SW FABİA ALMAK İSTİYORUM TAVSİYELERİNİZ

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

SW FABİA ALMAK İSTİYORUM TAVSİYELERİNİZ

İleti chemistanbul » 13 Ekm 2014, 23:29

son mesajda belirtilen araç ambiante değil comfort tur.

bende 1 ay önce sonlandırdım araç arayışımı. öncelikle şuna mutlaka dikkat edin."km düşürülmesi" adam yazmış 200x model dizel 80000 km de.yahu dizel alan adam yol için alır hiç 9 yaşındaki araba o km de olurmu.... km ye özellikle dikkat edin.

kasaya gelince.
bende sw istiyordum. ama düşünün bi eğer ticari kullanmayacaksanız full bagajı en büyük ihtimal yaz tatilinde kullanacaksınız. 52 haftanın 2 haftası tatil, geriye kalan 50 haftada neden o bagajı sırtınızda taşıyacaksınızki.(sw sahibi olan arkadaşlar alınmasın.amacım kötü görmek deil.kişisel fikir.) sedan ilk başta benimde hoşuma gitmiyordu. ama kullanınca resmen ikinci baharımı yaşıyorum :D hele tdi olunca tadından yenmiyor.

yakıt daha 2. depomu yarıladığım şu günlerde hem depodan eksilen miktara göre hemde yol bilgisayarımdan hesapladığıma göre 1000km yol da (şehir içi) 26 kuruş yakmış. kağıthanede oturduğum için trafik ve dur kalk çok burada.en son pazar günü 30 km kartal-kağıthane yaptım kasmadan 4,4 lt yaktı buda 19kuruş yapar. bunu yaparken kasmıyorum.sadece sabit hızda sürüyorum ve sakince sürüyorum.

şimdiden hayırlı olsun.

(ben 2006 ambiante dizel sedanı 180.000km de 19.000 e aldım. ona göre bunun fiyatı çok fazla.17000 tl ye alınabilir.)

chemistanbul
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: ahmet
Nereden: İstanbul (And.)
Arabanız: 2006 Fabia Sedan 1,4 tdi ambiante

Önceki

Fabia

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 8 misafir