Fabia motor koruma kapağı

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

Fabia motor koruma kapağı

İleti skodacı » 24 Nis 2007, 00:12

uymaz,uydurmayada çalışma...

skodacı
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti aydna » 26 Nis 2007, 15:00

Emirkaan düşünmen yeter.. tşk.ler , önümüzdeki Ankara buluşmasına katılmak isterim. tarih için takipte olacağım.

Kullanıcı avatarı
aydna
Yeni Üye
Yeni Üye

Nereden: Ankara
Arabanız: Skoda Fabia 1.4 TDI Sedan

İleti gelincik » 26 Nis 2007, 16:48

bazı modellerde kapak yok gerçektende orjinali öyle geliyor.
gelincik
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti BaTeRRiiSStt » 26 Nis 2007, 17:23

[quote="western52"] Bu motor kapağı meselesi tamamen yutturmacadan ibaret ve servislerin galeriyle irtibatı sonucu bir çeşit sermaye elde etme durumundan başka bir şey değil eminim..
kimimize ambiant modelde var .
kimimize 70 bg üstündekilerde var.

kimimize bu yılki üretimde fabrikadan böyle çıkıyor.

kimimize de artık takılmıyor...servisten alınız.

peki şimdi neden var ? sorusuna da

artık fabrikadan koyuluyor .

gibi saçmalıklar..

ben fabrikanın bu kapağı koyduğundan %100 eminim.

bizim türk milleti hortumlama faaliyeti içinde kesinlikle...

utanıyorum bu tip durumları görünce ..

aynısı benim de başıma geldi.hala kapğımız yok...

çek cumhuriyetine mektup bile yazdık 2 hafta oldu cevap yok...

sizlerde çek cumhuriyetine skoda ya yazın ülkemizin skoda bayilerinin  bu ayıbını bilsinler ve uyarsınlar...

çooook ayıııp.............[IMG]http://www.skodam.com/smileys/smiley7.gif" height="18" width="18" align="absmiddle" alt="Angry" />[IMG]http://www.skodam.com/smileys/smiley7.gif" height="18" width="18" align="absmiddle" alt="Angry" />

aklıma geldikçe çok kızıyorum valla...[IMG]http://www.skodam.com/smileys/smiley7.gif" height="18" width="18" align="absmiddle" alt="Angry" />[IMG]http://www.skodam.com/smileys/smiley7.gif" height="18" width="18" align="absmiddle" alt="Angry" />[IMG]http://www.skodam.com/smileys/smiley7.gif" height="18" width="18" align="absmiddle" alt="Angry" />

[/QUOTE]

katılıyorum ...
BaTeRRiiSStt
AMBIENTE
AMBIENTE

Nereden: Bursa

İleti umutkubat » 26 Nis 2007, 17:28

daha neler göreceğiz bakalım..

umutkubat
Yeni Üye
Yeni Üye

Arabanız: 2014 Octavia Elegance 1.6 TDI DSG

İleti irfant » 26 Nis 2007, 17:37

Eğer orijinalinde yoksa sonradan takmaya gerek yok. 1.2 Classic  2004 Fabia'mda vardı, zira kapak altında açıkta kablolar falan vardı. Ama 2007 model benzinli Roomster aracımda yok, zira ortada kablo yok. Dert etmeyin.
irfant
Yeni Üye
Yeni Üye

Nereden: İstanbul (And.)
Arabanız: Fabia 1.2 TSI DSG 2011

İleti hakanerdogan » 26 Nis 2007, 19:23

Ama "zira ortada kablo yok" hocam olana dert bence. benimkinde kapak var ama bazı parçalara baglı olan kabloların ucu pas yapmış hafiften...
hakanerdogan
ELEGANCE
ELEGANCE

İleti AV-2006 » 26 Nis 2007, 22:34

8 mayıs 2006 aydna forumu açmış.Senesi gelmiş.Hala kapak konuşuyoruz!İlginç..

• FABİA TDI
Kullanıcı avatarı
AV-2006
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: hasan murat bilgin
Arabanız: fabia

İleti skodacı » 26 Nis 2007, 22:41

AV-2006 tarih tekerrürden ibarettir...
skodacı
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti AV-2006 » 26 Nis 2007, 22:48

Skodacı kardeş tekerrürrü aydna dan alamadık.Sizlik bir durum yok. Sonucu anlayamadım.(buluşma hariç)

• FABİA TDI
Kullanıcı avatarı
AV-2006
CLASSIC
CLASSIC

İleti AV-2006 » 26 Nis 2007, 22:53

Kapak olayı ne oldu?Bi haberiz ve üzerine senesi gelmiş yorumlar yapıyoruz.

• FABİA TDI
Kullanıcı avatarı
AV-2006
CLASSIC
CLASSIC

İleti western52 » 27 Nis 2007, 07:24

Big%20smile forum sitelerinin forum konuları için tayin ettiği bir zaman limiti mi var da hala kapak konusu konuşuluyor dediniz acaba.
forumun özelliği bu zaman ne olursa olsun ölmez ve eskimez olmaıyla.. yorumlara açık ve kendini geliştirir olması ..

aksi halde nasıl bir paylaşım gerçekleşecek..Ouch
western52
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti irfant » 27 Nis 2007, 12:54

[quote="hakanerdogan"]Ama "zira ortada kablo yok" hocam olana dert bence. benimkinde kapak var ama bazı parçalara baglı olan kabloların ucu pas yapmış hafiften...[/QUOTE]

Kapak olsa da pastan korumuyor ki. Fabia'mda kapak vardı ama altı çok kirliydi. Sprey şeklinde su ve toz zaten giriyor oralara. Kapak sayesinde sadece derli toplu görünüyor, açık hava filtresi olmasına rağmen sökmemiştim kapağı Wink
irfant
Yeni Üye
Yeni Üye

Nereden: İstanbul (And.)
Arabanız: Fabia 1.2 TSI DSG 2011

İleti aydna » 29 Nis 2007, 15:51

Ben bu konuyu 1 sene önce arabamı ilk aldığım aylarda açmıştım. Sonuçlandırmakta bana düşüyor sanırım, forumda bir karmaşaya yol açmak istemem.  O zamanlar bir hevesle kapak arayışı içine girmiştim. Ama daha sonraları işlerimin yoğunluğu , fırsat bulamamam vs.. gibi şeylerden dolayı aramayı bıraktım. Kapaksız bir şekilde dolaşmaktayım hala anlayacağınız . Smile
Ama forumun devam etmesi bence de olumlu. Belki sadece kapak arayan ben değilim diğer arkadaşlarda bu konuda araştırma yapmak isteyebilirler. Emirkaan arkadaşımız elinde kapak olduğunu söylemiş mesela .. isteyen arkadaşımız olursa diye. Yeni üye olan arkadaşlarımız var onlarda bu konuları okuduğu zaman yorum yapmak isteyebilirler. Bunlara engel olmazmıyız eğer forumları sonuçlandırırsak. Nacizane benim düşüncemdir. Herkese Saygılar...
Kullanıcı avatarı
aydna
Yeni Üye
Yeni Üye

Arabanız: Skoda Fabia 1.4 TDI Sedan

İleti skodacı » 29 Nis 2007, 18:22

gaye sorulan sorunun(soruyu soran tarafından)sonuçlandırılması diğer bir tabirle kapatılması değil,sorun çözüldümü,çözülmedimi...çözüldüyse nasıl çözüldü,çözülmedi ise niye çözülmedi...
skodacı
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti emirkaansbp » 03 May 2007, 15:14

[quote="aydna"]Ben bu konuyu 1 sene önce arabamı ilk aldığım aylarda açmıştım. Sonuçlandırmakta bana düşüyor sanırım, forumda bir karmaşaya yol açmak istemem.  O zamanlar bir hevesle kapak arayışı içine girmiştim. Ama daha sonraları işlerimin yoğunluğu , fırsat bulamamam vs.. gibi şeylerden dolayı aramayı bıraktım. Kapaksız bir şekilde dolaşmaktayım hala anlayacağınız . Smile
Ama forumun devam etmesi bence de olumlu. Belki sadece kapak arayan ben değilim diğer arkadaşlarda bu konuda araştırma yapmak isteyebilirler. Emirkaan arkadaşımız elinde kapak olduğunu söylemiş mesela .. isteyen arkadaşımız olursa diye. Yeni üye olan arkadaşlarımız var onlarda bu konuları okuduğu zaman yorum yapmak isteyebilirler. Bunlara engel olmazmıyız eğer forumları sonuçlandırırsak. Nacizane benim düşüncemdir. Herkese Saygılar...
[/QUOTE]

hocam ben senin için buluşmaya fabia motor kapağı getirmiştim... sen gelmedin buluşmaya... başkada sözüm yok....
emirkaansbp
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti cantayy » 14 Şub 2011, 23:57

:)

konu başlığı 2006 da açılmış ben yeni gördüm :) yanlış anlamayın aranıza yeni katıldım yaklaşık bir ay oldu :) konu başlığında belirtilmiş benımde motorda kapaktan yok :)
Kullanıcı avatarı
cantayy
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: ADEM YILDIZ
Nereden: Erzurum
Arabanız: Toyota Corolla 1.6 Comfort

İleti quickcan » 15 Şub 2011, 00:59

western52 yazdı:Bu motor kapağı meselesi tamamen yutturmacadan ibaret ve servislerin galeriyle irtibatı sonucu bir çeşit sermaye elde etme durumundan başka bir şey değil eminim..
kimimize ambiant modelde var .
kimimize 70 bg üstündekilerde var.

kimimize bu yılki üretimde fabrikadan böyle çıkıyor.
kimimize de artık takılmıyor...servisten alınız.
peki şimdi neden var ? sorusuna da
artık fabrikadan koyuluyor .
gibi saçmalıklar..
ben fabrikanın bu kapağı koyduğundan %100 eminim.
bizim türk milleti hortumlama faaliyeti içinde kesinlikle...
utanıyorum bu tip durumları görünce ..
aynısı benim de başıma geldi.hala kapğımız yok...
çek cumhuriyetine mektup bile yazdık 2 hafta oldu cevap yok...
sizlerde çek cumhuriyetine skoda ya yazın ülkemizin skoda bayilerinin bu ayıbını bilsinler ve uyarsınlar...
çooook ayıııp.............
aklıma geldikçe çok kızıyorum valla...

kesinlikle katılıyorum. bizim Octavia'nın da motor kaputundaki keçe yoktu. hepsi hortumlama bence...

OCTAVIA
V
ıRS
Kullanıcı avatarı
quickcan
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: Can ÇAKMAK
Arabanız: 2005 Octavia A4 Ambiente Plus

ÖncekiSonraki

Fabia