aracım dizelmi benzinlimi

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

aracım dizelmi benzinlimi

İleti alwaysloser » 14 Ağu 2011, 00:24

şu aracın motorunun fotosunu görmeyi çok isterdm

www.turkiyeotoforum.com.tr

[url=http://img3.imageshack.us/i/uu1t.jpg/][IMG]http://img3.imageshack.us/img3/6005/uu1t.jpg[/IMG][/url]
alwaysloser
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: mevlüt
Nereden: Adana
Arabanız: renault 21 concorde

İleti mira » 14 Ağu 2011, 01:50

malzeme konusu çıktıya hemen nasıl hazırız nasılda şeyler yazmışsınız olabilir belkı ılk aracı belkı heyecandan gelmedı aklına herkes herşeyi bilcek diye bi kaide yok şimdi bu msjada bi cevap yazarsınız
mira
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: mehmet
Nereden: Ankara
Arabanız: oktavıa

İleti hbo » 14 Ağu 2011, 02:07

tdi demek dizel demektir yanı tam anlamıyla turbo dizel

dizel arabaya benzin koyamazssınız mazot koyarsınız

eğer dizel olsaydı dedıgınıze gorede80 lıralık benzon koymussunuz arabanın motorunu dagıtırdınız onun ıcın buyuk ıhtımal sızın aracınız benzınlı :(
Kullanıcı avatarı
hbo
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: Hasan Burak Orhan hBo
Nereden: Mersin
Arabanız: Fabia I 2006

İleti faruk0135 » 14 Ağu 2011, 11:16

arkadaşlar cevap verdiğiniz için teşekkürederim. arabayı icradan biri almış ve ben farklı bir şehirdeyim araç alınırken vekelatnameyle kayınpederim aldı. arac karşılaşıncada böyle bir duruma düştüm ama bilmiyorum hani sizler için çok basittir belki ama hani birazda heves ve heyecanmla daha farklı oldu benim için. arabam benzinliymiş ruhsata yanlışlıkla tdı yazılmış. necerpeşete polivo da yakıt alınız demekmiş. menüsünüde ingilizceye çevirdim. herkese teşekkürler kusura bakmayın ilk arabamdı ve heyecanlıydım.
faruk0135
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: ayşe aydın
Nereden: İzmir
Arabanız: 1.6 fabia elegans

İleti AV-2006 » 14 Ağu 2011, 14:47

hayırlısı olsun

• FABİA TDI
Kullanıcı avatarı
AV-2006
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: hasan murat bilgin
Nereden: Ankara
Arabanız: fabia

İleti chemist_bjk » 14 Ağu 2011, 17:01

faruk0135 yazdı:arkadaşlar cevap verdiğiniz için teşekkürederim. arabayı icradan biri almış ve ben farklı bir şehirdeyim araç alınırken vekelatnameyle kayınpederim aldı. arac karşılaşıncada böyle bir duruma düştüm ama bilmiyorum hani sizler için çok basittir belki ama hani birazda heves ve heyecanmla daha farklı oldu benim için. arabam benzinliymiş ruhsata yanlışlıkla tdı yazılmış. necerpeşete polivo da yakıt alınız demekmiş. menüsünüde ingilizceye çevirdim. herkese teşekkürler kusura bakmayın ilk arabamdı ve heyecanlıydım.

hayırlı olsun dstum güle güle kullan
chemist_bjk
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: ersen elgün
Nereden: Kocaeli

Önceki

Fabia

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 8 misafir