roomster 1.2 12v acil cevap bekliyorum

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

roomster 1.2 12v acil cevap bekliyorum

İleti hakanerdogan » 22 Eyl 2007, 22:42

[quote="lazianke"]

ellerine klavyene  sağlık hakan.arkadaş araba almış daha binmeden hevesi kursağında kalacaktı.

[/QUOTE]

daha okumadı bi okusunda rahatlasın LOL

haa bu arada tim kardeş, bak bi konu var 1.2 ler gitmiyorda değil diye. orda resimler var bak bakalım kaç basmış 1.2 ler....   biz dizel 80 beygir şöle tork böle tork böle rampa canavarı falan diyozda, düzde 1.2 nin bi farkı kalmıyo, iyi gidiyo.

hakanerdogan
ELEGANCE
ELEGANCE

İleti mygokhan » 23 Eyl 2007, 00:13

keşke imkan olsada 1.2 roomi alsak :) valla 1.2 nin tadını alan vazgeçmesi zor olur..
Skoda Fabia 2011 1.2 70 HP
mygokhan
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Gökhan
Nereden: Bursa
Arabanız: Skoda Fabia II FL 1.2

İleti tim-701 » 23 Eyl 2007, 00:24

hay allah razı olsun hakan kardeş valla inan rahatladım.sanada saol lazianke ve mygokan rahatladım. hakan haklısın onu bende dusundum adamlar gitmeyen motoryapsa neden taksınlarki romiyee. alan adam kerizmii kadar para verecek bide memnun kalmayacak valla adama açarlar tazminatı turkiye pazarına da sokmazlar yanii.neyse saolun varolun daha arabama binmeden hevesim kaçacaktı.şimdi rahatladım. ozaman desenize şehiriçi için ideal bi arabadan farkı yok.
tim-701
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti mygokhan » 23 Eyl 2007, 00:28

[quote="tim-701"]hay allah razı olsun hakan kardeş valla inan rahatladım.sanada saol lazianke ve mygokan rahatladım. hakan haklısın onu bende dusundum adamlar gitmeyen motoryapsa neden taksınlarki romiyee. alan adam kerizmii kadar para verecek bide memnun kalmayacak valla adama açarlar tazminatı turkiye pazarına da sokmazlar yanii.neyse saolun varolun daha arabama binmeden hevesim kaçacaktı.şimdi rahatladım. ozaman desenize şehiriçi için ideal bi arabadan farkı yok.[/QUOTE]

al da görelim fotoğraflarını :) kaça almıştın ayrıca ??
Skoda Fabia 2011 1.2 70 HP
mygokhan
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Gökhan
Nereden: Bursa
Arabanız: Skoda Fabia II FL 1.2

İleti hakanerdogan » 23 Eyl 2007, 00:44

[quote="tim-701"]hay allah razı olsun hakan kardeş valla inan rahatladım.sanada saol lazianke ve mygokan rahatladım. hakan haklısın onu bende dusundum adamlar gitmeyen motoryapsa neden taksınlarki romiyee. alan adam kerizmii kadar para verecek bide memnun kalmayacak valla adama açarlar tazminatı turkiye pazarına da sokmazlar yanii.neyse saolun varolun daha arabama binmeden hevesim kaçacaktı.şimdi rahatladım. ozaman desenize şehiriçi için ideal bi arabadan farkı yok.[/QUOTE]

hem şehir içi ideal bi araba, hemde uzun yolda, mülayim kullanımda gör bak tüketim konusunda harikalar yaratacak.

canını sıkma. çok mu sıkıldın sakin gitmekten; bas sonuna kadar, sonuçta bu 21.yüzyıl teknolojisinin motoru değil mi? 4 le anadımmı ver dibine gazı bitir rampayı... o 1.2 motor 4000-5000 devri çevirmeyecek mi sandın otoyolda, sonra 5 le, bak gör ne biçim süratlere çıkar.

benzinli motor abi bu, devirlenir...
hakanerdogan
ELEGANCE
ELEGANCE

İleti gurcanozt » 23 Eyl 2007, 00:51

arkadaşım hayırlı olsun.güle güle kullan.standart bir araç kullanıcısı isen hiç bir şey olmaz.ben de 1.3 64hp felicia var.valla canavar gibi.aracının keyfini çıkar.4le çıkacağın rampayı 3le çıkarsın o kadar.
Kullanıcı avatarı
gurcanozt
Yeni Üye
Yeni Üye

Nereden: İstanbul (And.)
Arabanız: Skoda Roomster 1.6

İleti irfant » 23 Eyl 2007, 10:00

1.2 motor, çoğu 1.4 araçtan daha seri, 0-50 km hızlanması daha kısa...

Ekonomi için ideal. Ben aracımla uzun yol yaptım zaten 99 km olan sürat limitini aşmadan gidiyorsun zaten. Otoyolda da max sürat 120, bu süratlerde çooook rahat gidersin. Ayrıca rampaya gelmeden vites küçültürsen, yüksek devirde 4000 civarında, bayılmadan çıkarsın.
irfant
Yeni Üye
Yeni Üye

Nereden: İstanbul (And.)
Arabanız: Fabia 1.2 TSI DSG 2011

Önceki

Fabia

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 10 misafir