park lambası açık kaldı

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

park lambası açık kaldı

İleti formika » 25 Mar 2013, 05:05

geçen günü aracımı park ettim parkları söndürdüm tam uzaklaşacaktım parkların bir tarafı yanıyor diğer tarafı kapalıydı ilginçtir bu şekilde başka fabyaları park halinde bir tarafı yanık bir tarafı sönük şekilde gördüğüm olmuştur acaba fabyalarda kronik sorun mu gündüz olupta farketmesek aküyü bitrir yada sorun ne olabilir..?

Kullanıcı avatarı
formika
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: ali şirin
Nereden: Sakarya
Arabanız: skoda fabya 2001

İleti efilefil » 25 Mar 2013, 08:18

Merhaba Bu bir sorun değil özellikliktir. Tüm alman araçlarında olan bir özellik, arabanızda stop edilmiş durumda iken sinyal kolu ne tarafta ise , otarafın park lambaları yanar fakat araçtan çıkarken lambanızın açık kaldığını hatırlatmak için siren çalmaktadır, ama kapı switchiniz bozuk ise hiç bir uyarı almamış olabilirsiniz.
Kullanıcı avatarı
efilefil
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: Cihat KELEŞ
Nereden: Ankara
Arabanız: 2012 Octavia DGS 7 İleri Dizel Ambition Beyaz

İleti forman37 » 25 Mar 2013, 13:00

efilefil yazdı:Merhaba Bu bir sorun değil özellikliktir. Tüm alman araçlarında olan bir özellik, arabanızda stop edilmiş durumda iken sinyal kolu ne tarafta ise , otarafın park lambaları yanar fakat araçtan çıkarken lambanızın açık kaldığını hatırlatmak için siren çalmaktadır, ama kapı switchiniz bozuk ise hiç bir uyarı almamış olabilirsiniz.

gereklı acıklama yapıldı zaten bu korkulucak bısey degıl bı ozellıktır . bun usadece bızım favorıt formanlar yapmıyo :) hayırlı gunler
_FORMAN37_
_59 RE 132_

FAVORİT SİLVER LİNE
Kullanıcı avatarı
forman37
SCOUT
SCOUT

Ad Soyad: MUSTAFA ÖZCAN
Nereden: İstanbul (Avr.)
Arabanız: NE ARABASI AMK?

İleti formika » 26 Mar 2013, 00:38

teşekkürler arkadaşlar arabaya yeni yeni alışıyorum evet araçtan inerken herhangi bir butonu açık unuttum mu uyarı sesi geliyordu şimdi anladım..;)
Kullanıcı avatarı
formika
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: ali şirin
Nereden: Sakarya
Arabanız: skoda fabya 2001

Fabia

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 15 misafir