Navigasyon ve kolçak almak istiyorum tavsiyesi olan var mı ?

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

Navigasyon ve kolçak almak istiyorum tavsiyesi olan var mı ?

İleti oceans08 » 26 Arl 2011, 23:59

Arkadaşlar merhaba. Skoda ailesine yeni katıldım yaklaşık bir hafta oldu 2007 Şeker Beyazı bir Fabia 1.4 Classic tdi (HB) aldım.Allah kaza bela vermesin burda ki herkese ve bana da inşallah.İlk arabam olacağı için iyice araştırdım, polo 1.4 düşünüyordum ama kasko'da yaptıracağım için alacağım fiyata polo'da model düşüyor ve kasko ücreti uçuyordu. Yine böyle gezerken bizim düldülü gördüm temiz bir araç 90 binde beğendik aldık.Çok da memnunum açıkçası ah birde traktör gibi ses çıkarmasa .Sabah işe giderken tüm sokak birlikte uyanıyoruz malum havalar soğuk ve aracı biraz ısıtmadan hareket etmek istemiyorum.Araba çalıştıktan sonra perdeler bir bir açılıyor. Aracım için kolçak ve navigasyon cihazı almayı düşünüyorum forumu araştırdım ancak çeşit çok olunca fikir ve tavsiyede o denli çok oluyor bu model için tavsiye ettiğiniz bir kolçak var mı ? kolçağın araca civata ile montesinin bir dezavantajı var mı? navigasyon kullananlar memnunsanız modelini yazabilir misiniz?( navigasyon için en fazla 250 verebilirim.) Şimdiden çok teşekkürler kazasız mutlu günler diliyorum hepinize.

Kullanıcı avatarı
oceans08
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: Mehmet ÇİÇEK
Nereden: Bursa
Arabanız: 2007 Fabıa 1.4 TDI Classic

İleti DEEPMURAT » 29 Arl 2011, 14:35

http://www.armster.com.tr/Armster marka kolçaklar en iyisi diye biliyorum, hep aklımda ama kısmet olmadı almak, sen alıp denesende biz de alsak

FABIA 1.4 TDI AMBIENTE
2007 - 80 HP - BLACK

Kullanıcı avatarı
DEEPMURAT
CLASSIC
CLASSIC

Nereden: Ankara
Arabanız: FABIA 1.4 TDI Ambiente

İleti mustklc » 29 Arl 2011, 16:23

kolçak takanlar var forumda. bardaklığı kesiyorlardı sanırım.

o traktor sesi bizde de var. 3 silindir yapacak birşey yok :D
WEB TABANLI ÇÖZÜMLER:
http://www.webkod.com/
BLOG:
http://www.webkod.com/blog/
Kullanıcı avatarı
mustklc
SCOUT
SCOUT

Ad Soyad: Mustafa KILIÇ
Nereden: Kırşehir
Arabanız: Skoda Fabia 1.4 TDI Classic

İleti önder38 » 29 Arl 2011, 16:51

kolçak olarak direkt koltuğun sırt demirine takılanlardan alıp taktırabilirsiniz. koltuğun kumaşından bulup terziler orijinal gibi kaplıyorlar. ancak içi açılmıyor sadece kol dayama olarak kullanablirisiniz. kendi fabiamda kullanıyorum, benimki orijinal sanıyordum, öyle değilmiş ancak ayırt etmek çok zor.
FABİA TDI Sedan
Kullanıcı avatarı
önder38
AMBIENTE
AMBIENTE

Nereden: Kayseri
Arabanız: Fabia TDI

İleti Bluedays » 29 Arl 2011, 18:15

Next YE-GA 4624 tavsiye edilir.
Daha doğrusu Next''in hangi modeli olursa olsun, bütçene uygun olarak, gözün kapalı alabilirsin.
Satış sonrası seni üzmezler. Destek süper.
Sizler, yani yeni Türkiye'nin genç evlatları! Yorulsanız dahi beni takip edeceksiniz, Dinlenmemek üzere yürümeye karar verenler, asla ve asla yorulmazlar.Türk Gençliği gayeye, bizim yüksek idealimize durmadan, yorulmadan yürüyecektir. M.Kemal ATATÜRK
Kullanıcı avatarı
Bluedays
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: Alem Adam
Arabanız: 2005 Fabia 1.4 Special HB 101 Hp

İleti oceans08 » 30 Arl 2011, 20:45

Kolçak için yarın servise gitmeyi düşünüyorum birde geçen muayeneye girdim kısa hüzmeli farın yönünde bir problem varmış hafif kusur verdi ama bir baktırayım.Servis eğer çok uçuk bir fiyat vermezse kolçağı serviste yaptırayım orijinal olsun.Navigasyon için hala karar vermiş değilim kampanyaları takip edecem artık.Cevap yazan herkese çok teşekkür ederim Yeni yılınızın mutlu sağlıklı ve kazasız geçmesi dileğiyle...Şimddien mutlu yıllar.
Kullanıcı avatarı
oceans08
CLASSIC
CLASSIC

İleti DEEPMURAT » 30 Arl 2011, 21:49

oceans08 yazdı:Kolçak için yarın servise gitmeyi düşünüyorum birde geçen muayeneye girdim kısa hüzmeli farın yönünde bir problem varmış hafif kusur verdi ama bir baktırayım.Servis eğer çok uçuk bir fiyat vermezse kolçağı serviste yaptırayım orijinal olsun.Navigasyon için hala karar vermiş değilim kampanyaları takip edecem artık.Cevap yazan herkese çok teşekkür ederim Yeni yılınızın mutlu sağlıklı ve kazasız geçmesi dileğiyle...Şimddien mutlu yıllar.

kolçak taktırırsan fiyat, resim falan bilgilendirirsen sevinirim, iyi yıllar

FABIA 1.4 TDI AMBIENTE
2007 - 80 HP - BLACK

Kullanıcı avatarı
DEEPMURAT
CLASSIC
CLASSIC

Arabanız: FABIA 1.4 TDI Ambiente

İleti erginbkr » 30 Arl 2011, 22:49

yapıkredinin mtv ödemelerined navigasyon kampanyası oluyordu...sanırım yine yaparlar...takip etmek lazım... ;)
Kullanıcı avatarı
erginbkr
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: Ergin
Nereden: İstanbul (Avr.)
Arabanız: BUGATTİ VEYRON Benzin+LPG

İleti oceans08 » 31 Arl 2011, 18:38

Bugün Bursa'da servise gittim.Orijinal kolçak onlarda yokmuş siparişe göre getiriyorlarmış.350-400 lira arası bir şey olur 50 lira da takmak için işçilik alırız dedi.Sen en iyisi aksesuardan al o kadar para verme falan dediler.350 bana da çok geldi artık fırsat bulunca aksesuarcılardan bakarım onlar takıyormuşlar sanırım.
Kullanıcı avatarı
oceans08
CLASSIC
CLASSIC

Fabia

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir