2. el fabia almayı düşünüyorum yardım ederseniz arkadaşlar..

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

2. el fabia almayı düşünüyorum yardım ederseniz arkadaşlar..

İleti hazzardq » 06 Mar 2011, 16:13

arkadaşlar herkese selam ben aranıza yeni katıldım şimdi söylemek istediğim şey şu ben fabia almak istiyorum fakat tereddütlerim var.
http://www.arabam.com/ikinciel/ilan/detay/2539089
araç bu, aracı servise gösterdik motorda herhangi bi problem yok dediler. şimdi bi alıcı olarak siz abilerimden sormak istediğim şey, bu 2. el aracı almadan önce nelerine dikkat etmeliyim yani 2. el fabia alıcısı fabiada nelere dikkat etmeli yardım edeserseniz çok sevinirim..:roll: bu fiyat bu araba için uygunmu v.b

Kullanıcı avatarı
hazzardq
Yeni Üye
Yeni Üye

Ad Soyad: ibrahim caN ÇINAR
Nereden: Diyarbakır

İleti taner_octavia » 06 Mar 2011, 16:49

fiyat olarak uygun sayılır ama 60 beygir arac ben sizin yerinizde olsam 101 hp olan polo motorunu tercih ederdim yakıttı daha az ve performansı cok biraz yeni teknoloji motor oluyor.servis bakımlı ise kmsini kontrol ettiriniz servisi arayıp plakadan en son kac bin bakımını yaptırdıgını bakalım kmler tutuyomu diye birde aracı sorgulatınız plakadan kaza veya pert raporu varmı diye tramerden aklıma gelenler bunlar simdilik hayırlısı olsun bakalım :)
Octavia'ya hayranım , Elegance hastayım :)
Kullanıcı avatarı
taner_octavia
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: Taner Semercioğlu
Nereden: Bursa
Arabanız: Kia Sportage

İleti hazzardq » 07 Mar 2011, 12:22

teşekkür ederim bilgilendirecem sizi :)
Kullanıcı avatarı
hazzardq
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti hazzardq » 07 Mar 2011, 18:35

fiyatı aşağı çektik şu an 15.500 60 beygir çok büyük bi performans düşüklüğü yatırmı kilometre 100.000 de 2 ay evel bakım yaptık dediler ama araştırma imkanım olmadı lütfen beni aydınlatın :idea:
Kullanıcı avatarı
hazzardq
Yeni Üye
Yeni Üye

Fabia

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: okcu441 ve 8 misafir