Sizce bu araba nasıl? Tecrübeli arkadaşlar yardım

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

Sizce bu araba nasıl? Tecrübeli arkadaşlar yardım

İleti matrixss » 25 Arl 2013, 10:47

Arkadaşımın daha önce fabiası olduğudan araba hakkında az çok bişeyler biliyorum Özellikle bi ara içeriye hava akışını açıp kapatan kapakta arıza çıkınca arabayı biraz sökmüştük o zaman kalitesini daha bi anladım Kendime bi skoda fabia almak istiyorum.
http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-skoda-bayan-doktordan-cok-temiz-147559232/detay
bu ilandaki araç sizce nasıl 2004 1.4 16v 100000 km 18000 pazarlığa daha girmedim tüpsüz

matrixss
Yeni Üye
Yeni Üye

Nereden: Balıkesir

İleti blauzahn » 25 Arl 2013, 14:21

Hiç tüp takılmamış ise tercih edilebilir fakat araç sağ tarafından minibüs ile kazaya girmiş.. Onun hasarını varsa resimlerini filan biraz araştırın derim..
blauzahn
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Kürşad
Nereden: Ankara
Arabanız: Honda Jazz

İleti matrixss » 25 Arl 2013, 15:08

Nerden öğrendin acayip hızlısın
matrixss
Yeni Üye
Yeni Üye

Nereden: Balıkesir

İleti Muammer OCAK » 10 Oca 2014, 23:30

Mesajda geç mi kaldım bilmiyorum ama aracın ön düzeni hasar almamışsa kaportanın hiç önemi yok.Teknoloji iyi.Gayet güzel tamir yapılabiliyor.Gaz takılı olsa da önemli değil.Fakat çok iyi bir usta bulman lazım olabilecek arızalar için.Beceriksiz ustalar sayesinde iyi bir fabıa'cı oldum.Artık motor arızalarını da yapabiliyorum.Kulakdan dolma dedikodu arızalarına kıymet vermeyin.Araçta ABS ve ikinci öncelikli ASR olmasını tercih edin.Bu araçlar VW üretimi ve çok güzel.Süper yol tutuşu,zarif kullanım,ekonomik yakıt,gücüne göre iyi performans.Sadece binmek için bunlar yeterli.Akıllı kullananlar için sırtı yere gelmez.Saygılar.
Muammer OCAK
Yeni Üye
Yeni Üye

Ad Soyad: Muammer OCAK
Nereden: İstanbul (Avr.)
Arabanız: SKODA FABIA COMBİ SPESİAL

Fabia

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 13 misafir