benzin fiyatı

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

benzin fiyatı

İleti yusufunal1979 » 08 Ağu 2011, 21:49

merhaba arkadaşlar herkese hayırlı ramazanlar dilerim. ben 2002 fabia (101hp) kullanıcısıyım şu anda şırnak ta görev yapıyorum. malumunuz ABD ve Avrupa ülkelerindeki kriz sonucunda yatırımcıların altına yönelmesi ile. petrolün varil fiyatı 84 doların altına indi fakat bizim ülkemizde neden gerilemek bilmiyor anlamakta zorlanıyorum beni bu konuda aydınlatırsanız sevinirim teşekkür ederim.

'' İNSANI YAŞATKİ DEVLET YAŞASIN''
yusufunal1979
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: yusuf ünal
Nereden: Antalya
Arabanız: skoda fabia 1.4 comfort

İleti skodaizm » 08 Ağu 2011, 21:54

Krizler nasıl teğet geçiyorsa; indirimler de teğet geçiyor. Böyle başa böyle traş. Durmak yok hayal dünyasında yaşamaya devam...

__Hakan Ün__

Kullanıcı avatarı
skodaizm
ELEGANCE
ELEGANCE

Nereden: İstanbul (Avr.)
Arabanız: 2007 A5 1.9TDI Octavia Combi+1994 Forman

İleti yusufunal1979 » 08 Ağu 2011, 21:56

çok doğru indirimler teğet geçiyor bizi.
'' İNSANI YAŞATKİ DEVLET YAŞASIN''
yusufunal1979
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: yusuf ünal
Nereden: Antalya
Arabanız: skoda fabia 1.4 comfort

İleti syossett » 08 Ağu 2011, 22:00

Memlekette kayıt dışı ekonomi oldukça vergıler gerektıgı yerden değil de akaryakıttan tekel urunlerınden alındıkca benzının varılı degıl 84... 4 dolara da düşse düşüş olamaz arkadaşım. tekel urunlerınde ve akaryakıtta vergi oranlarını bir araştır .. Malesef bu nedenle dunyanın en pahalı akaryakıtını kullanıyoruz :(
Kullanıcı avatarı
syossett
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Asım Erdoğan
Nereden: Ankara
Arabanız: Favorit

İleti T.T. » 08 Ağu 2011, 22:03

Hep söylüyorum gene söyliycem. Arkadaşlar avrupada varil fiyatları insede çıksa da bizde her zaman zam olur. Ne zaman iner diye sormayın. Araçlarımız sonuçta devletin bir işçisi. Alırken, satarken, kullanırken, vergilerle yakıtlarla hep devlete gidiyor.. Sanmayın benim arabam var diye... Devlet bi güzel geçiriyo bize elimizdeki varlıklarımızla... :idea:
Kullanıcı avatarı
T.T.
AMBIENTE
AMBIENTE

Arabanız: Skoda Fabia 2004 1.2 47 Kw Kit : Lovato EasyFast

İleti syossett » 08 Ağu 2011, 22:14

Bir tuhaf memleket olduk malesef. Gozumuze baka baka dalga gecılıyor .Bu kez teget bıle gecmeyecek derken agzımızdan gırıp bı tarafımızdan cıkacaga benzıyor. TT arkadaşım haklı.. hıc bır sey bızım degıl hele kredı ıle araba alan orta hallı kısıler ne yapar b ılemıyorum. Somalıde aclık var dıyorlar, 100.000 kısıye yemek verıyorlar .. Yahu bu ne perhız bu ne lahana tursusu . haa.. bızım arabamız var deilmi? ne kadar olursa olsun alıp bınecegız .. İşte bu durum benzıne zammı hıc dusunmeden yaptırıyor. Burada bı tarafımızı yırttık.. bınmeyelım, almayalım, protesto edelım dıye ama kımse tınlamadı. Oto gaza da sessiz sedasız zam geldı basın bıle yazmadı pompacıda ogrenır olduk zamları. Şunu asla unutmamak gerekır.. tepkı olmadıkca, satıslar dusmedıkce sessiz kalındıkca asla ındırım olmaz...
Kullanıcı avatarı
syossett
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Asım Erdoğan
Arabanız: Favorit

Fabia

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 13 misafir