yeni araç alıcam yardım lütfen

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

yeni araç alıcam yardım lütfen

İleti ckmk » 18 Ağu 2011, 05:13

yeni bir araç alacağım. Arkadaşlarımdan bir tanesi satılık araç var haberiyle geldi fakat sadece aşağıdaki özellikleri söyleyebildi. bende daha önce hiç skoda kullanmadığım için aracın sahibi olan arkadaşla görüşmeye gitmeden önce arabanın fiyat ve özellikleri ile ilgili fikir ve bilgilerinizi paylaşırsanız sevinirim.
şimdiden tşkler.

skoda fabia 1.4 ambiente dynamic hatchback
2006 model
benzinli
102.000kmde

fiyatı ise 16.500

ckmk
Yeni Üye
Yeni Üye

Nereden: Hatay

İleti sampionibo » 18 Ağu 2011, 05:32

Aracı internetten gördüm galiba o da hatayda araç siyah renk fiyat makul duruyor ama fabiaların direksyon pompa arzaları genelde kronik ve pahalı arazalarıdır.Şans işi iraz her fabiada olacak diye bir kayde yok ama siz yine aracı alırken dikkat edin.Arza yolda giderken direksiyon sertleşme sorunu ile ortaya çıkıyor.Yani direksiyon bir nevi hidrolik özelliğini kaybediyor.Onun haricinde aracın motoruna diyecek lafım yok lğg taktınmı yıllarca sorunsuz binebilirsin kuvvetli motor.1.4 101 bg modeli ise tabi,onun haricinde motor ve birde kaportacıya göster trigeri 90000km de değişmiş mi diye sor.Şimdilik aklıma bunlar geliyor fiyatta az bir pazarlık yapabilirsen tadından yenmez.Hadi hayırlısı ;)
2012 VW Passat 1.4 TSİ Highline DSG
+
2004 Skoda Octavia Collection Plus
Kullanıcı avatarı
sampionibo
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: halil ibrahim üvet
Nereden: İstanbul (Avr.)
Arabanız: 2004 Octavia Collection Plus

Fabia

Kimler çevrimiçi