fabiş bana küstü ! yağ uyarısı çıktı !

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

fabiş bana küstü ! yağ uyarısı çıktı !

İleti engint » 02 Tem 2007, 14:35

Yuce Oto yalama olmussa, onu bu konuda taciz edecek bir baska ortagi daha var... Dogus Otomotiv...

"1999 yılında ise; Doğuş Holding ile SEAT markasında başlatılan ortaklık, SKODA'da devam etmiştir. Bugün Yüce Auto ve Doğuş Holding SKODA ve SEAT markasında %50 ortak olarak faaliyetlerini sürdürmektedir."

Yuce Oto'yu bu konuda ciddiyetsiz goruyorsaniz, ayni sikayetleri Skoda'da %50 ortak oldugu Dogus Otomotiv'e de yapabilirsiniz... Onlarin bu konuda daha ciddi olacaklarini saniyorum...
Sevgiler

engint
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti guvenxoca » 02 Tem 2007, 20:09

valla kardeş al birini vur ötekisine hiç bir farkları yok bence....

guvenxoca
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti skodacı » 02 Tem 2007, 21:10

mygokhan en son bakımı zaman ve km olarak ne zaman yaptın?ayrıca şu anki km değeri ne aracının...
skodacı
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti mygokhan » 03 Tem 2007, 01:44

[quote="skodacı"]mygokhan en son bakımı zaman ve km olarak ne zaman yaptın?ayrıca şu anki km değeri ne aracının...[/QUOTE]

en son 2 ay önce yaptırdım..bakım aralığını kendim sıfırladım.şuan araç 37binde .....
Skoda Fabia 2011 1.2 70 HP
mygokhan
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Gökhan
Nereden: Bursa
Arabanız: Skoda Fabia II FL 1.2

İleti omertcan » 03 Tem 2007, 02:39

ben geçen sene kampaya var diye kilometresi dolmamış ama yıllık bakım zamanına 1 hafta kalmış arabamı bakıma sokmuştum bakım sonrası 1 hafta sonra servis işareti belirmişti ilk anda ne olduğunu anlamadığımın için arkadaş gibi paniklemiştim sonra tekrar servise gidince ordaki akıllıların yapmaları gereken servis işlemini arabaya tanıtmadıklarından olduğunu anlayınca rahatladım bir makineye sokup bu uyarıyı yokettiler. Smile
Skoda servislerinin vurdumduymazlığına gelince son derece haklısınız, geçen sene arkadan çarpılınca arka tamponla beraber park sensörlerimde kırılmışdı servis tamponu takdı ama park sensörü ellerinde olmadığı için dükkan dükkan arattırıp bana buldurttu bu konuda onlara çok kızdığım için birdaha gitmedim ama al birini vur ötekine ne yapacaksınız.
omertcan
Yeni Üye
Yeni Üye

Önceki

Fabia

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 10 misafir