Fabia cam problemi.

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

Fabia cam problemi.

İleti T.T. » 10 Arl 2012, 16:15

kendin tamir etmiyeceksen alma... Zaten tamirciye de vereceğin için aynı paraya mal olur. Onlar da malzeme var.

Kullanıcı avatarı
T.T.
AMBIENTE
AMBIENTE

Nereden: Ankara
Arabanız: Skoda Fabia 2004 1.2 47 Kw Kit : Lovato EasyFast

İleti sarp85 » 12 Arl 2012, 00:48

serqet yazdı:
sarp85 yazdı:sakın tamir ederim sararıma gelme 10 tl ye telin sarıldığı göbek var onu al 30 tl de teli 50 de işçilik ver kurtul ben tamam tamir et dedim yaptı sorun yok 5. aç kapamada tekrar çatır çutur bide bu çok önemli :!: KAPIYI DAHA ÖNCE SÖKMÜŞ BİRİNE YAPTIR :!: AYNALARI AYARLADIĞIN TUŞUN OLDUĞU KISMI ANLAMAYAN SÖKERSE GARANTİ KIRAR DİŞİNİ BENİMKİNİ KIRDI çift taraflı bantla hallettim ama içime ne oturdu hocam ANLAYANA 20 FAZLA VER ANLAYANA TAKTIR skoda fabia yaptınmı diye sor yaptım der ama mal gibi açmak için bi aşağı bir yukarı bakarsa teşekkürler de al arabanı çık..Hayırlı akşamlar....

O dediğin tırnak daha önceden kırıldı zaten hocam sıkıntı yok :D kırılan tarada 3 kat elektrikçi bandı sardım tutuyo o şekilde. birde şu malzeme var satılan alsam uyarmı acaba bilginiz var mı?

http://urun.gittigidiyor.com/garaj/skod ... g-52727992

geç gördüm evet aynen bu şekilde başında dur düzgün sarsın göbek plastik hemen kırılıyo
Kullanıcı avatarı
sarp85
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: sencer sarp
Arabanız: fabia 1.4 classic

İleti identity » 12 Arl 2012, 14:01

Merhaba.3 ay önce aynı durum benim başımada geldi cam krikosu plastik makaradan olusan mekanizmasına tel dolanıp kırmış çatur çutur etti cam düştü camcılar da halledebilirsin zira kapıdaki muhafazada perçinler var kendini sökme şansın az söksende yeniden perçin yapabilmen için makinası lazım...yalnız dikkat et en son camı sıkarken altındaki civataları fazlaca sıkmasınlar yoksa benim cam gibi parçalanır...ben serviste yaptırmıştım Allah tan da kırdıkları camımıda yenilediler...
identity
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti xxx05 » 17 Arl 2012, 21:30

arkadaşım aynı sorunu ben yasadım otobanda giderken camı açınca aynı ses geldi ve 2 gun sonra cam inip kalkmamaya basladı 80 tl ya maloldu.çok önemli bişey değil.hızlı giderken sakın camı açmayın derim kazasız srusler dilerim.
xxx05
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: sercan ışık
Arabanız: Skoda Fabia 1.4

Önceki

Fabia

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 8 misafir