2008 skoda fabia

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

2008 skoda fabia

İleti Burzum0765 » 02 Haz 2011, 14:03

"1.2 HTP turbo motor olduğu için performansda düşme de olmuyor..." Hey güzel Allah'ım ...

Kullanıcı avatarı
Burzum0765
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: K.YILMAZ
Nereden: Antalya
Arabanız: Fabia II Ambiente Dinamik 1.2 HTP

İleti Murat Gokgoz » 21 Haz 2011, 21:48

kardeş bende 2008 yeni kasa 1.2 classic plus var. açıkcası alırken biraz tereddüt ettim ama şimdi gerçekten çok memnunum.ama tüp taktırmayı düşünüyorum malum şehir içi sürekli kullanıyorum yılda sadece 2 defa şehir dışına çıkıyorum. ( akşamları kuşadası veya didimi saymıyorum ):D daha 30 bin de arabam o kuşadası rampasını 100 110 la çıkıyorum 2 kişi gerçekten tavsiye ederim sen sadece kullanana sor gerisi laf fasafiso herkes bi yorum yapar gerçekten tavsiye ederim. corsa da kullandım corsaya 15 basar
Murat Gokgoz
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: murat gokgoz
Nereden: Aydın
Arabanız: fabia 2

İleti Murat Gokgoz » 21 Haz 2011, 22:00

değerli arkadaşım bende 2008 yeni kasa fabia 1.2 classic plus var abs 2 hava yastığı falan 30 binde daha
gelelim arabaya ben arabayı ilk alırken çok tereddüt etmiştim ama şimdi gerçekten çok memnumum.şehir içi 25 kuruş yakıyor ( benzin shell 98 oktan litresi 4.30 kuruş ) 50 liralık benzinle 193 km gittim. isteyen inanır isteyen inanmaz.ama yüksek devirleri sevmiyor. aydın otobanında 170 gördüm daha da basardım ama resmen benzini içmeye başladı.eğer şehir içi bir araç istiyorsan tüp de taktırırsan mükemmel bir araç shir içi klima açık tüple pek etkilenmez. herkes kafasına göre birşey söler ama kullanana soracaksın derim. söke kuşadası rampasını 2 kişi klima kapalı 100 110 la çıkıyorum ister inan ister inanma dün bi tane aurisi tokatladım. opel corsa kullandım donanım olarak corsa üstün olsada ekonomi ve sürüş keyfi olarak fabia 15 basar benden tavsiye gönül rahatluğı ile alabilirsin biraz zor satılır ama satılmayacak araba yoktur.genede hayırlı olsun.ama bende tüp taktırmayı düşünüyorum ama markada karar veremedim.bu yazıyı okuyanlar lütfen cevaplarsa sevinirim.3 silindir 1.2 12 v araba
Murat Gokgoz
CLASSIC
CLASSIC

İleti Murat Gokgoz » 21 Haz 2011, 22:05

değerli arkadaşım bende 2008 yeni kasa fabia 1.2 classic plus var abs 2 hava yastığı falan 30 binde daha
gelelim arabaya ben arabayı ilk alırken çok tereddüt etmiştim ama şimdi gerçekten çok memnumum.şehir içi 25 kuruş yakıyor ( benzin shell 98 oktan litresi 4.30 kuruş ) 50 liralık benzinle 193 km gittim. isteyen inanır isteyen inanmaz.ama yüksek devirleri sevmiyor. aydın otobanında 170 gördüm daha da basardım ama resmen benzini içmeye başladı.eğer şehir içi bir araç istiyorsan tüp de taktırırsan mükemmel bir araç shir içi klima açık tüple pek etkilenmez. herkes kafasına göre birşey söler ama kullanana soracaksın derim. söke kuşadası rampasını 2 kişi klima kapalı 100 110 la çıkıyorum ister inan ister inanma dün bi tane aurisi tokatladım. opel corsa kullandım donanım olarak corsa üstün olsada ekonomi ve sürüş keyfi olarak fabia 15 basar benden tavsiye gönül rahatluğı ile alabilirsin biraz zor satılır ama satılmayacak araba yoktur.genede hayırlı olsun.ama bende tüp taktırmayı düşünüyorum ama markada karar veremedim.bu yazıyı okuyanlar lütfen cevaplarsa sevinirim.3 silindir 1.2 12 v araba
Murat Gokgoz
CLASSIC
CLASSIC

İleti berkin » 21 Haz 2011, 23:57

Murat Gokgoz yazdı:değerli arkadaşım bende 2008 yeni kasa fabia 1.2 classic plus var abs 2 hava yastığı falan 30 binde daha

tabiki herkes 1.2 için şöyle böle demiş. Ama bencede asıl kullananlara sormak lazım . şimdi bende 2008 1.6 var . ooo çok yakar derler hemen . forumda bakıyorum adam 150 tl lik gazla 700km gitmiş . bende 190 tl lik benzinle 750 km gittim ve 300 kmsi klima açık . 150 kmsi dag yolunda . ortalama 6 lt fln yakmış . Eger çok fazla km yapmıcaksanız lpg çok ekonomik degil bence . sonuçta 1500tl gibi bi rakamı peşin ödeyip kaç yılda amorti edeceksiniz . günlük karlara takııp cebinizden çıkan büyük meblagları es geçmeyin .

Lpg konusunda BRC yi tavsiye ederim abim 2001 megane da taktırdı . gayet memnun . ama günlük 100-200 km şehiriçi kullanımı mevcut .

Eger şartlar uyarsa alacagım araba 1.2 tdi olacaktır .
saygılar
Kullanıcı avatarı
berkin
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: YILMAZ HATİP
Nereden: Kocaeli
Arabanız: YETİ 1,6 TDİ ELEGANCE GREENLİNE MATO KAHVE

Önceki

Fabia

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir