Bimekste telefunken navigasyon cihazı

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

Bimekste telefunken navigasyon cihazı

İleti izmirliii » 06 Ekm 2011, 18:22

arkadaşlar bu cihaz günlük indirime girmiş ve bende bugun hemen aldım,eğer ihtiyacınız varsa kaçırmayın gidin hemen alın derim.süper bişi hani inanın aşırı kaliteli ve fiyatıda 300den 189a düşmüş
http://www.bimeks.com.tr/kampanyalar/?kid=360

izmirliii
CLASSIC
CLASSIC

Nereden: İzmir
Arabanız: 1.4 TDİ FABİA AMBİANTE

İleti erdemguner35 » 06 Ekm 2011, 19:48

büyük şehirlerde yaşıyor olsam muhakkak bir tane navigasyon cihazı düşünürdüm ve bu kampanya benim çok ilgimi çekerdi....

"Çalışmadan, yorulmadan, üretmeden rahat yaşamak isteyen toplumlar önce haysiyetlerini, sonra hürriyetlerini ve daha sonra da istiklal ve istikballerini kaybetmeye mahkumdurlar."
Mustafa Kemal Atatürk

erdemguner35
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: ERDEM GÜNER
Nereden: Manisa

İleti ali_b@b@ » 06 Ekm 2011, 20:01

navigasyon cihazı iyi fakat çoğu zaman uzun yoldan götürüyor insanı, geçen arkadaşın cihazı deneme amaçlı aldım bildiğim yolları bile unutturdu :D çok dolaştırıyor anlıycan, ama bilmediğin bir şehir için ideal ;)
ali_b@b@
Yeni Üye
Yeni Üye

Ad Soyad: Ali VAR
Nereden: İstanbul (Avr.)
Arabanız: Skoda Fabia 2006 1.4 Dizel ambiente

İleti mygokhan » 06 Ekm 2011, 20:05

Navigasyonsuz adres aramak işkence :) Ben google maps ile adres arıyorum.Çok faydalı..
Skoda Fabia 2011 1.2 70 HP
mygokhan
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Gökhan
Nereden: Bursa
Arabanız: Skoda Fabia II FL 1.2

İleti skodaizm » 06 Ekm 2011, 20:12

Gerçekten büyük şehirde yaşıyorsanız, şehir içinde navigasyon sizi çok dolaştırır. Ancak dış mahalleler ve yeni yerleşim alanlarında daha çok yardımcı oluyor. İstanbul gibi sürekli yol yapılan ve yeni yollar açılan yerlerde güncelleme bile yeni yol hızına yetişemiyor.

Bu açıdan navigasyon bilmeyene yolu uzatsa bile doğru tarif ediyor. Şehri bilenlere şehir içinde navigasyonun tarifi ile gitmek işkence.

Bence şehir dışı banliyoler ile farklı şehir kullanımında ideal.

Kullanıcı avatarı
skodaizm
ELEGANCE
ELEGANCE

Nereden: İstanbul (Avr.)
Arabanız: 2007 A5 1.9TDI Octavia Combi+1994 Forman

İleti Bluedays » 07 Ekm 2011, 08:36

ali_b@b@ yazdı:navigasyon cihazı iyi fakat çoğu zaman uzun yoldan götürüyor insanı, geçen arkadaşın cihazı deneme amaçlı aldım bildiğim yolları bile unutturdu :D çok dolaştırıyor anlıycan, ama bilmediğin bir şehir için ideal ;)

Bende next var 4 farkıl yol tipi seçebiliyorsun.

Kolay var ekonomik var ona göre dağ tepe dolaştırabiliyor.

Benim köyüme giderken, asla bilmediğim bir yoldan dolandıra dolandıra götürdü.
Bir kaç köyün içinden geçtim. Asla bilmediğim bir yerdi. Ekonomik ayarı seçtiğimden dolayı 1-2 km yakın olsun diye dolaştırmış :)
Sizler, yani yeni Türkiye'nin genç evlatları! Yorulsanız dahi beni takip edeceksiniz, Dinlenmemek üzere yürümeye karar verenler, asla ve asla yorulmazlar.Türk Gençliği gayeye, bizim yüksek idealimize durmadan, yorulmadan yürüyecektir. M.Kemal ATATÜRK
Kullanıcı avatarı
Bluedays
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: Alem Adam
Nereden: Ankara
Arabanız: 2005 Fabia 1.4 Special HB 101 Hp

İleti Henien » 07 Ekm 2011, 10:26

Bluedays yazdı:
ali_b@b@ yazdı:navigasyon cihazı iyi fakat çoğu zaman uzun yoldan götürüyor insanı, geçen arkadaşın cihazı deneme amaçlı aldım bildiğim yolları bile unutturdu :D çok dolaştırıyor anlıycan, ama bilmediğin bir şehir için ideal ;)

Bende next var 4 farkıl yol tipi seçebiliyorsun.

Kolay var ekonomik var ona göre dağ tepe dolaştırabiliyor.

Benim köyüme giderken, asla bilmediğim bir yoldan dolandıra dolandıra götürdü.
Bir kaç köyün içinden geçtim. Asla bilmediğim bir yerdi. Ekonomik ayarı seçtiğimden dolayı 1-2 km yakın olsun diye dolaştırmış :)

Rota alternatifleri var, kolay, hızlı, ekonomik paralı yollar dahil-değil vs... Ben igo kullanıyorum ilk belirledi rotayı beğenmezsem diğer rotalara bakıyorum. Navigasyon kullanmayı bilmeyeni dolaştırır.
KANITIN YOKLUĞU, YOKLUĞUN KANITI OLAMAZ
Kullanıcı avatarı
Henien
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: Hakan
Nereden: Ankara
Arabanız: Mitsubishi ASX

Fabia

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 7 misafir