Farları yenilettim

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

Farları yenilettim

İleti erdemguner35 » 19 May 2011, 11:12

Selam skodaşlar. Yaklaşık 5-6 ay önce sol farın ayağı kırıldığını farkettiğimde götürmüştüm birine(herifi çok metetmişlerdi). ama adam afedersiniz s...ş atmış farın ayağını kaynatırken yamuk yapmış. 2 cm kadar içe kaçık idi sol farın sağ ucu...yaptım diyo bide güzel oldu diyo... söylediği paranın yarısını verdim neyse gittim. sonra bi baktım far motoru çalışmıyo, far açık kapı sesi çalışmıyo... dedim lanet olsun... 5 aydır öyle biniyodum çıkma far arıyodum temiz sağlam bulamadım bi türlü... zaten solup gitmişlerdi ikiside bende dedim değiştireyim komple ikisini birden... depo marka yan sanayi aldım.. taktırdım cillop gibi oldu valla... şimdi far motoruda çalışıyo sinyal seside...

"Çalışmadan, yorulmadan, üretmeden rahat yaşamak isteyen toplumlar önce haysiyetlerini, sonra hürriyetlerini ve daha sonra da istiklal ve istikballerini kaybetmeye mahkumdurlar."
Mustafa Kemal Atatürk

erdemguner35
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: ERDEM GÜNER
Nereden: Manisa

İleti can.tasan » 19 May 2011, 11:49

Heyirli olsun, kaca patladi?
Kullanıcı avatarı
can.tasan
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Can TASAN
Nereden: Ankara
Arabanız: 2003 Fabia Elegance 101

İleti marasakkaya » 19 May 2011, 12:28

erdemguner35 yazdı:Selam skodaşlar. Yaklaşık 5-6 ay önce sol farın ayağı kırıldığını farkettiğimde götürmüştüm birine(herifi çok metetmişlerdi). ama adam afedersiniz s...ş atmış farın ayağını kaynatırken yamuk yapmış. 2 cm kadar içe kaçık idi sol farın sağ ucu...yaptım diyo bide güzel oldu diyo... söylediği paranın yarısını verdim neyse gittim. sonra bi baktım far motoru çalışmıyo, far açık kapı sesi çalışmıyo... dedim lanet olsun... 5 aydır öyle biniyodum çıkma far arıyodum temiz sağlam bulamadım bi türlü... zaten solup gitmişlerdi ikiside bende dedim değiştireyim komple ikisini birden... depo marka yan sanayi aldım.. taktırdım cillop gibi oldu valla... şimdi far motoruda çalışıyo sinyal seside...

benim bildiğim kadarıyla yeni aldığınız farların içinde motoru olmuyor, aldığınız farın içine eski fardan çıkardığınız motorlarımı taktınız yoksa.
Kullanıcı avatarı
marasakkaya
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: ali akkaya
Nereden: Kahramanmaraş
Arabanız: skoda fabia 2005 101 hp

İleti erdemguner35 » 19 May 2011, 12:30

teşekkürler. 115 farların tanesine verdim. ampullerin hepsini değiştirdim işçilik toplam 300 ü buldu ama değdi güzel oldu.

"Çalışmadan, yorulmadan, üretmeden rahat yaşamak isteyen toplumlar önce haysiyetlerini, sonra hürriyetlerini ve daha sonra da istiklal ve istikballerini kaybetmeye mahkumdurlar."
Mustafa Kemal Atatürk

erdemguner35
AMBIENTE
AMBIENTE

İleti erdemguner35 » 19 May 2011, 12:32

tabi canım eskiden çıkardık motorları yenilere taktık. hatta ben kıllanıyodum eski yapan adam motoru çaldı damı çalışmıyo diye ama öyle değilmiş. motorlar sağlamdı.

Mustafa Kemal Atatürk

erdemguner35
AMBIENTE
AMBIENTE

İleti marasakkaya » 19 May 2011, 13:01

erdemguner35 yazdı:teşekkürler. 115 farların tanesine verdim. ampullerin hepsini değiştirdim işçilik toplam 300 ü buldu ama değdi güzel oldu.

bayağı güzel fiyata almışınız ben okadar aradım 180'den aşağıya bulamadım, acaba aldığınız yer internetten satış yapıyormu?
Kullanıcı avatarı
marasakkaya
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: ali akkaya
Nereden: Kahramanmaraş
Arabanız: skoda fabia 2005 101 hp

İleti erdemguner35 » 19 May 2011, 13:14

aslında farların tanesi 147 ama bende indirim çeki filan vardı onları kullandım tanesi 115 civarı bişeye denk geldi. gittigidiyordan aldım
akşam sipariş verdim sabahına kargoladılar.

Mustafa Kemal Atatürk

erdemguner35
AMBIENTE
AMBIENTE

Fabia

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 7 misafir