2004-2005 skoda fabia alacağım yardım

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

2004-2005 skoda fabia alacağım yardım

İleti ozankosker » 18 Haz 2014, 08:36

selamlar daha önceden otomatik skoda fabia düşünüyordum hala düşünüyorum fakat piyasanın pahalılanmasından dolayı nakitim 23bin verecek dürümda değilim. oyuzden 17bin 18bin arasına bi fabia arıyorum. ankaradayım. size birkaç sorum olacak. alırken bu direksiyon pompasını nasıl kontrol ettircez. yada nasıl konrol edebilirim. belirli bir süre süreyimmi aracı. ankarada nereye gösterilir? nerelere bakmak lazım

ozankosker
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: ozan köşker
Nereden: Ankara
Arabanız: Fiat Brava 00''

İleti fabıa34 » 18 Haz 2014, 11:20

Öncelikle hayırlısı olsun demek isterim.Aracı kesinlikle belirli bir mesafe kullan.Bizde iki tane fabia sedan var üçüncüye niyetlendirk dizel bizdekiler yakıt olarak fazlasıyla memnunuz şu bi gerçekki arka kısım biraz dar devasa bagaj var.Kalite olarakta sınıfındaki en iyi araçlardandır diyebilirim sağlam ve kaliteli.Direksiyon pompası içinde lifte kaldırılıp alt düzenine bakılabilir yağına bakılabilir ve sert manevra yapılarak tepkimelerine baklabilir diye düşünüorum...
fabıa34
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: xskodacıx
Nereden: İstanbul (Avr.)
Arabanız: arabam yok

İleti ozankosker » 18 Haz 2014, 13:03

saolun teşekkür ederim sanırım direksiyor sertleşiyor bazı durumlarda hasta olan arabalarda
ozankosker
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: ozan köşker
Arabanız: Fiat Brava 00''

İleti simurg66 » 18 Haz 2014, 14:59

Fabialar fena arabalar değil ama kıldan tüyden çok problem çıkarıyor. (Sadece benim arabam içinde geçerli olabilir ama pek zannetmiyorum). İlk aklıma gelenler:
-Yağ eksiltme (Kendi kitapçığında bile 1000 km'de 500ml'ye kadar eksiltmesi normaldir yazıyor)
-Kapı switchleri arızası (Bu sıkıntısı olmayan yok gibi)
-Direksiyon pompası problemi
-Yüksek motor sesi
Ama bunlar şükür ki yolda bırakabilecek problemler değil. Şu ikinci elde bi yüzüm gülmedi :(
simurg66
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: bozoklu
Arabanız: Fabia 1.4 Choice

Fabia

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 8 misafir