tampon değişimi

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

tampon değişimi

İleti formika » 03 Arl 2013, 15:23

arkadaşlar yaklaşık 1 hafta önce ufak bir kaza geçirdim ön ve arka tampon hasar gördü değişmesi gerekiyor bu tamponların nasıl söküldüğü hakkında bilgi verecek varsa lütfen cevap bekliyorum mümkünse fotoğraflı t.ş.k

Kullanıcı avatarı
formika
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: ali şirin
Nereden: Sakarya
Arabanız: skoda fabya 2001

İleti fabiatik » 02 Nis 2014, 15:06

formika yazdı:arkadaşlar yaklaşık 1 hafta önce ufak bir kaza geçirdim ön ve arka tampon hasar gördü değişmesi gerekiyor bu tamponların nasıl söküldüğü hakkında bilgi verecek varsa lütfen cevap bekliyorum mümkünse fotoğraflı t.ş.k

Merhaba arkadaşlar (abiler ve kardeşler) öncelikle adım Mehmet ve istanbul Anadolu yakasında ikamet ediyorum herkese yardımları için şimdiden teşekkür ederim.
Yeni bir konu açmak yerine daha önce açılmış bir başlık üzerinden sormak istedim. 2001 Fabia Elegance araca sahibim malum bizim fabia 1`ler yanlış bilmiyorsam eğer 2005 ve sonrasında makyajlandı ve değişikliklerden biri de ön tampon oldu şimdi benim sorum ben kendi aracımın yani 2001 model fabia tamponunu 2005 model fabia tamponu ile değiştirmek istersem tampon ve tırnaklar uyar mı daha önce uygulayan varsa ve bizi de bilgilendirebilir ise çok müteşekkir olurum. Tekrar ilgilenecek herkese çok teşekkür ederim.
2011 FABİA AMBİENTE 1.2
2001 FABİA ELEGANCE 1.4

TRAFİKTE ÖNCE SAYGI VE NEZAKET :)
fabiatik
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: Mehmet
Nereden: İstanbul (And.)
Arabanız: Skoda Fabia 2001 1.4 ELEGANCE

İleti hetepe » 04 Nis 2014, 08:48

Sorunsuz uyar, ''-belki-'' iki yandaki çamurluk ile far arasında kalan yerde bulunan plastik tampon tutucusu farklı olabilir ki o da zayıf olasılık.
D ü n y a l ı l a r d a n t i s k i n i y o r u m (G.O.R.A.)
Dünya güzel sanıyordum...Kafam güzelmiş....
Kullanıcı avatarı
hetepe
RS
RS

Ad Soyad: Engin '73
Nereden: Ankara
Arabanız: Fabia 1,4TDI HB '08 80 PS

İleti fabiatik » 04 Nis 2014, 16:27

hetepe yazdı:Sorunsuz uyar, ''-belki-'' iki yandaki çamurluk ile far arasında kalan yerde bulunan plastik tampon tutucusu farklı olabilir ki o da zayıf olasılık.

Teşekkürler engin abi sen uyar diyorsan uyuyordur senin bilgilerine güveniyorum forumu sürekli takip ediyorum ama pek yazamıyorum ve senin forumdaki katkılarını takdir ediyorum Allah razı olsun abi :)
2011 FABİA AMBİENTE 1.2
2001 FABİA ELEGANCE 1.4

TRAFİKTE ÖNCE SAYGI VE NEZAKET :)
fabiatik
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: Mehmet
Nereden: İstanbul (And.)
Arabanız: Skoda Fabia 2001 1.4 ELEGANCE

Fabia

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 11 misafir