Fabia 1.4 Tdi Ambiente 2007 model kaç lira eder?

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

Fabia 1.4 Tdi Ambiente 2007 model kaç lira eder?

İleti erginbkr » 28 Ekm 2012, 16:21

Esser yazdı:Bakalım biraz daha pazarlık yapılabilir belki... 22 bin liraya indirirsem yeni bir araç da bulamazsam alabilirim...
Bu arada sahibinden de yeni bir ilan var sanırım ada_89 nickli arkadaş koymuş.
Maşallah 25 bin lira demiş

Bu arada
Temiz uygun fiyatlı bir Fabia varsa mesaj atabilirsiniz... Choise modeli Lpg li de olur. Bayram sonu nakit hemen almayı planlıyorum...

imzamdaki araç 2-3 parça boya var sadece...91000 km...4 lastik yeni bridgestone...hız sabitleyici+ lovato lpg+ 2 yıla yakın muayene var...21000 pazarlıksız...

Kullanıcı avatarı
erginbkr
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: Ergin
Nereden: İstanbul (Avr.)
Arabanız: BUGATTİ VEYRON Benzin+LPG

İleti hayalci1975 » 28 Ekm 2012, 17:56

mustafa kılıç denen kod adı mustklc olan vatandaşa :)))))))))))))

1.. ozaman şöyle bir iddaya varmısın senin aracın 97 .000 deymiş benim araç 163.000 de madem öyle a dan z ye expere sokacağız herşeyi ile kazanan exper ücretini öder ve michael 4 lastik alır kazanana benim araçla senin araç arasında hemen hemen 2 kat km farkı var düğmelerine kadar baktıracağız. burdan skodam.com üyeleride şahit..sanki öyle bir konuşuyorsun araçlarımız 30 yıllık benim aracım 163.000 de ama 5 yaşında 5 yaşındaki bir araçta o dediklerin olmaz o dediklerin kullanıcıya bağlı olan yıpranmalar...
2...sen o 18 lik çıtır kızı terciği ettiğin zaman sana sadece şunu der elleme okşama yapma sadece elini tutarsın evlenmeden olmaz nakaratları dinlersin.... :))))))))))))))
hayalci1975
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: mehmet
Nereden: İzmir
Arabanız: skoda fabia TDi ambiante 2006

İleti erginbkr » 28 Ekm 2012, 22:17

hayalci1975 yazdı: mustafa kılıç denen kod adı mustklc olan vatandaşa :)))))))))))))

1.. ozaman şöyle bir iddaya varmısın senin aracın 97 .000 deymiş benim araç 163.000 de madem öyle a dan z ye expere sokacağız herşeyi ile kazanan exper ücretini öder ve michael 4 lastik alır kazanana benim araçla senin araç arasında hemen hemen 2 kat km farkı var düğmelerine kadar baktıracağız. burdan skodam.com üyeleride şahit..sanki öyle bir konuşuyorsun araçlarımız 30 yıllık benim aracım 163.000 de ama 5 yaşında 5 yaşındaki bir araçta o dediklerin olmaz o dediklerin kullanıcıya bağlı olan yıpranmalar...
2...sen o 18 lik çıtır kızı terciği ettiğin zaman sana sadece şunu der elleme okşama yapma sadece elini tutarsın evlenmeden olmaz nakaratları dinlersin.... :))))))))))))))

dizelde yüksek km demek yüksek risk demektir...
Kullanıcı avatarı
erginbkr
ELEGANCE
ELEGANCE

İleti önder38 » 29 Ekm 2012, 08:36

tüplü arabası olan dizele sallıyor, dizeli olan benzinliyi beğenmiyor. hepsi bir avuç civata ne zaman arıza vereceğini bilemezsin ancak aracını seven, arabadan anlayan ve bakan adamın arabası alınır...
FABİA TDI Sedan
Kullanıcı avatarı
önder38
AMBIENTE
AMBIENTE

Nereden: Kayseri
Arabanız: Fabia TDI

İleti akademisyenist » 29 Ekm 2012, 09:18

bende 2011 30.000 km de garantisi devam eden modeli var satılık. 90 beygir 1.6 tdi..
akademisyenist
Yeni Üye
Yeni Üye

Nereden: İstanbul (And.)

İleti mustklc » 29 Ekm 2012, 10:04

tamam kardes, sen izmirdesin ben kırsehirde. ortası ankara. Ankaraya yolun düşerse haber ver ben de gelecegim. Senin sectigin expere gidecez.
WEB TABANLI ÇÖZÜMLER:
http://www.webkod.com/
BLOG:
http://www.webkod.com/blog/
Kullanıcı avatarı
mustklc
SCOUT
SCOUT

Ad Soyad: Mustafa KILIÇ
Nereden: Kırşehir
Arabanız: Skoda Fabia 1.4 TDI Classic

İleti umutgiray » 29 Ekm 2012, 10:52

arkadaş alıcı isen ben satmayı düşünüyorum.
eğer düşünürsen 19500 pazarlıksız fiyatı. 2004 fabia 1,4 tdı combi. renk gri. 1 parça değişen 1 parça boya var. arbanın herşeyine kefilim.
Kullanıcı avatarı
umutgiray
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: SALİH TEMİZ
Nereden: Ankara
Arabanız: WW Jetta Comfortline 2011 1.6 TDI Ot.

İleti Esser » 29 Ekm 2012, 11:26

Arkadaşlar km olarak 60 bin üzeri km de araç almak istemiyorum çünkü bir 60-70 binde ben bineceğim 120-130 binde bile satmakta zorlanabilirim. Gidip 100 küsür binlerdeki aracı alıp 200 bin km de satamam sanırım. Bu yüzden yüksek km li ve boyalı araçlarla ilgilenmiyorum arkadaşlar kusura bakmayın.
Esser
Yeni Üye
Yeni Üye

Nereden: Niğde

İleti kispest » 29 Ekm 2012, 17:36

Esser yazdı:Arkadaşlar km olarak 60 bin üzeri km de araç almak istemiyorum çünkü bir 60-70 binde ben bineceğim 120-130 binde bile satmakta zorlanabilirim. Gidip 100 küsür binlerdeki aracı alıp 200 bin km de satamam sanırım. Bu yüzden yüksek km li ve boyalı araçlarla ilgilenmiyorum arkadaşlar kusura bakmayın.

Söylemeyim kendimi tutayım dedim ama yine tutamadım kendimi. Sen bu pimpirikli halinle araba maraba alamazsın. En güzeli sen aynen tabanvaya devam. Hem kafan da rahat olur, yok çiziği gösterir mi, yok arkadaşlarım o araç o kadar etmez dedi ama ben bu fiyata aldım falan gibi haybeden dert sahibi de olmazsın.
Kullanıcı avatarı
kispest
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Enes
Arabanız: Skoda Fabia (2005) 1.4 Special 101 HP

İleti mustklc » 29 Ekm 2012, 17:53

km az olacak
boya darbe değişen olmayacak
lacivert kesinlikle olmaz
satan kişi anasının nikahını da verecek
WEB TABANLI ÇÖZÜMLER:
http://www.webkod.com/
BLOG:
http://www.webkod.com/blog/
Kullanıcı avatarı
mustklc
SCOUT
SCOUT

Ad Soyad: Mustafa KILIÇ
Nereden: Kırşehir
Arabanız: Skoda Fabia 1.4 TDI Classic

İleti Esser » 30 Ekm 2012, 10:39

Ne kadar terbiyeli konuşuyorsunuz! Seviyenizi yerlerde geziyor, yazık, sizin gibilerle muhatap olmuyorum.

Nasıl bir araç istediğimi söyledim. İkinci el araç alacağım diye kimsenin hurdasını almaya niyetim yok. Lütfen yazdığım özelliklerdeki araca sahip olup ayrıca terbiyeli ve saygı çerçevesinde konuşabilen arkadaşlar mesaj atsınlar.

Bu konuya başka mesaj yazmıyorum...
Esser
Yeni Üye
Yeni Üye

Nereden: Niğde

İleti erginbkr » 30 Ekm 2012, 13:40

Esser yazdı:Ne kadar terbiyeli konuşuyorsunuz! Seviyenizi yerlerde geziyor, yazık, sizin gibilerle muhatap olmuyorum.

Nasıl bir araç istediğimi söyledim. İkinci el araç alacağım diye kimsenin hurdasını almaya niyetim yok. Lütfen yazdığım özelliklerdeki araca sahip olup ayrıca terbiyeli ve saygı çerçevesinde konuşabilen arkadaşlar mesaj atsınlar.

istanbul arabaları hurda olur ve km si yüksek olur...( bknz. imzamdaki araç )o yüzden istanbul arabalarına bakmayın...anadoludan alın ama istanbul fiyatıyla aynı omayacağı gerçeğini unutmayın...ha hem ucuz hem fiyatı uygun olsun diyorsanız şans işi belki 3-5 ay içinde rastgelirsiniz ucuz araca (pek sanmıyorum ama) son olarak burası forum ve sakinleri bilinçli insanlar...yorumlarınıza tepki de gösterilebilir...gocunmanın manası yok...ayrıca hiçbir forum sahibinden dediğiniz şartlarda araba alamazsınız...boyasız düşük km li ve ucuz...bence gidin sıfır araç alın...
Kullanıcı avatarı
erginbkr
ELEGANCE
ELEGANCE

İleti hakanerdogan » 30 Ekm 2012, 14:18

Otomobillerinizi gururunuzun temeli yapmaya gerek yok.
hakanerdogan
ELEGANCE
ELEGANCE

İleti hetepe » 30 Ekm 2012, 16:47

mustklc yazdı:tamam kardes, sen izmirdesin ben kırsehirde. ortası ankara. Ankaraya yolun düşerse haber ver ben de gelecegim. Senin sectigin expere gidecez.

Mustafa, beni de çağır, böyle muhabbet görmeyeli bayağı oldu...:)
D ü n y a l ı l a r d a n t i s k i n i y o r u m (G.O.R.A.)
Dünya güzel sanıyordum...Kafam güzelmiş....
Kullanıcı avatarı
hetepe
RS
RS

Ad Soyad: Engin '73
Arabanız: Fabia 1,4TDI HB '08 80 PS

İleti hetepe » 30 Ekm 2012, 16:49

Esser yazdı:Ne kadar terbiyeli konuşuyorsunuz! Seviyenizi yerlerde geziyor, yazık, sizin gibilerle muhatap olmuyorum.

O zaman sana bir sıfır km araba yakışır...
D ü n y a l ı l a r d a n t i s k i n i y o r u m (G.O.R.A.)
Dünya güzel sanıyordum...Kafam güzelmiş....
Kullanıcı avatarı
hetepe
RS
RS

Ad Soyad: Engin '73
Arabanız: Fabia 1,4TDI HB '08 80 PS

İleti Fabian » 30 Ekm 2012, 18:00

Arkadaş,
Min. 22-23 Bin TL'yi gözden çıkar.
Zaten o vasıflarda bir arabanın Sıfırdan pek farkı yok. Bulmakta bir o kadar zor..2007 model, 60 Binde, kazasız, boyasız, değişensiz vs.. Hatta renk bile beğenmiyorsun : 9
..İhtiyacı yoksa satıcının 24-25 bile isteyebilir.
..
ama kısmet ve şans bu işler.. Bakarsın piyasanın altına bir fiyata bulursun...
Fabian
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: Fabian
Arabanız: Fabia

İleti Fabian » 30 Ekm 2012, 18:12

mustklc yazdı:km az olacak
boya darbe değişen olmayacak
lacivert kesinlikle olmaz
satan kişi anasının nikahını da verecek

..
Arkadaş konu açmış böyle cevaplar veriyorsun ! Saygılı ol arkadaş ! Ya da cevap yazma !
..
Herkes araba alırken bu tür detaylara dikkat ediyor. Kimse çöpte bulmuyor parayı. Adam efendice, saygılıca soru sormuş !
..
Konu kendi arabanı övmek olunca, senden hızlısı yok maşallah ! Yok benim aracın piyasası 17'ydi, 18 buçuğa aldım, yok içinde sıfır kokusu vardı, yok sigortası bi kere attı, yolda bırakmadı ...
Arabanda ne ABS var, ne Cdçalar var, ne Direksiyon ayarı var, ne güç var, küllüğünde ışık bile yok... Çocuk gibi Ankara'da buluşalım expertize sokalım, kimin arabası daha iyi falan ! Hep senin araban, hep senin araban !
..
Herkes araba piyasasını, mekaniğini, teknik özelliklerini bilmiyor. Üye oluyor, kazığı yememek için bilgi topluyor, fikir ediniyor..Sen burda oturmuş ahkâm kesiyorsun, üstüne üstlük terbiye sınırlarını zorluyorsun !
..
okurken sinir oldum yazılaına, cevap vermemek te elde değil !
Fabian
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: Fabian
Arabanız: Fabia

İleti emre14 » 30 Ekm 2012, 20:05

Bu araba arayan arkadaş 22-23 lira vermeyi zaten gözden çıkartmış elbette verdiği paraya göre araba arayacak. Aradığı arabalarında fiyatı o aralıkta zaten haklı ki gidipte o fiyatlara değişeni bilmem nesi olan aracı almıyor. Hakkını veriyorum diyo zaten ki öyle de fabia fiyatları.
emre14
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: Yunus Emre İpek
Arabanız: vw bora 2000 1.6 comfortline

ÖncekiSonraki

Fabia

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 8 misafir