Aracım Çok Yakıyor

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

Aracım Çok Yakıyor

İleti abrek » 07 Ekm 2011, 23:44

valla hocam ben her türlü ayarları yapmaya çalışıyorum 2001 confort ta ama biliyorumki ufak bi sebep var bu yakıtı fazla yakmasında bulucam ama bu arızayı

Kullanıcı avatarı
abrek
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: EMİN KAYA
Nereden: Düzce
Arabanız: FABİA TDI CLASIC

İleti abrek » 07 Ekm 2011, 23:51

geçenlerde katalizörü yeni taktırdım sonra bujileri 3 tırnak üzerindekinin aynısında aldım değiştirdim baskı kaçırıyodu onu aldım orjianl değiştirdik sonra lamda sensörünü kontrol ettirdik çalışıyo boğakelebeğini söktük temizledik contasına falan baktık zhava falanmı alıyo diye fazla adaptasyon yaptırdım yağsı hava filitesi polen filitresi komple değiştirdim lpgciye gittim bağladı cihaza araçın benzin değerleriyle lpg değerleri birbini yakalıyo dedi sonra tekrar denedim aracı hala aynı düşün gerisini şimdi bir tek soru işareti var tek tırnak buji diyolar onuda alıcam denicem bakalım ne olcak ama bu sorunu bulucam adam 1,6 şahinle karbüratörlü araçla 30 km yapıyo 10 tllki lpg ile bizde aynı var bi sıkıntı ama hayırlısı
Kullanıcı avatarı
abrek
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: EMİN KAYA
Nereden: Düzce
Arabanız: FABİA TDI CLASIC

İleti thechn » 08 Ekm 2011, 19:00

ben detüm bakımlarını yaptırdım ama hala değerler aynı çok yakıyor yine
thechn
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: sabri ceylan
Nereden: Uşak
Arabanız: fabia 1.4 comfoort

İleti bekocan » 08 Ekm 2011, 21:50

abrek yazdı:ğine çok yakıyor çokkkkkk baskı balatayı bujileri yağ filitreleri sibop ayarları her şeyi yaptık araç şehir içinde 10 tl gaz ile 4,10 litre ile 30 kmreyi geçmiyo bu nasıl iş dir ya anlamadım gitti ne var araçta 1,4 fabia confort 68 arkadaşlar bi öneri bulun bana lpgci araç benzin değerleri ile lpg değerleri bir birni yakalıyo diyo her şey normal diyo nasıl çıkcam bu işin içinden

sipoplar kaç senteyle ayarlandı
tekerlek lastik ölçülerin nedir
hava filitresi sıfırmı
Kullanıcı avatarı
bekocan
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: bektaş öztürk
Nereden: Ankara
Arabanız: 93 favorit

İleti abrek » 08 Ekm 2011, 23:46

hava filitresi sıfır sentesini bilmiyorum tekerlek ölçümü 185/55 15 jant