CAM OTOMATİĞİ BEYNİ ARIZASI

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

CAM OTOMATİĞİ BEYNİ ARIZASI

İleti SERHAT ATAÇER » 11 Arl 2012, 19:03

2007 MOD. FABİA ARACIMA HAFTA SONU BİNDİĞİMDE ÖN KAPI CAMLARININ CALIŞMADIĞINI GÖRDÜM VE OTO ELEKTKTRİKÇİYE GİTTİM KONTROL ETTİĞİNDE SİGORTALAR SAĞLAM VE CAM ACMA KAPAMA DÜĞMELERE AKIM GELİYORDU ARACIN BİLGİSAYARA BAĞLANIP ARIZANIN TESPİTİNİN GEREKTİĞİNİ MUHTEMELEN BEYİN İLE ALAKALI OLACAĞINI SÖYLEDİ ARACI BİLGİSAYARA BAĞLATTIĞIMDA HER HANGİ BİR ARIZA VERMEDİ TESPİT EDİLEMEDİ AKÜ KUTUP BAŞINI SÖKTÜLER VE SIRA İLE ÖNCE SAĞ KAPI 30 DK. KADAR SONRADA SOL KAPI CAMI CALIŞMAYA BAŞLADI USTA İLE GÖRÜŞTÜM VE TEKRAR ARIZA YAPTIĞINDA CAMLAR İLE İLGİLİ BEYNİN OLDUĞUNU VE ONUN SÖKÜLÜP İNCELENMESİ GEREKTİĞİNİ BİLDİTDİ BU GÜN YANİ ARIZADAN ÜÇ GÜN SONRA ARACA BİNDİĞİMDE CAMLAR TEKRAR CALIŞMIYORDU USTAYA GİTMEKTEN BAŞKA NE YAPMAM GEREKİYOR KONU İLE İLGİLİ BİLGİLERİNİZİ PAYLAŞMANIZI İSTİYORUM

SERHAT ATAÇER
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: SERHAT ATAÇER
Nereden: Tekirdağ
Arabanız: 2007 1.4 FABİA CLS

İleti SERHAT ATAÇER » 14 Arl 2012, 20:09

HİÇ Mİ PAYLAŞACAK BİLGİNİZ YOKK
SERHAT ATAÇER
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: SERHAT ATAÇER
Nereden: Tekirdağ
Arabanız: 2007 1.4 FABİA CLS

İleti selcukcp » 17 Arl 2012, 21:32

hocam sorunu ilk defa duydum ben. Benim arabada fabia evet bazen camlar isteğim dışı iniyo kalkıyo ama genel anlamda seninki kadar sorun çıkarmamıştır hiç.
selcukcp
Yeni Üye
Yeni Üye

Ad Soyad: fabis
Nereden: Kayseri
Arabanız: fabia comfort 1.4 68 8 valf

Fabia

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 19 misafir