sıcaklardan olabilir mi?

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

sıcaklardan olabilir mi?

İleti cetrefilli » 26 Tem 2012, 11:43

S.A. arkadaşlar,

Yaklaşık bir haftadır akşam iş çıkışı marşa bastığımda normalde 2-3 saniyede çalışan aracım 8-10 saniyede çalışmaya başladı yani zor çalışıyor! işin ilginci ilk çalışmadan sonra bunu yapmıyor ve sabahları da böyle bir durum oluşmuyor! Sabah aracı park ettikten sonra araç yaklaşık 8-9 saat güneş altında kalmış oluyor rengi de siyah bundan dolayı sıcakla alakası olabilir mi diye soruyorum... 2-3 ay kadar önce araca bor power koymuştum bir faydasını hissedemedim onunla alakalı olma durumu var mıdır bilmiyorum ama bir başlıkta bor power koyduktan sonra aracının geç çalışmaya başladığını yazmıştı... benim kafamı karıştıran sorunun sürekli olmayışı özellikle akşam çalışmalarında yapması 12-13 saat beklese de sabahları bunu yapmaması yani sanki sıcaklarla bağlantılı gibi diye düşünürken bu kez de ilk defa yaz görmüyoruz ki arabam 2004 model 8 senedir ne sıcaklar gördü neticede bu durum oluşmadı... inanın kafam karıştı... durumu analiz edebilecek arkadaşların yorumlarına ihtiyacım var. şimdiden teşekkürler. Hayırlı Ramazanlar diliyorum. Saygılarımla. (aracım 2004 fabia 1.4 special 101 bg)

cetrefilli
CLASSIC
CLASSIC

İleti erginbkr » 26 Tem 2012, 14:07

hararet müşürü bozulmuş...değiştirin...geçmiş olsun...
Kullanıcı avatarı
erginbkr
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: Ergin
Nereden: İstanbul (Avr.)
Arabanız: BUGATTİ VEYRON Benzin+LPG

İleti cetrefilli » 26 Tem 2012, 16:21

eyvallah Engin Hocam,

2-3 gün içinde yaptırsam problem olur mu yoksa hemen yaptırmak mı gerekir. Teşekkürler.
cetrefilli
CLASSIC
CLASSIC

Fabia

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: FaBiCooPeR141 ve 6 misafir