1.4 Classic Sedan 2003 model Benzinli...

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

1.4 Classic Sedan 2003 model Benzinli...

İleti lazmurat... » 04 Arl 2012, 12:08

selamün aleyküm arkadaşlar öncelikle belirtmek istiyorum forum da yeniyim daha kusurlarımı maruz görün..

yaklaşık 3-4 aylık bir süredir skoda nın ilan sitelerindeki araçlarını takip ediyorum son bir kaç gündür bir araç üzerinde yoğunlaştım ama araç hakkında hiçbir bilgiye sahip değilim

bir büyüğüm tavsiyesi ile aracı bir tanıdığa kontrol ettirdik bir kaç çizik üzerindeki lokol boya haricinde bir eksiği görünmüyor dedi ama yine de sizin kendinizin bakması daha sağlıklı olur dedi bir başka büyüğüm de o tarz araçların masrafları daha fazla olur dedi ve bir nevi soğuttu beni araçtan bu aracın bana ilerde sağlayabileceği avantajlar ve dezavantajlar neler olabilir

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-o ... 5016/detay

aracın ilan detayları bu linkte mevcut bilgileriniz için şimdiden teşekkür ederim saygılar...

lazmurat...
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: Murat AKYILDIZ
Nereden: Kocaeli
Arabanız: 1.4 Classic Sedan

İleti Bluedays » 04 Arl 2012, 12:20

Ve Aleyna Aleyküm Selam.
Foruma hoşgeldiniz.
Dostum, ilandaki araç 180.000 km'de görünüyor.
Bana göre bu km ve modeldeki bir araç için fiyat biraz uçuk kaçmış.
Ayrıca ucuzda olsa, size tavsiyem daha az km olan araçlara yönelmeniz.
Neticede 180.000 km kullanılan bir araç bu, birçok parçanın miladı dolmak üzere olabilir ve bu size ekstra masraf çıkarabilir.
Sizler, yani yeni Türkiye'nin genç evlatları! Yorulsanız dahi beni takip edeceksiniz, Dinlenmemek üzere yürümeye karar verenler, asla ve asla yorulmazlar.Türk Gençliği gayeye, bizim yüksek idealimize durmadan, yorulmadan yürüyecektir. M.Kemal ATATÜRK
Kullanıcı avatarı
Bluedays
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: Alem Adam
Nereden: Ankara
Arabanız: 2005 Fabia 1.4 Special HB 101 Hp

İleti cemkeskin » 04 Arl 2012, 12:33

Ve Aleyna Aleyküm Selam.
Ben eylül ayında 2003 model comfort benzin + lpg otomatik viteslisini 14500 e aldım.
Benim de aracımın kilometresi yüksek (170000). Bana biraz fiyatı yüksek geldi. Baktığında içine sindiyse max 15000 verilir. Ne kadar temizde olsa km ve yıl faktörünü göz önünde bulundurman gerekir.
Kolay gelsin.
UNUTMAYIN!!
FARLARINIZ YOLUNUZU AYDINLATMAK İÇİN. KARŞIDAKİ SÜRÜCÜNÜN GÖZBEBEĞİNİ AYDINLATMAK İÇİN DEĞİL.

07 JE 650
cemkeskin
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: Cem KESKİN
Nereden: İstanbul (And.)
Arabanız: FABIA 1.4 16V Sedan OV

İleti lazmurat... » 04 Arl 2012, 16:58

Arkadaşlar Verdiğiniz Bilgilerden Dolayı Çok Teşekkür Ederim Aracı Almak dan Vazgeçtim Hem km si hemde modeli vazgeçmem de etkili oldu

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-o ... 8416/detay

Yarın bu Aracı bakmaya Gideceğim Bunun hakkında Bir Bilgi Verebilir misiniz acaba
lazmurat...
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: Murat AKYILDIZ
Nereden: Kocaeli
Arabanız: 1.4 Classic Sedan

İleti Bluedays » 04 Arl 2012, 17:25

Aracı çok beğensen bile mutlaka bir yetkili servise götürüp, 101 nokta ekspertizi yap.
Özellikle bizim araçlarda kronik olan direksiyon pompası arızasını kontrol ettir. Gerçi durduğu yerde pek belli etmez ama yinede baktırmakta fayda var.
Sizler, yani yeni Türkiye'nin genç evlatları! Yorulsanız dahi beni takip edeceksiniz, Dinlenmemek üzere yürümeye karar verenler, asla ve asla yorulmazlar.Türk Gençliği gayeye, bizim yüksek idealimize durmadan, yorulmadan yürüyecektir. M.Kemal ATATÜRK
Kullanıcı avatarı
Bluedays
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: Alem Adam
Arabanız: 2005 Fabia 1.4 Special HB 101 Hp

İleti erciyes » 04 Arl 2012, 18:10

s.a arkadaşlar ilandaki araç benim aracım yorumlarınız için teşekürler arkadaşada ilgisdi için teşekür ederim. aracımda birtek eksigim yok yakıt sorunu vardı onuda çözdüm, istenılen yerde (yetkili servis) ekspertiz yapılabilir. degişen parçalar, baskı balata yeni degişti, lpg sini komle söktürdüm yenıledim, triyer degiştirdim, buji leri ve ateşleme bobinlerini komple yeniledim, lamda sensörleri ön arka yeniledim, ön takım komple yeni, ve bunların üzerini lastık ve jantları kendim taktım. aracı satma sebebim sedan araç olmasıdır, hem daha spor bir araç hemde model yukseltmek amaçlı satlıktır km. 180000 bınde ama gram eksiltme yoktur alırken bende heryere baktırdım alacak arkadaşda istenılen yere baktıra bilirdi. arabanın degerine gelince arkadaşların piyasayı bir dolaşmasını daha sonra yorum yapmalarını tavsiye ederim saygılar.
erciyes
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: kazım özdemir
Nereden: İstanbul (Avr.)
Arabanız: fabıa

İleti kispest » 04 Arl 2012, 20:16

kazım kazım yazdı:s.a arkadaşlar ilandaki araç benim aracım yorumlarınız için teşekürler arkadaşada ilgisdi için teşekür ederim. aracımda birtek eksigim yok yakıt sorunu vardı onuda çözdüm, istenılen yerde (yetkili servis) ekspertiz yapılabilir. degişen parçalar, baskı balata yeni degişti, lpg sini komle söktürdüm yenıledim, triyer degiştirdim, buji leri ve ateşleme bobinlerini komple yeniledim, lamda sensörleri ön arka yeniledim, ön takım komple yeni, ve bunların üzerini lastık ve jantları kendim taktım. aracı satma sebebim sedan araç olmasıdır, hem daha spor bir araç hemde model yukseltmek amaçlı satlıktır km. 180000 bınde ama gram eksiltme yoktur alırken bende heryere baktırdım alacak arkadaşda istenılen yere baktıra bilirdi. arabanın degerine gelince arkadaşların piyasayı bir dolaşmasını daha sonra yorum yapmalarını tavsiye ederim saygılar.

Kazım kardeşim, yakıt sorununu nasıl çözmeyi başardın? Sıkıntı tam olarak neymiş? Son durum nedir, aydınlatır mısın?
Kullanıcı avatarı
kispest
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Enes
Arabanız: Skoda Fabia (2005) 1.4 Special 101 HP

İleti erciyes » 04 Arl 2012, 20:33

lambda sensörü tek olarak degişmiyormuş arkayı degiştirdim sorun çözüldü. vw grubu araçlarda ikisini degiştirmek gerekiyoprmuş. yani arkadaşlar yakıt sorunu sensörden oldugunda kesınlıkle çiftını degiştşirin.
erciyes
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: kazım özdemir
Nereden: İstanbul (Avr.)
Arabanız: fabıa

Fabia

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 6 misafir