ankarada adam akıllı usta varmı deneme yanılma yapmayan.

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

ankarada adam akıllı usta varmı deneme yanılma yapmayan.

İleti xxx05 » 13 Kas 2012, 16:51

merhaba arkadaşlar

bi çok sorunum vardı .. ankarada 2 onemli ustaya gittim ama 2 sorun hala devam etmekte.
ankarada ustalar deneme yanılma yoluyla iş yapıyor bunu anladım.

airbag sorununu sözde çözdüler ama hala devam ediyor.birisi çözdüm bdaha yapmaz dedi 2. goturdugumde kontak açıkken koltugu ayarlama yapma dedi ondan yanıo o lamba dedi.ama yne ertesi gun aynı sorun oluştu airbaglar yandı.
diğer sorunda giderken gostergeler sıfırlanıp geri geliyor..bunuda sözde yaptılar ama hala devam ediyor.
gösterge sorununu gerçekten çözebilecek tanıdığınız varsa yardımcı olabilirmisiniz.

xxx05
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: sercan ışık
Nereden: Ankara
Arabanız: Skoda Fabia 1.4

İleti cemkeskin » 13 Kas 2012, 17:16

Arkadaşım. Herşeyden önce geçmiş olsun. Forumda daha önce bu konu işlenmişti. bir göz atıver. Belki sana fikir verir.

servis-yedek-parca-aksesuar/il-ve-ilcelerdeki-en-iyi-skoda-servisi-veya-tamirc-t8108.html?hilit=servis
UNUTMAYIN!!
FARLARINIZ YOLUNUZU AYDINLATMAK İÇİN. KARŞIDAKİ SÜRÜCÜNÜN GÖZBEBEĞİNİ AYDINLATMAK İÇİN DEĞİL.

07 JE 650
cemkeskin
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: Cem KESKİN
Nereden: İstanbul (And.)
Arabanız: FABIA 1.4 16V Sedan OV

İleti sarp85 » 14 Kas 2012, 22:52

audi volkswagen skoda bu üçüne bakan usta buldum trigerimi değiştirdim tertemiz iş yapıyor ağzında sigara yolun ortasın da iş yapıp vida kaybeden bi taraflarını zorlayarak çıkaran ustlardan değil biraz işçiliği fazla örneğin triger değşimine 150 tl verdim işcilik bu istersen telini veririm iskitlerde ara fikir al
Kullanıcı avatarı
sarp85
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: sencer sarp
Nereden: Ankara
Arabanız: fabia 1.4 classic

Fabia

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 3 misafir