Başıma gelenler..

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

Başıma gelenler..

İleti BaTeRRiiSStt » 29 Tem 2007, 21:02

Gecen sene bu zamanlar tatile gittiğimde araba 15gün evin önünde yattı. depodaki kirli benzin çökmüş lambda sensörünü bozmuştu. Bu ay yine tatıle cıktım ve araba 15gün yine evin önünde yattı tatilde bile rüyalarıma girdi tekrar arıza vericekmi diye. Bu sabah arabayı çalıştrdım çok güzel çalıştı içim rahatladı..öğleden sonra çalıştırdım tekrar anammm ne göreyim abs,asr ve el freni lamba ikazları yanıyor sürekli ve ikaz sesi el frenimi çekili kaldı dedim kontrol ettim. el freni inik sonra stop edip tekrar marşa bastım yine ikaz veriyorlar eyvahhh dedim şimdi yan bastık.. sonra bir daha stop ettım calıstırdım bu sefer ikaz ışıkları söndü şimdi arabayı tekrar çalıştırmaya korkuyorum. daha önce böyle bişey başına gelen varmı ?¿?¿?

BaTeRRiiSStt
AMBIENTE
AMBIENTE

Nereden: Bursa

İleti şimşek2334 » 30 Tem 2007, 21:03

Stern%20Smile
şimşek2334
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti aykuttasdelen » 31 Tem 2007, 01:13

1) deponuzu çeyreğin altına düşürmeden benzin alın 2) benzin filtresini değiştirin 3) benzincilerde satılan yakıt katkılarından koydurun birkaç kez.
aykuttasdelen
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti omertcan » 31 Tem 2007, 13:55

Geçmiş olsun Confused
Arada bende 1 hafta falan hiç kullanmıyorum, sorunun kaynağını ve çözümünü merak ediyorum, öğrendiğinde paylaşırsan sevinirim.
omertcan
Yeni Üye
Yeni Üye

Fabia

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 2 misafir