Yakıt Deposu Kapak kilidi

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

Yakıt Deposu Kapak kilidi

İleti umutgiray » 29 Mar 2012, 13:14

yakıt deposunun kilidinde bir problem oluştu ve kitlemiyor. anahtarı dokup çeviriyorum kilit dönüyor ama kitlemiyor.
bir kilitçiye sordum kilit kısmı sökülüp değişecek dedi, bir başkasında sordum komple değişecek dedi vs.vs.vs. herkes bişey salladı yani

varmı daha önce böyle bir sıkıntı ile karşılaşan, bilen, anlayan, çözen, maliyet ne kadardır komple değişim olursa.

Kullanıcı avatarı
umutgiray
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: SALİH TEMİZ
Nereden: Ankara
Arabanız: WW Jetta Comfortline 2011 1.6 TDI Ot.

İleti erginbkr » 29 Mar 2012, 13:46

http://www.otoparcasepeti.com/?urun-328 ... -2008.html
bu işinizi görür sanırım...ayrıca şu an servis kampanyası var yüzde otuz indirimli...servistede değiştirebilirsiniz...bence tamiriyla uğraşmayın...
Kullanıcı avatarı
erginbkr
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: Ergin
Nereden: İstanbul (Avr.)
Arabanız: BUGATTİ VEYRON Benzin+LPG

İleti umutgiray » 29 Mar 2012, 13:58

erginbkr yazdı:http://www.otoparcasepeti.com/?urun-32850-Skoda-Fabia-depo-kapagi--1999-2008.html
bu işinizi görür sanırım...ayrıca şu an servis kampanyası var yüzde otuz indirimli...servistede değiştirebilirsiniz...bence tamiriyla uğraşmayın...

bu kapakta kilit mekanizması yok.

ata oto dan aldığım fiyat ise 168 tl şifre kısmı 48 tl kapak kısmı. oda özel siparişle gelen bir parçaymış.

tamir yoluna gidicem bu durumda. ama tamir edilebilirmi bilmiyorum.
Kullanıcı avatarı
umutgiray
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: SALİH TEMİZ
Nereden: Ankara
Arabanız: WW Jetta Comfortline 2011 1.6 TDI Ot.

İleti erginbkr » 29 Mar 2012, 14:04

bayağı tuzluymuş anlaşılan...normal kilit değil mi bu fabiadaki...yani immobilizer gibi şifremi gerekiyormuş açmak için...eğer öyleyse tam bir saçmalık...içeriden açılır bi mekanizma yapmak bu kadarmı zor acaba? :x
Kullanıcı avatarı
erginbkr
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: Ergin
Nereden: İstanbul (Avr.)
Arabanız: BUGATTİ VEYRON Benzin+LPG

Fabia

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 2 misafir