fabia kontak anahtarı

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

fabia kontak anahtarı

İleti stroom » 21 Mar 2011, 22:26

slm fabiamın kontağındaki ışık ilk önce uzunsüreli yandı sonra anahtarı dağıtıp geri taktım düzeldi gayet güzel çalıştı 1-2 gün sonra ışık tamamen söndü düğmeye bastığımda sadece kapıyı kilitliyor acmıyord tekrar dağıtıp topladım ışık bu sefer kendi kendine yanıp sönmeye başladı hiç durmadı tekrar anahtarı söküp dağıttım düzeldi kontaktaki pil bitti uyarısı nasıl acaba bilen varmı yardımcı olursanız sevinirim

stroom
CLASSIC
CLASSIC

İleti stroom » 21 Mar 2011, 23:15

böyle birşey başınıza gelmedimi hiç
stroom
CLASSIC
CLASSIC

İleti yituk » 22 Mar 2011, 00:16

valla gelmedi :s
Kullanıcı avatarı
yituk
CLASSIC
CLASSIC

Nereden: Ankara
Arabanız: 2001 fabia

İleti cineration » 29 Mar 2011, 12:11

stroom yazdı:slm fabiamın kontağındaki ışık ilk önce uzunsüreli yandı sonra anahtarı dağıtıp geri taktım düzeldi gayet güzel çalıştı 1-2 gün sonra ışık tamamen söndü düğmeye bastığımda sadece kapıyı kilitliyor acmıyord tekrar dağıtıp topladım ışık bu sefer kendi kendine yanıp sönmeye başladı hiç durmadı tekrar anahtarı söküp dağıttım düzeldi kontaktaki pil bitti uyarısı nasıl acaba bilen varmı yardımcı olursanız sevinirim

benim de başıma gelmedi
ama dağıtıp toplayınca düzeliyorsa düzelene kadar dağıtıp toplamaya devam edin
anahtar pil bitti diye uyarı vermiyor ama her yıl pili değiştirerek pil bitmesinin önüne geçebilirsiniz
Ben skoda Fabia almadan önce sanki yollarda hiç Fabia yoktu
Kullanıcı avatarı
cineration
AMBIENTE
AMBIENTE

Nereden: Sakarya
Arabanız: 2001 model Fabia 50KW(68BG)

Fabia

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 3 misafir