hoparlör bölümünden hava alması

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

hoparlör bölümünden hava alması

İleti hobbit » 02 Şub 2011, 17:39

arkadaşalar 2001 fabia aldım 1 ay kadar önce. çok şükür beklediğimden çok daha iyi çıktı. yalnız dünden itibaren sol hoporlörden araç içine soğuk hava girmeye başladı. acaba bir yerden hava mı alıyor yoksa başka bir nedenden mi kaynaklanıyor. birde sol arka kapı aşırı yağışlı havalarda içine su alıyor galiba. döşemede bir ıslaklık meydana geliyor. daha önce yaşayan arkadaşlar varmı acaba?

hobbit
CLASSIC
CLASSIC

Nereden: İstanbul (Avr.)
Arabanız: sokoda fabia comfort 101hp

İleti cineration » 03 Şub 2011, 14:04

sitede eski forumlarda arka kapı su alma probleminin nasıl tamir edildiğini resimli anlatımla bulabilirsin
Ben skoda Fabia almadan önce sanki yollarda hiç Fabia yoktu
Kullanıcı avatarı
cineration
AMBIENTE
AMBIENTE

Nereden: Sakarya
Arabanız: 2001 model Fabia 50KW(68BG)

İleti diseqc » 03 Şub 2011, 16:10

bu konuyla ilgili kendin yap bölümünde bir konu açmıştım basit bişey elin yatkınsa kendin yapabilirsin hava alma olayıda yine iç kapı sacından kaynaklanıyordur belkide hoparlör yoktur.
Kullanıcı avatarı
diseqc
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: murat
Nereden: Rize
Arabanız: Peugeot 1.4 HDI Bipper

İleti hobbit » 03 Şub 2011, 17:02

teşekkür ederim arkadaşlar biraz inceledim gerçekten faydalı bilgiler var. ama hava olayını çözmüş değilim. hoparlör var. hava aldığı bir nokta mı var diye iyice inceledim birşeye rastlamadım. artık bir ustaya götürmek gerekiyor heralde.
hobbit
CLASSIC
CLASSIC

Nereden: İstanbul (Avr.)
Arabanız: sokoda fabia comfort 101hp

Fabia

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 17 misafir