BOYA KORUMA?

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

BOYA KORUMA?

İleti Bluedays » 14 Şub 2011, 15:09

Arkadaşlar,
Boya koruma yaptıran var mı aramızda? Bu işin faydası nedir? Yani maksimum ne kadar koruma sağlanıyor. Gerçektende yaptıkları zaman araba fabrika çıkışı gibi mi oluyor ve bu görünüm ne kadar süre korunuyor?
Bir sitede kampanya var, Ankara'da boya koruma, iç dış temizlik ve parlatma işini 69 TL'ye yapıyorlar. Konutkentde bir yerde.
Eğer olursa yaptırmayı düşünüyorum.
Bilginizi rica ediyorum arkadaşlar.

Sizler, yani yeni Türkiye'nin genç evlatları! Yorulsanız dahi beni takip edeceksiniz, Dinlenmemek üzere yürümeye karar verenler, asla ve asla yorulmazlar.Türk Gençliği gayeye, bizim yüksek idealimize durmadan, yorulmadan yürüyecektir. M.Kemal ATATÜRK
Kullanıcı avatarı
Bluedays
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: Alem Adam
Nereden: Ankara
Arabanız: 2005 Fabia 1.4 Special HB 101 Hp

İleti hyzaar » 14 Şub 2011, 16:23

nerde bu dostum fabrika çıkışı gibi olmaz ama yaptırmakta fayda var iyi malzeme kullanılırsa 1 yıl falan gider
hyzaar
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: bülent
Arabanız: octavia

İleti alpino » 14 Şub 2011, 16:46

Bluedays yazdı:Arkadaşlar,
Boya koruma yaptıran var mı aramızda? Bu işin faydası nedir? Yani maksimum ne kadar koruma sağlanıyor. Gerçektende yaptıkları zaman araba fabrika çıkışı gibi mi oluyor ve bu görünüm ne kadar süre korunuyor?
Bir sitede kampanya var, Ankara'da boya koruma, iç dış temizlik ve parlatma işini 69 TL'ye yapıyorlar. Konutkentde bir yerde.
Eğer olursa yaptırmayı düşünüyorum.
Bilginizi rica ediyorum arkadaşlar.

dostum boya koruma özellikle kış aylarının olumsuz şartları karşısında aracının boyasını gerçekten korur.

konutkent'teki kampanyaya gelince dün akşam firmayla konuştum. Meguiars ürünlerini kullanıyorlarmış. Pasta cila üzerine bu ürünler uygulanacak dedi. yaklaşık uygulama süresi 8-9 saat diyor. ama arabanın yaşına, boyutuna ve boya rengine göre değişiyor diyor.

ben açıkçası bu uygulamayı gerek boya koruma olduğu için, gerek se meguiars kullandıkları için tavsiye ederim.
Kullanıcı avatarı
alpino
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: Alper YOLAL
Arabanız: 2009 Octavia Elegance MPI

İleti Bluedays » 14 Şub 2011, 16:47

Dostum, grupfoni diye bir site var. Oradan ankara şehir fırsatlarına bakarsan görürsün. Yararlanmak isteyenler için çok önemli bi fırsat bence bedava ama emin olamadım.
Yani eminolamadığım şey fayda sağlar mı boya koruma yoksa siteden alışverişlerim oldu güvenilir yani.
Sizler, yani yeni Türkiye'nin genç evlatları! Yorulsanız dahi beni takip edeceksiniz, Dinlenmemek üzere yürümeye karar verenler, asla ve asla yorulmazlar.Türk Gençliği gayeye, bizim yüksek idealimize durmadan, yorulmadan yürüyecektir. M.Kemal ATATÜRK
Kullanıcı avatarı
Bluedays
ELEGANCE
ELEGANCE

İleti hyzaar » 14 Şub 2011, 16:56

tşkler buldum inceledim ama bir türlü alışamadım netten alış veriş işine kredi kartı güvenlik koduna kadar istiyo
hyzaar
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: bülent
Arabanız: octavia

İleti alpino » 14 Şub 2011, 17:13

hyzaar yazdı:tşkler buldum inceledim ama bir türlü alışamadım netten alış veriş işine kredi kartı güvenlik koduna kadar istiyo
,

güvenlik kodu olmadan zaten internet üzerinden işlem yapılamaz. güvenlik kodunun olmasının tek sebebi de internet işlemlerinin güvenliğini artırmak.
Kullanıcı avatarı
alpino
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: Alper YOLAL
Arabanız: 2009 Octavia Elegance MPI

İleti Bluedays » 14 Şub 2011, 18:05

Meguiars ürünleri ile çalışıyorlarsa, gerçekten iyidir. Teşekkürler dostum verdiğin bilgi için.

Dostum ya yıllardır internetten alışveriş yaparım. (Her türlü siteden, hatta tanımadığım bilmediğim yurtdışı sitelerden dahi) Allah'a şükür başıma bir iş gelmedi. Kaskomu, sigortamı yaptırdığım yere form doldurur, o bahsettiğin bilgileri veririm. Şu anda ellerinde yani ama güvendiğin yer olduğu sürece sıkıntı yok.
Kullanıcı avatarı
Bluedays
ELEGANCE
ELEGANCE

Fabia

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 7 misafir