bende fabia 1.4 75 ambiante 2006 model

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

bende fabia 1.4 75 ambiante 2006 model

İleti bartez79 » 14 May 2006, 13:12

bu araç sizde ortalama ne yakıyor bende görülen değerler bana göre yüksük tabi  bu arada şöförlüğüm cok yeni.bide bu ambiante benzinli modeli dizelden cok daha tork olarak düşük buna cok şaştım dizel daha atak ve seri.teşekkürler

bartez79
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti bartez79 » 14 May 2006, 13:14

birde arabamda epey bi çizik oluştu sağolsun öğrencilerim baya hayırladı.Cok derin cizikler değil bunları nasıl kapatırım ekonomik bi şekilde bide koruma yapanlar aracına faydasını görüyormu.Mutlaka cevaplarınızı bekliyorum ha karışmam

bartez79
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti yonetici » 14 May 2006, 21:38

Dizellerin beygiri düşük torku yüksektir. Bu onların seri araçlar olmsını sağlamaz tam tersine benzinli kardeşlerine göre daha düşük performanslıdırlar. Ama siz şimdi kalkıpda 75HP Benzinli motorla 75HP Dizel motoru karşılaştırırsanız tabiki dizel araç aynı beygirde yüksek torkundan dolayı seri olur. Ama 101HP benzinli fabiadan tork olarak yüksek olmasına rağmen dizel fabia daha seri değildir. Alttan astar boyası gözükmeyecek düzeyde çizikler pasta cila işleminden sonra görünmez. İyi bir kaporta boyacıda yada serviste aracınıza pasta cila attırabilirsiniz. Ayrıca boya koruma işlemleri minik yumurcakların kasti çiziklerine malesef engel olamaz.

Kullanıcı avatarı
yonetici
Mesaj Panosu Yöneticisi
Mesaj Panosu Yöneticisi

Ad Soyad: Skodam Yöneticisi
Nereden: İstanbul (And.)

Fabia

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 5 misafir