Fabia arkaya kolon takıcam. kesmeye kıyamıyorum

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

Fabia arkaya kolon takıcam. kesmeye kıyamıyorum

İleti scotch » 19 Haz 2012, 00:32

arkadaslar fabıa sedan aracım. arka tarafa takmak ıcın oval pioneer 6965 aldım. ama altındakı masayı da ustundeki malzemeyi de kesmek isteimoyum.. ama emnıyet mekenı bır gomuluyken marangozustaya gecıcı bır arka kapaklık ypıp hoparloerlerı takmak ımkansız. baska şansım varmı acaba?

scotch
Yeni Üye
Yeni Üye

Ad Soyad: oktay ergin
Nereden: İstanbul (Avr.)
Arabanız: fabia sedan 2002

İleti serqet » 19 Haz 2012, 08:51

Kardeş aman diyim pandizotu kesip hoparlör koydurtma, benim aracın pandizotunda iki adet oval hoparlör var benden önceki sahibi taktırmış fakat bu hoparlörlerin ağırlığından dolayı pandizotu tutan plastik tırnakları iyice zedelenmiş düşüp düşüp duruyor. Sana tavsiyem kontraplaktan daha kalın tahtalar var onlardan kestir pandizot ölçülerinde sonra hoparlörler için gerekli yerlerini kestir sonra git bi kumaşçıya kaplattır tak hoparlörleri olsun bitsin.
serqet
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: Kenan A.
Nereden: Ankara
Arabanız: Fabia 2004 special

İleti yabani » 19 Haz 2012, 08:57

100-150 tl arasına fiberden hoparlör yerleri kabartmalı pandizot yapıyorlar, hoparlörler yüksekte kaldığından sedan araçlarda altta kalan metal aksamın kesilmesine gerek kalmıyor. pandizot işi ile uğraşan yerleri araştırın istediğiniz gibi birşey bulur yada yaptırırsınız.
yabani
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Yiğit
Nereden: Ankara
Arabanız: 2004 Fabia Classic 1.4 16V 101 katır depiği

Fabia

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 6 misafir