Kronik Fabia Sorunu Hakkında Yardım İstemi

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

Kronik Fabia Sorunu Hakkında Yardım İstemi

İleti ince_murat » 29 Tem 2012, 00:23

bersu yazdı:
ince_murat yazdı:arabanın stop etme sorunuda halloldu çok basit bir sorunmuş ama tamircinin dikkati sayesinde tabi. çok basit bir ayrıntı beni arabadan soğutmuştu şimdi tadını çıkartıyorum.

Neymiş?
Nasıl hallodu paylaşırmısınız?

EPC sorunu daha öncede yazdığım gibi Fren Müşüründenmiş orjinal kullanılınca sorun ortadan kalkıyor. 35 TL orjinali yani en azından ben bu fiyata aldım. yan sanayisi ile 25 TL falandır 10 TL için değmezmiş ama bunu tamircilerin bilmesi lazım ama doğru insanı bulmak zor.

Stop etme sorunu ise aracım LPG li olduğu için sadece LPG de stop ediyordu. Bunun sebebi ise motora giden LPG borularını altan değilde üstten geçirince motorun üzerindeki Motor kamuflesi bu boruların üzerinde baskı oluşturduğu için rolantide motoru tam olarak besleyemediği için stok ediyordu. Şimdi 10 gündür 1 kere bile stop etmedi bırak stop etmeyi devir göstergesi rolantide yerinden kıpırdamıyoro bile. şimdi hiç bir sorunum kalmadı.

ince_murat
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: murat ince
Nereden: İstanbul (Avr.)
Arabanız: Fabia

İleti ince_murat » 29 Tem 2012, 00:26

yasarcanpolat yazdı:selam kardeş bende 2008 ve 2001 model 2 tane var araçlara lafım yok ama servis ler çok zayıf anlamıyorlar belki arıza bulurum taktığıle parça deyışme yoluyla çalışıyorlar bu sözüm her servis için değil tabi benimde geç çalışma problemi var şundan veya bundan olabilir formülüyle çalışıyorlar

Kesinlikle haklısınız doğru tamirciyi bulunca hiç bırakmamak gerekiyor.
ince_murat
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: murat ince
Nereden: İstanbul (Avr.)
Arabanız: Fabia

Önceki

Fabia

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 8 misafir