Sıralı LPG taktırmak istiyorum aracıma önerileriniz

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

Sıralı LPG taktırmak istiyorum aracıma önerileriniz

İleti Mustafa_FF » 24 Ekm 2013, 20:05

Tüm forumdaki ve skoda kullanıcı arkdaslarıma saygı ve sevgilerimi sunuyorum arkdaslar daha dün yeni arac aldım 2011 model SKODA FABİA 1.4 AMBİANTE DYNAMİC 16 VALF BENZİNLİ aracımın muayenesi gelecek ay,, bende muayene girmeden aracıma tüp taktırıp sonra muayeneye girmek istiyorum ama bu araçlara en iyi en güvenilir ve en sağlam sıralı LPG marka önerileriniz nelerdir en kullanışlı motora en uyumlu ve en iyisi hangisiyse onu taktıracam siz değerli arkdaslarımdan ricam hem kulanan hemde bilen arkdsalarımın bana hem LPG markası olarak hemde fiyatı olarak değerli bilgilerinizi paylaşmanız şimdiden teşekkür ediyorum ilginize . .

Mustafa_FF
Yeni Üye
Yeni Üye

Ad Soyad: Mustafa
Nereden: Elazığ
Arabanız: Skoda Fabia 1.4 Ambiante Dynamic 16 Valf

İleti kispest » 24 Ekm 2013, 20:13

Hoşgeldiniz. Forumda neredeyse her marka LPG kitini kullanan arkadaşımız mevcut. Atiker'den BRC'ye, Lovato'dan Landirenzo'ya... Hemen hemen herkes de memnun görünüyor. Bende de OMVL marka LPG tertibatı mevcut. Son derece memnunum, en ufak sorun yaşamadım çok şükür.

LPG taktırırken markadan ziyade çok çok daha önemli olan tertibatı kuran ustanın işinin ehli olması. Usta işini iyi bilmiyorsa Prins de taktırsanız sorun yaşarsınız. İyi bir usta bulun, gerisini kafaya takmayın. Emin olun çok memnun olacaksınız.
Kullanıcı avatarı
kispest
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Enes
Nereden: Ankara
Arabanız: Skoda Fabia (2005) 1.4 Special 101 HP

İleti erginbkr » 24 Ekm 2013, 20:34

kispest yazdı:Hoşgeldiniz. Forumda neredeyse her marka LPG kitini kullanan arkadaşımız mevcut. Atiker'den BRC'ye, Lovato'dan Landirenzo'ya... Hemen hemen herkes de memnun görünüyor. Bende de OMVL marka LPG tertibatı mevcut. Son derece memnunum, en ufak sorun yaşamadım çok şükür.

LPG taktırırken markadan ziyade çok çok daha önemli olan tertibatı kuran ustanın işinin ehli olması. Usta işini iyi bilmiyorsa Prins de taktırsanız sorun yaşarsınız. İyi bir usta bulun, gerisini kafaya takmayın. Emin olun çok memnun olacaksınız.

gerekli herşeyi söylemiş enes...
Kullanıcı avatarı
erginbkr
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: Ergin
Nereden: İstanbul (Avr.)
Arabanız: BUGATTİ VEYRON Benzin+LPG

İleti feliş » 24 Ekm 2013, 20:44

Hoşgeldiniz aracınız hayırlı uğurlu olsun, arkadaşların dediği gibi en önemlisi usta iyi olacak, bizim felişte lovato vardı araç stop edip duruyordu usta kaputu bi açtı bu neymiş dedi adamlar sanki doğalgaz döşemiş gibi oradan oraya kablo, hortum vs. doldurmuş dedi onları söktü şimdi atiker taktırdık inanın arabanın motorunu takıldıktan sonra daha net görmeye başladık neyse kafanızı şişirdim kusura bakmayın iyi günler
Kullanıcı avatarı
feliş
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: yunus KÖKSAL
Nereden: Kırıkkale
Arabanız: SKODA FELİCİA 1.3MPİ COMBİ GLXİ

İleti Mustafa_FF » 25 Ekm 2013, 11:59

ilginize ve desteğinize teşekkür ederim sıralı BRC de iyi LPG deniyor bakalım yine sanayide gidip BRC,Landirenzo ve Tartarini bu üç LPG yi sorduracam
Mustafa_FF
Yeni Üye
Yeni Üye

Ad Soyad: Mustafa
Nereden: Elazığ
Arabanız: Skoda Fabia 1.4 Ambiante Dynamic 16 Valf

Fabia

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Hakki ve 11 misafir