fabia sedan (rapid)

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

fabia sedan (rapid)

İleti azmi06 » 18 Oca 2012, 14:36

bu araba alınmaz bence, hıntlılerın yaptıgı arabaya bınılmez, 2010 dan sonra yetı yı hındıstanda yaptılar, octavıa yı 2012 den sonra çin de yapacaklar,
ben sahsen
hındıstanda yapılmıs rapıd e bınecegıme cek cumhurıyetınde yapılmıs 2007 fabıa ya bınmeyı tercıh ederım

azmi06
CLASSIC
CLASSIC

Nereden: Ankara

İleti skodahastası » 18 Oca 2012, 14:46

aradaşlar bize bu araba gelmicek bu araba hindistan piyasında satılıçak bize mission l ve citigo gelicek dir ve bize çek cumhuriyeti daha yakın olduğu ve daha güzel araba yaptıkları için çekden gelicek bütün arabalarımız.yania azmi06 bey skoda ya devam edebilirsiniz
FABİA RS SEVGİSİ-SKODA HASTASI-ELEGANCE HAYRANI

2012 SKODA YETİ 1.2 TSI DSG KONFOR PAKET+SİWİNG+YOL BİLGİSAYARI+ SİYAH TAVAN+GÜMÜŞ TAVAN ÇITASI+YOL BİLGİSAYARI
2004 SKODA OCTAVİA 1.6 AMİBANTE PLUS(ESP FALAN HERŞEY VAR):(satıldı)
Kullanıcı avatarı
skodahastası
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: KERİM
Nereden: İstanbul (And.)
Arabanız: 2012 Skoda Yeti Konfor paket +siwing+siyah tavan

İleti bozdagbulent » 18 Oca 2012, 15:46

hakanerdogan yazdı:
bozdagbulent yazdı:bu araba gelirse satmaz millet aynı paraya hyundai alır bunu almaz :)

Accent Blue fiyatlarından haberiniz olmadığı belli, değil Blue, Hyundai'ın çoğu modeli ucuz değil artık.

hocam naptınız ben accent blue ile karşılaştırmadım ki getz ile karşılaştırdım :D şaka bi yana hyundai neden pahalı hala anlamam. belki önyargılıyım diyorum çünkü accent'i çoğu kişi beğeniyor
bozdagbulent
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: Bülent Bozdağ
Nereden: Eskişehir
Arabanız: fabia elegance

Önceki

Fabia

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 15 misafir