fabia ile rapid karşılaştırması

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

fabia ile rapid karşılaştırması

İleti oceans08 » 19 Kas 2012, 01:00

Arkadaşlar Merhaba.Elimde 2007 TDI Classic var.Bunu elimden çıkararak yeni fabia almak istiyorum.Merak ettiğim Fabia'da 2013 sonrası kasa değişikliği kesin mi ?

Kullanıcı avatarı
oceans08
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: Mehmet ÇİÇEK
Nereden: Bursa
Arabanız: 2007 Fabıa 1.4 TDI Classic

İleti Bluedays » 19 Kas 2012, 10:19

Yeni fabia alacağınıza bence rapid alın. Geçenlerde rapid ile octavianın verilerini forumda paylaşmıştım.
Gerek bagaj hacmi, gerek yakıt tüketimi, gerek hızlanması, gerekse teknik donanım bakımından octaviadan aşağı kalır yanı yok fazla olan yanları var.
Fiyatı belli değil gerçi ama çok pahalı olacağını sanmıyorum. Bence bu araç alınır.
Sizler, yani yeni Türkiye'nin genç evlatları! Yorulsanız dahi beni takip edeceksiniz, Dinlenmemek üzere yürümeye karar verenler, asla ve asla yorulmazlar.Türk Gençliği gayeye, bizim yüksek idealimize durmadan, yorulmadan yürüyecektir. M.Kemal ATATÜRK
Kullanıcı avatarı
Bluedays
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: Alem Adam
Nereden: Ankara
Arabanız: 2005 Fabia 1.4 Special HB 101 Hp

İleti oceans08 » 19 Kas 2012, 10:42

Bluedays yazdı:Yeni fabia alacağınıza bence rapid alın. Geçenlerde rapid ile octavianın verilerini forumda paylaşmıştım.
Gerek bagaj hacmi, gerek yakıt tüketimi, gerek hızlanması, gerekse teknik donanım bakımından octaviadan aşağı kalır yanı yok fazla olan yanları var.
Fiyatı belli değil gerçi ama çok pahalı olacağını sanmıyorum. Bence bu araç alınır.

Henüz yeni evli olduğum için ve çocukda olmadığı için B segmenti düşünüyorum ama rapidi görünce fikirler değişebilir tabi teşekkürler cevabınız için.
Kullanıcı avatarı
oceans08
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: Mehmet ÇİÇEK
Nereden: Bursa
Arabanız: 2007 Fabıa 1.4 TDI Classic

İleti Bluedays » 19 Kas 2012, 11:44

Zaten rapidde B segmenti olacak. Fabia ile octavia arasında olacakmış.
Sizler, yani yeni Türkiye'nin genç evlatları! Yorulsanız dahi beni takip edeceksiniz, Dinlenmemek üzere yürümeye karar verenler, asla ve asla yorulmazlar.Türk Gençliği gayeye, bizim yüksek idealimize durmadan, yorulmadan yürüyecektir. M.Kemal ATATÜRK
Kullanıcı avatarı
Bluedays
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: Alem Adam
Nereden: Ankara
Arabanız: 2005 Fabia 1.4 Special HB 101 Hp

Önceki

Fabia

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 11 misafir