Ankara'da Kaporta Boya Ustası

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

Ankara'da Kaporta Boya Ustası

İleti kispest » 11 Tem 2013, 16:48

Pazartesi günü ufak çaplı bir kaza yaptım. Arkasına bakmadan geri geri gelen bir vatandaş arka tampona vurdu. Hasar ufak bir boya kalkmasından ibaret. Ezik, göçük falan hiçbir şey yok. Allah hepimizi beterinden saklasın.

Arabama vuran arkadaş zararımı karşılayacak. Ben de aracı Şaşmaz'daki ustama götürdüm, beni bir kaportacıya yönlendirdi. Kaportacı tam anlamıyla yavşağın biri çıktı. "100 liraya yaparım" dedi, eyvallah dedik. "Madem adam zararını karşılayacak, sen ustam 200 lira istiyor de, 100 lirasını da cebe atarsın" diyor bana. Bunu diyen adamın benden kazanacak 10 kuruşu olamaz. Güvenip de arabamı da emanet etmem böylesine.

Şimdi sizden ricam, beni Ankara'da güvenilir bir kaporta ustasına yönlendirmeniz. Hatta forumumuzda varsa onun dükkanına geleyim.

Kullanıcı avatarı
kispest
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Enes
Nereden: Ankara
Arabanız: Skoda Fabia (2005) 1.4 Special 101 HP

İleti mustklc » 11 Tem 2013, 16:59

kaportacıların çoğu böyle meşrep oluyor sigorta vs işleriyle çok uğraştıklarından. forumdan fatih usta var rot balansçı. onun yanına giderseniz , sizi kendi gibi sağlam, mert, dürüst güvenilir birine yönlendirir. liseyi sağa alınca soldaki sokakların birinin en başında dumanlar rot balans, türkyılmazın bir ya da iki altı.
WEB TABANLI ÇÖZÜMLER:
http://www.webkod.com/
BLOG:
http://www.webkod.com/blog/
Kullanıcı avatarı
mustklc
SCOUT
SCOUT

Ad Soyad: Mustafa KILIÇ
Nereden: Kırşehir
Arabanız: Skoda Fabia 1.4 TDI Classic

İleti cirmak » 11 Tem 2013, 19:21

Çok geçmiş olsun. Kaporta boya konusunda çok büyük övgülerle duyduğum Ankara da Nail Oto var. Gidip konuşup tavrına göre yaptırırsın.
cirmak
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: Cem
Arabanız: Fabia 1.4 74 kw Elegance

İleti kispest » 12 Tem 2013, 01:06

mustklc yazdı:kaportacıların çoğu böyle meşrep oluyor sigorta vs işleriyle çok uğraştıklarından. forumdan fatih usta var rot balansçı. onun yanına giderseniz , sizi kendi gibi sağlam, mert, dürüst güvenilir birine yönlendirir. liseyi sağa alınca soldaki sokakların birinin en başında dumanlar rot balans, türkyılmazın bir ya da iki altı.

Hocam Fatih Usta'nın telefonu sende mevcut mudur?
Kullanıcı avatarı
kispest
AMBIENTE
AMBIENTE

İleti kispest » 12 Tem 2013, 01:09

cirmak yazdı:Çok geçmiş olsun. Kaporta boya konusunda çok büyük övgülerle duyduğum Ankara da Nail Oto var. Gidip konuşup tavrına göre yaptırırsın.

Çok teşekkürler. Nail Oto'nun internet sitesini inceledim. Kaliteli görünüyor. Yarın bir telefon edeceğim.
Kullanıcı avatarı
kispest
AMBIENTE
AMBIENTE

İleti hetepe » 12 Tem 2013, 20:53

şaşmazda 2002 stop un alt sokağında doğan kaporta var, yaşlı bir amca...işini biliyor, öneririm...
D ü n y a l ı l a r d a n t i s k i n i y o r u m (G.O.R.A.)
Dünya güzel sanıyordum...Kafam güzelmiş....
Kullanıcı avatarı
hetepe
RS
RS

Ad Soyad: Engin '73
Arabanız: Fabia 1,4TDI HB '08 80 PS

Fabia

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 3 misafir