

Geçmiş olsun. :(
Kullanıcı avatarı
skodacı_71
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Süleyman Çelik
Arabanız: Skoda Favorit 135L

İleti alwaysloser » 02 Şub 2011, 00:30

boya farkı olmaz bence adamlar kaç kere boya çalışıcaklar tam rengi bulana kadar muhakkakta pasta cila bişeler uygularlar atarlar o çamurluğu takarlar yepyeni bi çamurluk geçmiş olsun cana gelmesin
www.turkiyeotoforum.com.tr

[url=http://img3.imageshack.us/i/uu1t.jpg/][IMG]http://img3.imageshack.us/img3/6005/uu1t.jpg[/IMG][/url]
alwaysloser
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: mevlüt
Nereden: Adana
Arabanız: renault 21 concorde

İleti cineration » 02 Şub 2011, 08:51

geçmiş olsun
çamurluğu değiştirirler
arabanızın boyası muhakkak solmuştur ama kapalı alanda muhafaza ediyorsanız yada örtü kullanıyorsanız boyanız daha az solmuştur. Birde aracınızın yaşı önemli bir faktör Aracınızın yaşı ne kadar büyükse boya o kadar çok solmuştur. çamurluk boyandıktan sonra aracınız komple pasta cila yapılırsa boya farkı pek anlaşılmaz. Ama bir yıl sonra boya solmaya başlayınca çamurluğun sonradan boyandığı belli olmaya başlar
Ben skoda Fabia almadan önce sanki yollarda hiç Fabia yoktu
Kullanıcı avatarı
cineration
AMBIENTE
AMBIENTE

Nereden: Sakarya
Arabanız: 2001 model Fabia 50KW(68BG)

İleti Bluedays » 02 Şub 2011, 09:35

Haklısınız dostlar. Aracım 2005 model. Boyası da soluk falandeğil. Yani yıkattığımda sanarsınız ki araç 0 gibi. Pek bir fark olacağını sanmıyorum da. Daha önce başından böyle birşey geçenlerden yardım almak istiyorum. Ankara'da güvenle aracımı hangi servise bırakmalıyım? İşçiliği iyi olan ve güvenilir olan en iyi servis hangisi?
Yorumlarınızı bekliyorum dostlar.
Kullanıcı avatarı
Bluedays
ELEGANCE
ELEGANCE

İleti diseqc » 02 Şub 2011, 10:20

bu camurluk düzelmez düzelsede içini macunla doldururlar oda sonradan çatlama bozulma yapar hem düzeltecek olsalar bile çaburluk sökülüp düzelecek bence hiç kasma değiştir, yenisini macunsuz güzelce taksınlar sonra sıkıntı olmasın fotoyuda sakla satarken gösterirsin boya olayına gelince artık teknoloji ilerledi adamlar cok yakın tuturuyorlar yeterki usta tuturmak istesin sana bir yer tavsiye edemeyecem ama arabanı bırakıp bitince almaya gitme yapılırkende sık sık ziyeret et arabana ne yaplıyor haberdar ol iyi bir pasta cila da arabanı güzel bir görünüme sokacaktır sana tavsiyem bu iş hazır yapılırken cantlarınıda boyat gercekten güzel görünür..
Kullanıcı avatarı
diseqc
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: murat
Nereden: Rize
Arabanız: Peugeot 1.4 HDI Bipper

İleti Bluedays » 02 Şub 2011, 10:42

diseqc yazdı:bu camurluk düzelmez düzelsede içini macunla doldururlar oda sonradan çatlama bozulma yapar hem düzeltecek olsalar bile çaburluk sökülüp düzelecek bence hiç kasma değiştir, yenisini macunsuz güzelce taksınlar sonra sıkıntı olmasın fotoyuda sakla satarken gösterirsin boya olayına gelince artık teknoloji ilerledi adamlar cok yakın tuturuyorlar yeterki usta tuturmak istesin sana bir yer tavsiye edemeyecem ama arabanı bırakıp bitince almaya gitme yapılırkende sık sık ziyeret et arabana ne yaplıyor haberdar ol iyi bir pasta cila da arabanı güzel bir görünüme sokacaktır sana tavsiyem bu iş hazır yapılırken cantlarınıda boyat gercekten güzel görünür..

Haklısın dostum da bu jantların üzeri çizik dolu boyatsam buna faydası olur mu peki? Birde ne kadar tutar maliyetli bir iş midir?
Kullanıcı avatarı
Bluedays
ELEGANCE
ELEGANCE

Sonraki

Fabia

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 9 misafir