hidrolik direksiyon lambası fabia

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

hidrolik direksiyon lambası fabia

İleti çatal » 03 Eyl 2007, 21:47

arkadaşlar aracımda hidrolik direksiyon lambası yandı bunu daha önce de yapmıştı ama önemsememiştin bugün tekrar yanıp söndü bunun üzerine kitapcığına baktığımda aracın servise götürülmesi tavsiye edilmiş.servisi aradığımda bana bunun araba kullanımını engellemediğini ve akünün zayıflamış olabileceğini söyledi ve bir ara getir bakalım dediler bu arıza hidrolik direksiyor elektrik arızası imiş bu konuda bilgisi olanlar varsa bilgilendirirse hem benim hemde diğer skodacıların işine yarayabilir bu arada izmir ilindeyim yer tavsiyeside alabilirim

çatal
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti fabialife » 04 Eyl 2007, 11:57

bazı lambaların söylediğin şekilde yanıp sönmesi aracın geçici arıza sinyali vermesinden kaynaklanıyor. çok önemli ve araç kullanmana engel değil servise uğradığında serviste aracı bilgisayara bağlayıp geçici arıza kayıtlarını silerler. yakında bakım için gideceksen yada servisin yakınlarından geçerken baktırabilirsin. bendede hem astrada hem fabiada birkaç defa oldu. bunu kafana takma hemşehrim, hayırlı günler
fabialife
CLASSIC
CLASSIC

İleti aykuttasdelen » 04 Eyl 2007, 16:09

bu konuda daha önce selçuk rumuzu ile yaptığım açıklamaları okuyabilirsiniz
aykuttasdelen
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti yonetici » 04 Eyl 2007, 17:23

Çoğunlukla fabia'nın direksiyon açı sensörü arızası nedeni ile bu uyarı çıkıyor.
Kullanıcı avatarı
yonetici
Mesaj Panosu Yöneticisi
Mesaj Panosu Yöneticisi

Ad Soyad: Skodam Yöneticisi
Nereden: İstanbul (And.)

İleti mustafa_mvk » 04 Eyl 2007, 19:33

Çok önemli değil kardeş düşündüğün şeye bak.Taş gibi araban var daha ne olsunBig%20smile
mustafa_mvk
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti çatal » 07 Eyl 2007, 01:31

ilginize teşekkürederim arkadaşlar bu siteden oldukca faydalanıyorum sağolun
çatal
Yeni Üye
Yeni Üye

Fabia

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 9 misafir