boya

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

boya

İleti kmc34 » 02 Eyl 2007, 15:24

arabamın tavanında yıkamadan dolayı kireç tabakası oluşmuş,en son gittiğim yıkamacı söyledi, bu durumdan en kısa ve ucuz şekilde nasıl kurtulabilirim. fikri olan veya başına gelen arkadaşların yazılarını sabırsızlıkla bekliyorum.
not:kireç çözücü denemedim=)

kmc34
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti firarim19 » 02 Eyl 2007, 16:40

kireç tabakası neymiş ya?  abi eğil bak mat ve çizik yoksa sorun yoktur.

Aracınız yeniyse imkanınızda varsa, işi bilen bir yerde boya koruma yaptırabilirsiniz.

Sanırım o yıkamacının işi yok, kendine müşteri arıyor.

faviş var bende 15 yaşında hala ayna gibi tavanı falan, kireç falan olsa bizdeki kaya olurdu artık...
93 Favorit L
99 Felicia GLX LPG
03 Fabia Elegance 1.4 LPG
11 Fiesta TDCI
15 Rapid Spaceback 1.2 MPI

Skoda bir bakış açısı, bir yaşam tarzıdır. Mütevaziliğin simgesidir.
firarim19
AMBIENTE
AMBIENTE

Nereden: Samsun
Arabanız: Rapid Spaceback 2015

İleti guvenxoca » 02 Eyl 2007, 20:07

[quote="kmc34"]arabamın tavanında yıkamadan dolayı kireç tabakası oluşmuş,en son gittiğim yıkamacı söyledi, bu durumdan en kısa ve ucuz şekilde nasıl kurtulabilirim. fikri olan veya başına gelen arkadaşların yazılarını sabırsızlıkla bekliyorum.
[/QUOTE]

kardeş en güzel çözüm sirkeli su,1 kova suya 1lt sirke koy yıka,farka inanamayacaksin,kireçten eser kalmıyor ve araba parlıyor...

dene gör,hiçbir zararıda yok ayrıca ucuz....
guvenxoca
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti hans35 » 03 Eyl 2007, 03:58

[quote="guvenxoca"][quote="kmc34"]arabamın tavanında yıkamadan dolayı kireç tabakası oluşmuş,en son gittiğim yıkamacı söyledi, bu durumdan en kısa ve ucuz şekilde nasıl kurtulabilirim. fikri olan veya başına gelen arkadaşların yazılarını sabırsızlıkla bekliyorum.
[/QUOTE]

kardeş en güzel çözüm sirkeli su,1 kova suya 1lt sirke koy yıka,farka inanamayacaksin,kireçten eser kalmıyor ve araba parlıyor...

dene gör,hiçbir zararıda yok ayrıca ucuz....
[/QUOTE]
Daha neler duyacaz Hoca.Bizim bu tarafın sirkesive şarabı LOLkeskindir yalnız.
hans35
Yeni Üye
Yeni Üye

Fabia

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 5 misafir