Ankara'da vw özel servis arayanlara tavsiye

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

Ankara'da vw özel servis arayanlara tavsiye

İleti mkale » 01 Ekm 2012, 17:36

Merhabalar.özellikle forumlarda veya fan klüplerde ortak bir sorun ve ayarış var."işini doğru dürüst yapan usta".ben sonunda buldum ve tavsiyede etmek istiyorum.Ankara'da 2,Muğla'da 2 usta eskittikten sonra sonunda eskilerin bulamadığı hatta olası sebep şudur diye ahkam kestikleri arızanın aslında çok basit olduğunu öğrendim Latif ustadan.arabam 2001 Fabia Comfort 75 kw.rölantide titreme,istop etme ve birde motor arıza ışığının tek bir arıza koduyla yanması sorunları için epeyce uğraştım.her seferinde arıza tanımlaması yapılıyor ama çözüm bulunamıyordu!? ilginç olansa arızayı bilip kaynağını bulamamaktı tabiki.yukarıda sözünü ettiğim 4 ustanın 2'si Skoda özel servis diğerlierinden bir taneside Skoda yetkili servis.
uzun lafın kısası işlerini güzel yapıyorlar.hatta beni mahçup edecek derecede iyiler.sakın ola birileri tutupta "orada çalışan bir akrabanmı var" "arkadaşınınmı servisi" diye üzücü şeyler söylemesin.bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine gittim.iyide yaptım.
Servisin adı Gen Oto.orada Latif usta var.numarası 0 537 741 10 76.Ostim'e çok yakın.daha doğrusu Ostim'le 88 oto sanayi arasında kolay bir yerde.
Skoda'dan Porche'ye kadar anlamadıkları araç yok.ustanın dediğine göre "yeterki arıza olsun buluruz.bulana kadar uğraşır yine buluruz ve tamir ederiz" slogan gibi.
sarı Fabia'sı olan Murat gönderdi dersenis mutlaka özellikle ilgilenecektir.

herkese kazasız,belasız sürüşler.

mkale
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: murat kalender
Nereden: Ankara
Arabanız: fabia

İleti sarp85 » 24 Ekm 2012, 10:52

HOcam super oldu sağlasın triger için usta arıyordum...
Kullanıcı avatarı
sarp85
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: sencer sarp
Arabanız: fabia 1.4 classic

İleti mkale » 12 Nis 2015, 14:45

mkale yazdı:Merhabalar.özellikle forumlarda veya fan klüplerde ortak bir sorun ve ayarış var."işini doğru dürüst yapan usta".ben sonunda buldum ve tavsiyede etmek istiyorum.Ankara'da 2,Muğla'da 2 usta eskittikten sonra sonunda eskilerin bulamadığı hatta olası sebep şudur diye ahkam kestikleri arızanın aslında çok basit olduğunu öğrendim Latif ustadan.arabam 2001 Fabia Comfort 75 kw.rölantide titreme,istop etme ve birde motor arıza ışığının tek bir arıza koduyla yanması sorunları için epeyce uğraştım.her seferinde arıza tanımlaması yapılıyor ama çözüm bulunamıyordu!? ilginç olansa arızayı bilip kaynağını bulamamaktı tabiki.yukarıda sözünü ettiğim 4 ustanın 2'si Skoda özel servis diğerlierinden bir taneside Skoda yetkili servis.
uzun lafın kısası işlerini güzel yapıyorlar.hatta beni mahçup edecek derecede iyiler.sakın ola birileri tutupta "orada çalışan bir akrabanmı var" "arkadaşınınmı servisi" diye üzücü şeyler söylemesin.bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine gittim.iyide yaptım.
Servisin adı Car tech.orada Latif usta var.numarası 0 537 741 10 76 Şaşmaz oto sanayi sitesinde.
Skoda'dan Porche'ye kadar anlamadıkları araç yok.ustanın dediğine göre "yeterki arıza olsun buluruz.bulana kadar uğraşır yine buluruz ve tamir ederiz" slogan gibi.
sarı Fabia'sı olan Murat gönderdi dersenis mutlaka özellikle ilgilenecektir.

herkese kazasız,belasız sürüşler.
mkale
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: murat kalender
Arabanız: fabia

İleti skodaizm » 12 Nis 2015, 22:51

2012 den beri hareket yok; yenilemekte yarar var. Hayırlı işler.

Millet bu iyi ekonomide bir müşteri için bile her yeri tırmalar oldu.

Kullanıcı avatarı
skodaizm
ELEGANCE
ELEGANCE

Nereden: İstanbul (Avr.)
Arabanız: 2007 A5 1.9TDI Octavia Combi+1994 Forman

İleti hetepe » 13 Nis 2015, 08:19

Şaşmaz oto sanayi sitesi
Car tech.
Latif usta
0 537 741 10 76
Skoda'dan Porche'ye kadar
"yeterki arıza olsun buluruz.bulana kadar uğraşır yine buluruz ve tamir ederiz"

Tamirci dediğin böyle olur, inşallah işimiz düşmez ama böylelerse bir denemek lazım...bir de paraya ne kadar düşkünler, onu görmeli...
P.İ.T. (paylaşım içün teşekkürler)
D ü n y a l ı l a r d a n t i s k i n i y o r u m (G.O.R.A.)
Dünya güzel sanıyordum...Kafam güzelmiş....
Kullanıcı avatarı
hetepe
RS
RS

Ad Soyad: Engin '73
Arabanız: Fabia 1,4TDI HB '08 80 PS

İleti gkhn_aksz » 30 Haz 2015, 02:31

arkadaşlar ben beypazarındayım bu bahsettiğiniz servis gerçekten dürüst mü sonra gidinci 10 yerde arıza çıkarıp öpmesinler bizi arkadaşlar bi yol gösterin fiyat konusu nasıl
gkhn_aksz
Yeni Üye
Yeni Üye

Ad Soyad: gkhnaksz
Nereden: Antalya
Arabanız: fabia special

Fabia

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 7 misafir