Fabia 1.4 Tdi Ambiente 2007 model kaç lira eder?

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

Fabia 1.4 Tdi Ambiente 2007 model kaç lira eder?

İleti mustklc » 30 Ekm 2012, 21:37

Fabian yazdı:!

beğenmezsen çeker gidersin arkadaş. kimse sana bu konuyu aç oku demedi. üzerine vazife olmayan işlere karışma

WEB TABANLI ÇÖZÜMLER:
http://www.webkod.com/
BLOG:
http://www.webkod.com/blog/
Kullanıcı avatarı
mustklc
SCOUT
SCOUT

Ad Soyad: Mustafa KILIÇ
Nereden: Kırşehir
Arabanız: Skoda Fabia 1.4 TDI Classic

İleti kispest » 31 Ekm 2012, 02:17

Yok öyle iş, Mustafa Hoca'yı yedirmem. :D Bu mevzuda sonuna kadar haklıdır.

Esser kullanıcı adlı arkadaş güzelce nasıl bir araba istediğini anlatmış, üslubunda da bir sıkıntı yok da, adamı çileden çıkaracak derecede pimpirikli. Yok lacivert renk çiziği gösterir diyorlar, yok benim arkadaşlarım aracın piyasasını 20.000 olarak belirledi. Kim bu arkadaşlar kardeşim? Herkesin dediğine kulak asa asa araba mı alınır? Neticede piyasa Skoda'nın boktan arabalar olduğunu, ikinci el piyasasının hiç olmadığını iddia eden sığırlarla dolu, hangi birini dinleyeceksin?

Araca bakıyorsun; 2007 model dizel Fabia, üstelik de 60.000 km'de, hala 20.000 liradan falan bahsediyor. Neyle neyi satın almaya çalışıyor, tam bizim milletin kafası.
Kullanıcı avatarı
kispest
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Enes
Nereden: Ankara
Arabanız: Skoda Fabia (2005) 1.4 Special 101 HP

İleti Fabian » 31 Ekm 2012, 13:36

mustklc yazdı:
Fabian yazdı:!

beğenmezsen çeker gidersin arkadaş. kimse sana bu konuyu aç oku demedi. üzerine vazife olmayan işlere karışma

Haddini bil abisi.. hadi naş..
Fabian
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: Fabian
Nereden: İstanbul (Avr.)
Arabanız: Fabia

İleti umutgiray » 31 Ekm 2012, 13:41

olayı amma da uzattınız.
Kullanıcı avatarı
umutgiray
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: SALİH TEMİZ
Arabanız: WW Jetta Comfortline 2011 1.6 TDI Ot.

İleti hetepe » 31 Ekm 2012, 13:47

Naş la nuş la olmaz, burası kasımpaşa değil, muhabbetin de bir kuralı var, ağzımızı bozmayalım, derdimizi birbirimizi kırmadan anlatalım...birşey olacağından değil, kimse klavye başından kalkıp, kimseye birşey yapamaz ama klavyeyi de usturuplu kullanalım derim ben.
D ü n y a l ı l a r d a n t i s k i n i y o r u m (G.O.R.A.)
Dünya güzel sanıyordum...Kafam güzelmiş....
Kullanıcı avatarı
hetepe
RS
RS

Ad Soyad: Engin '73
Arabanız: Fabia 1,4TDI HB '08 80 PS

İleti Fabian » 31 Ekm 2012, 14:00

hetepe yazdı:Naş la nuş la olmaz, burası kasımpaşa değil, muhabbetin de bir kuralı var, ağzımızı bozmayalım, derdimizi birbirimizi kırmadan anlatalım...birşey olacağından değil, kimse klavye başından kalkıp, kimseye birşey yapamaz ama klavyeyi de usturuplu kullanalım derim ben.

daha önce bana yapmıştı. Forumdan atıldım bu vatandaşın yüzünden. Şimdi aynısını başkasına yapmasına tahammül edemiyorum. Yani, tahrik etmesine...
...
Aracında problemin olur, işten fırsat bulur forumda konu açarsın.
Sonra Mustklc denen vatandaş gelir, alay edercesine cevaplar azar..
'Yazmak zorunda değilsin' dersin, anlamaz..
sonunda forum kurallarını ihlal ettirip, üstüne de admine şikayet edip attırır !
..
SOnuçta herkes araba alırken özen gösterir. Adam lacivert istemiyor, çiziksiz istiyor vs..İsteyebilir, en doğal hakkıdır...
Kimse cevap yazmak zorunda da değildir.
Amaaaaa...
''Anasının nikahını da verelim'' diye terbiyesizce cevaplar yazıp insanları tahrik etmek etik değildir...

Etikse buyursun yazsın, biz yazmayalım.
Fabian
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: Fabian
Arabanız: Fabia

İleti hetepe » 31 Ekm 2012, 14:23

Daha önceden konunuz varsa durum farklı tabii ki, yorum yapmam o zaman...
Ama keşke özelden açıklayıcı mesaj yazıp, o kişiyi uyarsaydınız ya da daha önceki konuyu ''kendi açınızdan'' ona anlatsaydınız ki -varsa- hatasını kabullensin., belki şimdiki yorumları daha farklı olabilirdi..
Ankara buluşmalarından tanıdığım kadarıyla yapıcı, insan kırmayan bir kişidir kendisi.
''Benim amacım ne?'' diye sorarsan sadece ''gerginlik olmasın, tüm üyeler şurada stres atsın, muhabbet etsin, sorularına cevap bulsun'' dan başka birşey değildir.
İyi forumlar dilerim.
D ü n y a l ı l a r d a n t i s k i n i y o r u m (G.O.R.A.)
Dünya güzel sanıyordum...Kafam güzelmiş....
Kullanıcı avatarı
hetepe
RS
RS

Ad Soyad: Engin '73
Arabanız: Fabia 1,4TDI HB '08 80 PS

İleti erginbkr » 01 Kas 2012, 01:09

hetepe yazdı:Daha önceden konunuz varsa durum farklı tabii ki, yorum yapmam o zaman...
Ama keşke özelden açıklayıcı mesaj yazıp, o kişiyi uyarsaydınız ya da daha önceki konuyu ''kendi açınızdan'' ona anlatsaydınız ki -varsa- hatasını kabullensin., belki şimdiki yorumları daha farklı olabilirdi..
Ankara buluşmalarından tanıdığım kadarıyla yapıcı, insan kırmayan bir kişidir kendisi.
''Benim amacım ne?'' diye sorarsan sadece ''gerginlik olmasın, tüm üyeler şurada stres atsın, muhabbet etsin, sorularına cevap bulsun'' dan başka birşey değildir.
İyi forumlar dilerim.

+1
Kullanıcı avatarı
erginbkr
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: Ergin
Arabanız: BUGATTİ VEYRON Benzin+LPG

İleti akademisyenist » 04 Kas 2012, 11:55

ada_89 yazdı:arkadaşa katılıyorum mesela bende şu anda kullandığım araç 2007 1.4 TDI 80 bg araç km si daha 36000 de satmaya kalksam 20 ye mı satayım bende 60000 dekı araca 23000 değer diyorum bende.

km orjinal mi? 36000 biraz az geldi, ilk sahibimisiniz?
akademisyenist
Yeni Üye
Yeni Üye

Nereden: İstanbul (And.)

İleti forman37 » 04 Kas 2012, 17:09

tartısmaya gerek yok ustadlar
_FORMAN37_
_59 RE 132_

FAVORİT SİLVER LİNE
Kullanıcı avatarı
forman37
SCOUT
SCOUT

Ad Soyad: MUSTAFA ÖZCAN
Arabanız: NE ARABASI AMK?

İleti fabıa34 » 02 Oca 2013, 20:34

öncelikle herkese merhaba aranıza yeni katıldım istanbul anadolu yakasından..km konusuna gelince bende 1 yıl önce fabia aldım 2007 model ambiante dizel..en kısa zamanda resimlerini yükleyeceğim ve sonra km konusunda fikirlerinizi alıcam..size tavsiyem eğer biniciyseniz armudun sapı üzümün çöpü demeyin alın çok incelerseniz alamazsınız..birde alacağınız araba bakımlı ve temizse km sorun değil nitekim ben aldım km baya bi yüksek ama gören hayran kalıyor resimlerini koyunca sizde hak vericeksiniz..eğer uzun süre binmeyi düşünüyorsanız tabi...
fabıa34
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: xskodacıx
Arabanız: arabam yok

Önceki

Fabia

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 13 misafir