airbag lambası

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

airbag lambası

İleti derude » 04 Ekm 2007, 20:03

[quote="lazianke"][quote="derude"]şu anda en yakınımda (150km)Smile vw servisi var bakalım vag-com bağlatmaya ikna edebilecekmiyizErmm[/QUOTE]
giresunda neredesiniz. iç taraftasınız galiba.bulancakta vw bayii fatih oto var ya, yol üstü orada halledebilirsiniz.
[/QUOTE]

ewet var, ama skoda araçlarına bakmadıklarını duymuştum, zaten dediğim 150 km lik yer orası. Yaşadığım yer biraz içerde deConfused

derude
CLASSIC
CLASSIC

İleti mehmetunal48 » 29 Oca 2008, 13:07

[quote="derude"]Herkese iyi akşamlar arkadaşlar, bugün fabinin park lambası sigortasını değiştirmeye çalışırken bi kaç sigorta daha söküp taktımSmile. Sanırım bunlardan biri araç beyninin sigortası imiş, sonra airbag lambası yanmaya başladıCry baktım düzelmeyecek servisi aradım, servis; araçta sistemin elektriği kesilince o lamba yanar onu ancak vag-comla söndürebilirsiniz dedi. Bu durum başına gelen varmı acaba, birde vag-com şu an bana çok uzak. bu lambayı söndürmek başka türlü mümkün mü? bir de acaba bu haliyle airbag devredışı mı. teşekkürler. (fabia 2006)[/QUOTE] benim octinin cumartesi günü motor elekriği arızalambası yanmıştı bilgisayar proğramı olan bir tamircim vardı bağladı 1 dak.çözdü.para istemez dedi.yani laptopu var aracın model ve yılını girdi hemen halloldu,herhangi bir bilgisayarı olan yapabilir tabii ki proğram yüklüyse ki zaten vardır.formatlama yapmıyorlar ama arıza işini hallediyorlar.
mehmetunal48
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti BlueVRS » 29 Oca 2008, 13:54

kardeş teyp leri kodlumu skoda araçların bilmiyorum ama bana reno yetkili servisindeki arkadaşım artı (+) kutup başını sök bir-iki dakika bekle tekrar tak dedi buna benzer bir arıza için.merkezi kilit elektronik arızası idi benimki u.k.m.k ile kilitliyordum geri açılıyordu kendiliğinden dediğini yaptım düzeldi..teyp kodu girmek gerekti sonra oda bende kayıtlı idi hallettim,eğer kodlu ise teyp ve biliyorsan kodu o zaman bir dene bunu ..
BlueVRS
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti irfant » 29 Oca 2008, 14:30

Her teyp kodlu değil Fabia'larda...
irfant
Yeni Üye
Yeni Üye

Nereden: İstanbul (And.)
Arabanız: Fabia 1.2 TSI DSG 2011

Önceki

Fabia